Şimdi Ara

TS11HR-609TK kullananlar kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
11.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin bende yeni packert bell ts 11 model laptop aldım fakat hoparlar kısmında elektrik var bu ciddi bir sıkıntı mıdır?
  • Nasıl bir Elektrik arkadaşım. birazdaha açıklayıcı olursan seviniriz. seste mi bi elektriklenme var yoksa o kısma değdiğinizdemi bi elektrik kaçağı var
  • Bilgisayarı alalı 3 ay falan olacak, aldığım gün format attım Ultimate yükledim orada driver konusunda çok sıkıntı yaşadım onun dışında daha bir sıkıntı göremedim... Isınma problemi olması gerekn kadar var.
  • bu laptopla bf3 falan oynanmaz arkadasim kendinizi hic kandirmayin, oyunu rahat oynamak istiyorsan daha iyi birsey alacaksin baska caresi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikazeari -- 23 Haziran 2012; 20:07:35 >
  • arkadasım bende win 7 64 bit ultimate format attım bluetooth bulmuyor hic bi cihazı butun driverlerini sitesinden yukledim bluetooth acıp kapatabiliyorum fakat işlem yapmıyo işlem merkezinde ise bluetooth da değil fakat bluetooth remote kontrol ve bluetooth hands-free audio da hata gozukuyor ne yaptıysam calıstıramadım.yardım edersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xomerx_46_46

ARKADAŞLAR BENİM BLUETOOTH İLE İLGİLİ SORUNUMU ÇÖZDÜM. VARSA BÖYLE Bİ SIKINTISI OLAN YARDIM EDEBİLİRİM. EĞER BİLGİSAYARI ALDIĞINIZDA DRİVERLAR I YEDEKLEDİYSENİZ. DRİVER DVD SİNİN İÇİNDEKİ LAUNCH MANAGER PROGRAMINI KURMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

arkadasım bende win 7 64 bit ultimate format attım bluetooth bulmuyor hic bi cihazı butun driverlerini sitesinden yukledim bluetooth acıp kapatabiliyorum fakat işlem yapmıyo işlem merkezinde ise bluetooth da değil fakat bluetooth remote kontrol ve bluetooth hands-free audio da hata gozukuyor ne yaptıysam calıstıramadım.yardım edersen sevinirim

• bende yaklasık 10 aydır kullanıyorum ve bu 3 packard bell notebookum yine herzamanki gibi iyiki packard bell almışım diyorum oldukca güclü bir makina ancak fan son kademeye cıkınca hafif bir tıkırtı sesi yapıyor onun dışında tam bir performans sistemi.
  • ts11hr-609TK kullanıyorum.

Son bir iki aydır, sistemde 4-5sn'ye varan donmalar yaşanıyor. Film izlerken touch-pad kısmında da ısınma var. Ancak bu baştan beri vardı ancak, cpu fanının sesini eskisi kadar duymuyorum.

Film izlerken falan olan donmalar için codec değişimi, player değişimi falan yaptım. Kaldı ki bazen youtube'da birşeyler izlerken, bazen bir program kullanırken de oluyor. Yani program bağlantılı değil, işletim sistemi yahut hw ilintili bir sorun sanıyorum.

Bu sorunu başka yaşayan var mı? Aldığımdan beri format atmadım, bios 1.19.
  • İyi günler bazı arkadaşlar en baba oyunda gt 540m overclocklu olmasına rağmen 65 i geçmiyor diyor benim laptopta overclocksuz 85 i buluyor işlemci 90 drece altına inmiyor oyunlarda bunun nedenini bilen yada yardımcı olabilecek birileri varmı ısı cok performans düşüşüne neden oluyor full ayarda oynarken bir anda 5 10 fpslere düşüyor yardımlar için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3wil55

İyi günler bazı arkadaşlar en baba oyunda gt 540m overclocklu olmasına rağmen 65 i geçmiyor diyor benim laptopta overclocksuz 85 i buluyor işlemci 90 drece altına inmiyor oyunlarda bunun nedenini bilen yada yardımcı olabilecek birileri varmı ısı cok performans düşüşüne neden oluyor full ayarda oynarken bir anda 5 10 fpslere düşüyor yardımlar için şimdiden teşekkür ederim

+1
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.