Şimdi Ara

TSI VE GT'LER TARAFINDAN DÜZENLİ TOKATLANAN EZİKLER GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün hangi golf, jetta veya passat seni tokatladı nasıl zevk aldın yaz bizimle paylaş

Nasıl ezdi geçti seni bizde bilelim

VW GROUP tarafından ezilen ciğerci kediler grubu

• günün şaklabanıda geldi..

böyle saçma başlık açınca eline geçiyorki.. vw maaş prim falanmı veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetuEs -- 5 Kasım 2008; 11:24:25 >
  • bence kasinan vw ciler gurubu
  • Ezik vosvos grubu desek daha olur bunlara.
  • TSI arabana çok güvenme derim. Yarın öbür gün öyle bir an gelir ki altından öyle bir gider ki o TSI araba, normal 1.4 motorlu arabaya binmek zorunda kalırsın.
    Seni de Allah bilir ne S500 Mercedes'ler, 530 BMW'ler vs. tokatlıyordur.
    Hayatta öyle bir takıntım yok. Gidiyorsa 131 Şahin'e bile çeker kenara yol veririm. TSI VW'de geçerse geçr beni. Zaten geçmemesi ayıp yani 122, 140 ve 170 HP'lık arabalar.
    Ama en son TEM yolunda bayramın 2. günü Maşukiye'ye giderken bir iki TSI Golf ve Jetta gördüm. Ben soldan 140 ile giderken, onlar benzin ekonomisi yapmak için 90'a sabitlemiş gidiyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 5 Kasım 2008; 11:06:25 >
  • ehliyeti bile olmayıp fotolardan gördüğü vwlerle herkesi tokatladığını zanneden ezikler grubuda diyebiliriz..

arkadaş milleti eğlendirmeye gelmiş galiba
  • Durun lam ciğeriniz geliyo atlayın hadeee zuaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

ehliyeti bile olmayıp fotolardan gördüğü vwlerle herkesi tokatladığını zanneden ezikler grubuda diyebiliriz..

arkadaş milleti eğlendirmeye gelmiş galiba

Aynen katılıyorum. Altında ki arabaya güvenip trafikte kendini üstün sananlara insan diyemiyorum muhalesef.
  • Öyle kaşınan çok TSI gördük ama artık göremiyorum. Nedenmi çünkü HLX'im yok artık
  • Elin yaptığı otomobil, senin katkın cebinden öküz yüküyle para saymak...

Elin şeyiyle gerdeğe girmek deyimi tam bu gibi durumlar için söylenmiş bişey. Ezik olmakda göreceli bir durum, belkide arkadaşın bir yarası var ve bu yaranın kapanması için karşı atak yapıyor...

Allah sağlık sıhhat versin de gerisi boş, ez yavrum ez yakışır sana...
  • Vw alıp da, AMG mercedese yada BMW M e bindiğini sanan "hayal aleminde yaşayıp kendini kandıranlar grubu" da gerekli foruma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi der Rebell -- 5 Kasım 2008; 11:17:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hi-jackers

Öyle kaşınan çok TSI gördük ama artık göremiyorum. Nedenmi çünkü HLX'im yok artık

tokat manyakları lütfen cevap vermesin heleiks araba mı zuaaa
  • Geçen akşam Konya Real'in önünden geçtim.

Bilenler bilir. O yol otoban gibi olmasına rağmen hız sınırı 50'dir ve hemen hemen her akşam Real önündeki benzincide kırmısı Hyundai durur.

Neyse ışıktan kalkarken biri selektör attı. Ben de biliyorum ya radar olduğunu. Sağa çektim yol verdim. Baktım Jetta TSI. Ben 50-55 filandım. O en az 90-100'e çıktı.

Az sonra baktım sağa çektirmişler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kemal

Geçen akşam Konya Real'in önünden geçtim.

Bilenler bilir. O yol otoban gibi olmasına rağmen hız sınırı 50'dir ve hemen hemen her akşam Real önündeki benzincide kırmısı Hyundai durur.

Neyse ışıktan kalkarken biri selektör attı. Ben de biliyorum ya radar olduğunu. Sağa çektim yol verdim. Baktım Jetta TSI. Ben 50-55 filandım. O en az 90-100'e çıktı.

Az sonra baktım sağa çektirmişler.

Yakışır jettama ezik hunday
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahtaner81

Bugün hangi golf, jetta veya passat seni tokatladı nasıl zevk aldın yaz bizimle paylaş

Nasıl ezdi geçti seni bizde bilelim

VW GROUP tarafından ezilen ciğerci kediler grubu

Kim sakatladı lan bunu

• Aldıkları vw aracı süperspor sanan, tokatlamak gibi (-) seviyelerde laflar kullanan , trafikte bir aracın yanından gecerken diger araca dik dik bakıp ne kadar dışlanmış ezilmiş bir kişilik oldugunu anlatmaya calısan, kendi ezikligini gaza basarak bastırmaya calısan ,trafikte gördügüm zaman YAZIK diye iç geçirdigim insana yakın varlıklar toplulugu.

PS: Lafım böyle davranan herkesedir böyle davranmayanlar alınmasın.
  • Kıro Aston Martin'e de binse yine kıro...

Beyefendi Hacı Murat'a da binse yine Beyefendi.

Altın çamura batmakla birşey olmaz.
  • Vw kulanan herkes böyle insanlar değildir umarım.

El tokadı yemeyen kendi tokadını balyoz sanırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi der Rebell -- 5 Kasım 2008; 11:36:20 >
  • Yazık...

Ne zannedıyorsunuz TSI'ları ?

Bugun transit bile 200 hp artık bırakın bu işleri. Efendi efendi yolunuzda gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATTRACTION -- 5 Kasım 2008; 11:36:15 >
  • Böyle saçma konular ile forumu ve üyeleri rahatsız etmeyin.

konuyu kilitliyorum, açmaya devam ederseniz uyarı almanız işten bile değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.