Şimdi Ara

.ts uzantılı video açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
38.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar .ts uzantılı video açmak istiyorum ne yapmalıyım? Not: Arçelik Led tv ile usb ye kaydettim 15-20 dk lık bir video yani tv görüntüsü nasıl yapabilirim çevirsem de olur açsam da olur. İnternette o kdaar araştırdım ama yok bulamadım. Acill yardımm !!!

• kmplayer,vlc playerde de seyredersiniz.İmtoo converter programını indir ve videoyu dönüştür....
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

kmplayer,vlc playerde de seyredersiniz.İmtoo converter programını indir ve videoyu dönüştür....

vlc de izleyemiyorum denedim kmplayerda http://www.tamindir.com/the-kmplayer/ .ts göremedim. imtoo da 3gp için değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

kmplayer,vlc playerde de seyredersiniz.İmtoo converter programını indir ve videoyu dönüştür....

vlc de izleyemiyorum denedim kmplayerda http://www.tamindir.com/the-kmplayer/ .ts göremedim. imtoo da 3gp için değil mi?

bütün formatları destekler ts hd avi 3gp mp4 dvd gibi bütün formatlarda dönüşümü var......imtoo için söyledim.
  • ilgiç hiç denemedim tv den kayıt edip seyretmeyi dur bakalım bende denicem
  • imtoo coverter(dönüştürücü) video oynatıcı değildir.Videonuzu programa yükleyip ve cep telefonundan dvd oynatıcılarına ve vcdlerde de oytabilirsiniz saygılar.
  • quote:

imtoo coverter(dönüştürücü) video oynatıcı değildir.Videonuzu programa yükleyip ve cep telefonundan dvd oynatıcılarına ve vcdlerde de oytabilirsiniz saygılar.

tamam biliyorum hocam benim istediğim video yu ya dönüştürmek ya da bi program indirip izleyebilmek ama ilk seçenek tabii ki dönüştürmek imtoo yu da denicem aklımda.
    edit: kmplayer da olmadı şimdi imtoo yu denicem 2 dkka .

edit2 : beyler olmuyo olmuyo bu ne biçim iş ya imtoo ile de olmadı napçam ben ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn.95 -- 31 Aralık 2012; 21:19:53 >
  • giriş-gelişme var fakat sonuç yok.aynı sorundan bende muzdaribim.Konunun uzmanı abiler ablalar destek,tam destek.
  • sizin için başka forumdan copy yapıyorum buyrunuz

Farklı forumlarda farklı programlar verilmiş ama sanırım verenler sadece dosya vermekle yetinmiş ve TS uzantılı olanları çalıştırıp çalıştırmadığına bakmamış ,
    Bu manada bir çok programı codec leri ile birlikte denememe rağmen hiçbiri ile açamadım , sonunda E.M. Video Total Player programına rastladım.

Program test edildi herhangi bir ses ve görüntü kaybı olmadan net bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Ayrıca aynı firmanın E.M Total Video converter ide var (onun gereklisi ise pm den olacak)

Programlar upload sitemizde hizmetinizde....

programlar:: http://www.aiofiles.com/filemanager.php?&direction=0&order=&directory=GEREKLI%20PROGRAMLAR%20VE%20BILGILER/VIDEO%20IZLEME%20PROGRAMLARI
  • Km player oynatıyor, gom içinde codecler mevcut ben gom playerdan izliyorum.
  • K-Lite Mega Codec Pack uygulaması epey iş görüyor..sorununuzu çözecektir...içinde bir çok codec mevcut.
  • Televizyondan Mı İzliceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

Televizyondan Mı İzliceksiniz

Hayır. Tv den kaydettim .ts uzantılı oldu bi türlü açamadım dönüştürmede işe yaramadı.
  • TS açıklama:
    TS Film dosyasıdır. DVD üzerinde kullanılan sıkıştırılmış dosya formatıdır. genelde birkaç parçadan oluşur.

şu şekilde aynı isimli sıralı dosyalar olarak kullanılır:

moviename1.ts

moviename2.ts

moviename3.ts

Video düzenleme programları ve DVD oynatıcı programlarla izlenebilir.

http://freakshare.com/files/wqhmppmj/Video_araclari.zip.html

• dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    .ts lerin sonuna mpg yazın yeterlidir...
  • Kullanım klavuzunda da belirtildiği gibi bu kaydedilen video yalnızca kaydedilen televizyonda tekrar oynatılabiliyor. Ve televizyon tamire gittiğinde bile daha önce kaydetmiş olduğu videoları oynatmayabiliyormuş.

.ts uzantılı video açma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tired technology -- 1 Mart 2014; 1:44:30 >
  • konuyu güncel tutayım..

soruna çözüm bulan var mı?..

................
  • "Media Player Codec Pack" MediaPlayer eklentisi uzun süredir kullanıyorum çok memnunum .TS uzantılarında da başarılı denemenizi tavsiye ederim.
  • Kmplayer programını kurarken size hangi codecleri yüklemek istediğinizi soruyor. Orda ts'i de seçerseniz oynatacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevirmek İstiyorsan VirtualDub ve tsMuxer kullan izlemek istiyorsan da vlc ve wmplayer 12 acar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.