Şimdi Ara

Kare plaka yasakmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
18.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kare plaka yasakmı? Benim bildiğim 1 tane kare 1 tane normal plaka serbestti, 2 si kareyse yasaktı şimdi komple yasakmı oldu? öyle duydumda.

• Bilen yokmu arka plakamı kare yaptırcam ona göre
  • benim corolla kare plakaydi muayeneden gecti bir sıkıntı olmadı
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Arkadaş artık yasaklandı dedi boşa bastırma dedi ondan konu açıyım dedim. O zaman bende bastırıyım bi tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ara-sıra

Arkadaş artık yasaklandı dedi boşa bastırma dedi ondan konu açıyım dedim. O zaman bende bastırıyım bi tane
    2011-2012 corollalarda zaten ekseriyetle onde kare plaka var.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Anladım
  • Getz marka aracım var. Getz ve era grubunun ön plakası kare aslında. 2016 da aldığımda ön plaka kareydi, plaka değişikliğinde eskileri verirken ön plakayı kare istediğimi belirtmiştim emniyette. Onlarda verdiler ona göre. Sonrasında da bu seneye kadar 2 kere muayeneye girdim hiç sorun çıkmadı. O dönemlerde de vardı bu tarz söylemler ama aslı olduğunu sanmıyorum.
  • oznk40 O kullanıcısına yanıt
    Sağol benim arkaya kare taktırcam
  • Aracınızın orijinali kare plakaya göre üretilmişse sorunsuz takabilirsiniz. Çok sorun olursa yetkili servisten aracın kare plakaya uygun olduğuna dair yazı almanız yeterli oluyordu sanırım.

Ama siz sırf "Modifiye olsun" diye mi değiştiriyorsunuz?
  • Araca gore degisir defenderlerin arkasi kare orjinalinde
    Kare plaka yasakmı
  • bizim pajeronun arka plakası fabrikasyon olarak kare. ön taraftaki normal plaka. muayenede bir sıkıntı yaşatmıyor.
  • plakayı bastırırken plakacı söyler zaten yasaksa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.