Şimdi Ara

TS11HR-609TK kullananlar kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
11.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızını neye göre değerlendirdin? Ben birçok test programı ile denetledim, gayet normal.

1) Nvidia 540m için driver yok diyorlar.
    2) Ve 2 gb ekran kartının 2gbsinide nasıl kullanabilirim. Bildiğim kadarıyla 1gbı kullanılıyor 1gb yedek gibi birşey.

1.madde için yorum yapmayacağım, sen buna inandın mı? 2.madde içinse, o bellek miktarını video işlerken kullanabilir.
  • Bende de bu model var. Alalı 1 hafta oldu ama bir sorunum var içinde cd filan çıkmadı.Ben bu pc'nin güncellemelerini(bios chipset wireless vb...) hangi siteden indireceğim acaba bilen varsa link atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: möç123

Bende de bu model var. Alalı 1 hafta oldu ama bir sorunum var içinde cd filan çıkmadı.Ben bu pc'nin güncellemelerini(bios chipset wireless vb...) hangi siteden indireceğim acaba bilen varsa link atabilir mi?

Packard belın kendı sıtesınde hepsı mevcut Buyrun link
    http://www.packardbell.com.tr/pb/tr/TR/content/download
  • Driverını bulabildiysen söyle bizde yararlanalım.
    Benim hızdan kasıtım ise bi oyun için olan performansı. 6GB Ramden ve İ5 için diyorum. Kaldıramayacağı ve oynatamayacagı oyun yok. Ve hatta üst düzey bile. Görüntü icin ise yorum yok. Nvidia 540 normal orta halli bi kart zaten. Benim dediğim işlemci ve ram için sizce normal mi?
  • Bu cihazın ram'i 1333mhz midir?
    Ayrıca bende bu laptop ile ilgilenmekteyim ancak marka konusunda şüphelerim var.
  • i5-2430 işlemci gayet yeterli, ben bf3, il2, civ5 oynuyorum native çözünürlükte, ekran kartı da gayet iyi idare ediyor
  • dediğin gibi dvd çıkmaz ama boş dvd çıkıyor onlara kendin yazman gerekecek. packard bell recovery management ı programını çalıştır. oradan yönlendirmeleri izle dvd leri oluştur. boşuna download etmekle uğraşmayın.
  • aa bende boş dvd de çıkmadı, yoksa ben mi görmedim?
  • benimki TS11HR-702TK modeli, farklıdır belki.. ama pb recovery managerden boş dvdlere kurmayı deneyin.
  • ben alır almaz yaptım o işi.
  • Selamın Aleyküm

arkadaşlar bende ts11hr 609tk kullanmaya yeni başladım açıkçası pc dende pek anlamam tavsiye üzerine aldım vatandan 1380tl ye 3 gün sonra space tuşu bozuldu götürdüm değiştirdim.

arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var
    laptobu şarja taktığımda çok gıcık bir ses geliyor o sesi kapatma yada değiştirma gibi bir durum varmıdır ve dün laptop sarjda değilkende 5 yada 10 dk da bir o sarja takıldığıdaki çıkan ses çıkmaya başladı bende kapattım pc yi acaba o neden olmuştur bir tahminiz varmı alalım 1 hafta oldu götürdüm değiştirdim ve şimdide farklı bir ses çıkıyor çok can sıkıcı bir durum.
  • arkadaşlar bende TS11hr-610 var herşey ii güzelde battelfield3 ve rage i oynatmıor nasıl bi sorun olabilir directX hatası flan verior??
  • Driverlarını Güncelle
  • Driverlarını Slim Drivers Diye bi program var ücretsiz ve kullanışlı hafif bir program. bununla güncelleyebilirsin.
  • Merhaba arkadaşlar. Bende bu bilgisayarı kullanıyorum. Benim bios 1,14 sanırım. Acaba güncellemek gerekli mi? Ne gibi avantajları oluyor? çünkü bildğim kadarıyla sıkıntılı birşey bu bios güncelleme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronus75

Selam arkadaşlar, kullananlar olarak burada toplanalım.

Ben gt540m ekran kartını 800/1000Mhz overclock olarak kullanıyorum ve sıcaklığı 65 dereceyi geçmiyor en baba oyunda.

Bios güncellemesi de 1.16 seviyesinde indirip yükleyin.

bios 1.19 çıkmış sanırım. Benim ki 1.14. Bios güncellemeyi daha önce yapmadım hiç. Acaba gerekli midir? ne gibi artıları eksileri var bu versiyonların?
  • ARKADAŞLAR Bİ SIKINTIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. BENDEDE BU MODEL LAPTOP VAR. FORMAT ATTIM FAKAT BLUETOOTH U ÇALIŞTIRAMIYORUM . LÜTFEN YARDIM EDİN. BEKLİYORUM İNŞ.
  • Arkadaşlar bende bu laptopu kullanıyorum. Daha önceki sorulara cevap alamadım ama şimdi de başka bi problem var. Bios 1.19 yükledim. Gerçi bununla alakalı olmayabilir ama aşırı derecede ısınma söz konusu. NFS RUN oynarken işlemci 95 dereceyi gördü. Üstelik altta soğutucuda var. Thermaltake massive 23 LX modelinde. İşin diğer bi ilginç yanı, laptop ın altı buz gibi ama klayve kısmı ateş gibi. Var mı başka böyle bi sıkıntısı olan acaba? ne yapmalıyım? Everestle the run oynarken aldığım değerler resimde.

TS11HR-609TK kullananlar kulübü
  • ARKADAŞLAR BENİM BLUETOOTH İLE İLGİLİ SORUNUMU ÇÖZDÜM. VARSA BÖYLE Bİ SIKINTISI OLAN YARDIM EDEBİLİRİM. EĞER BİLGİSAYARI ALDIĞINIZDA DRİVERLAR I YEDEKLEDİYSENİZ. DRİVER DVD SİNİN İÇİNDEKİ LAUNCH MANAGER PROGRAMINI KURMANIZ YETERLİ OLACAKTIR
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.