Şimdi Ara

TS Puan Türü İçin Kaynak Tavsiyesi Lütfen Yardımcı Olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mesleki Açık Öğretim Lisesi - Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Alanı öğrencisiyim 18 yaşındayım yakın bir zamanda mezun olacağım.

Üniversiteye TS-1 ve TS-2 puan türünden hazırlanmaya karar verdim.

Sıfırdan başlayanlar için bu puan türlerine yönelik tavsiye edeceğiniz kaynaklar nelerdir?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayırlı Ramazanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemaLBey95 -- 20 Temmuz 2014; 12:53:45 >

• Brazzersteki Kel Adam B kullanıcısına yanıt
    Hayır Lise öğrencisiyim yazımı yanlış algıladınız galiba ayrıca 18 yaşındayım.
  • Test kitabi mi soruyosun yoksa konu anlatimi mi? Ygs icin mi lys icin mi? Biraz daha acarsan daha cok yardimci olabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kestoo kullanıcısına yanıt
    Evet. Konu anlatım ve Test kitabı soruyorum. LYS 3 ve 4'e yönelik hazırlanacağım ama YGS+LYS'de temelim sıfır.
  • + Güncel
  • Temelin sifirsa konu anlatimi olarak fem'in simetri konu anlatim kitaplari oluyor onlari alip calisabilirsin.Kesinlikle yazarak calis okuyarak calismani tavsiye etmiyorum biraz zaman aliyor konular ama tam oturuyor.Dedigim gibi piyasada belli basli yayinlari alirsan sikinti cikmaz sozel soru tipleri genelde ayni oluyor(fem final sinav vs).Turkcede en son karekok'un test kitabini cozmeye calis biraz moral bozuyor ama sana cok sey ogretiyor Ygs'de matematik yapmaya calis biliyorum zor gelicek ama emin ol cok katkisi oluyor.Deneme ne kadar cozersen o kadar iyi bazi arkadaslarim sadece konu calisip deneme cozuyordu basarilida oldular.Test kitaplari pahali oluyor biraz yaprak testleride kullanabilirsin eger maddi durumunu zorlarsa yada istanbulda oturuyosan besiktasda kacak kitap satan yerler var oralara ugra.Baska sorun olursa cevaplarim iyi forumlar

• Kestoo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • + Güncel
  • + Güncel
  • Kitabı fazla takma elindeki kaynakları kullan . Eğer elinde hiç kaynak yoksa kitapçıya git zaten belli başlı yayınlar var fem , sınav , final gibi. Bir de araştır forumu böyle tarz konular zaten çok fazla.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_94046696/f_//tm.htm#94046696

Konuya göz at derim ben Matematik de limit SB çözüyorum şuan.

LYS Tarih de yayın denizi iyidir.

YGS Tarih işleyen zeka.

YGS Geometri Karekök/Okyanus

YGS Türkçe : Limit/Altın Anahtar

Edebiyat : Limit/Palme

Felsefe : ODTÜ

Coğrafya : YGS Limit,LYS Okyanus
  • lys sözelde okyanus
    ygslerde fem simetri

• Teşekkür ediyorum. Konu güncel +
  • Tarih konu anlatım için Fem vardı, Felsefe için Final vardı ama Güvender de iyidir. Edebiyat için FDD dergileri vardı. Ygs'den sonra başladım sözel derslerine Tarih 31 Felsefe 27 kaldı ki koca bir dönem çalışacaksın ilk 3k yı zorlarsın.
  • coğrafya:ateş yayınları

felsefe grubu:fdd

edebiyat:fem,limit,altın anahtar

türkçe:güvender, a yayınları.
  • Birde abimin 2010 yılından kalan Fem simetri kitapları var yenilerini almama gerek var mı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.