Şimdi Ara

Trye hızlı giren Realmede hala operatör desteği yok!(Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Realme supporta da yazdığım gibi hala operatör desteği yeterli değil. Malum artık VOLTE ve wowifi neredeyse standart oldu. Aldığımız telefonların da uluslararası sürümlerinden bu özelliklerinin olduğunu biliyoruz. Normalde operatörlere telefon tanımlanması şirketler arası iletişim iyi olduğu sürece 5-10 dklık bir işlem. Trde kalıcı olmayı düşünen bir firma ve f/p oranı yüksek stabil telefonları için bu istek sanırım doğal hakkımız olsa gerek.

Edit: Geçen hafta emailleşmeler sonucu olan:

"R"ealme

"B"en

B: realme 5 pro ya hala neden volte gelmedi?

R: Efendim, Trde operatör desteğimiz çıkmadı daha.

B: Peki kardeşimin realme 7 telefonunda nasıl var volte.

R: Nasıl olur, resim paylaşır mısınız?

B: Tabii, buyrun.

R: Yetkili birimlere bildirdik.

İşte bir firma böyle kendi ayağına sıkar. Daha kendilerinden haberleri yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 18 Haziran 2021; 1:38:8 >

• Reklam haberlerinin altında ezilmesin, insanlar görüsn diye up..

• Güncelleme ilk mesajda.

• Ben volteden şikayet ediyordum ama ama güncellemeyi bile veremiyorlar.

Son söz: Almayın aldırmayın...

• Ben realme 7 kullanıyorum. Geçen aylarda Türk Telekom birçok realme cihaz için açtı volte vowifi. 5 pro listede yok 5i var ama ilginç.
  • C21 kullanıyorum TURKCELL ile Volte , Vowifi sorunsuz.
  • custom rom yükletmiyor bootloader kilitli değil mi?...

• Lütfettiler ve android 13 çıkmasına 5 ay kala android 11 verdiler. Yaklaşık 9 aydır güvenlik güncellemesi bile almadı telefon. Donanımsal ve üzerinde kurulu olan yazılıma lafım yok ama cihaz desteği kötü bu markanın. Sat- unut stratejisi var genel olarak ama sürekl bir model çıkarmaya gelince sorun yok. Böyle rekabetçi bir piyasada böyle devam ederlerse geçmiş olsun..

• weneorn kullanıcısına yanıt

5 pro nedense arada kaynamıs güzel cihaz ama ilginç bir cihaz. vodafone turkcell listelerine baktım nedense 5pro yok bir destek alamayan çoğu realme giriş cihazlar bile almış.

Ayrıca hindistan formunda android 11in aylar öncesinde çıktığı belirtilmiş. TR bölgesi için geç açıldı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 22 Nisan 2022; 19:9:41 >
  • Artık büyüklere ucuz ama dayanıklı telefon olarak düşünürüm bu markayı. Onun dışında işim olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.