Şimdi Ara

Trust Kablosuz Ziva Mouse (12.90 TL) Ücretsiz Kargo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
5.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Düzenleme : Kısa süreliğine 14.90 oldu şimdi yine aynı ücret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 16 Ekim 2017; 13:45:45 >
  • Degişen birsey yok yazansan insanları yanıltmış olursun.

müdavimbeye de haksızlık yapmış oldun fiyat 14.90 oldu sonra tekrar 12.90 olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 16 Ekim 2017; 13:26:25 >
  • Fiyat değişmişti 14.90 TL olmuştu arkadaş haklı fakat sonrasında ya 12.90 TL oldu ya da farklı bir satıcı 12.90 TL’den satışa koydu. Bende 1 adet aldım teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Fiyat aynı anlamında yazmıştım ama tabii haklısınız.
  • Merhaba,

Bir adet de ben aldım. Logitech g602 çift tık yapmaya başlayınca switch siparişi verdim. Elimde Microsoft Mobil 1000 mouse var, ama çok küçük oyuncak gibi, eminim bu mouse ondan daha büyüktür. Arada kullanmak için yedekte durur, fiyat/marka oranı iyi.

sağlıcakla
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Pil çıktı mı içinden acaba ?
  • Aldık hayırlısı olsun 12,90 kargo dahil. Teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzaNazY -- 16 Ekim 2017; 16:26:47 >
  • Benimki şimdi geldi...
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Benimki daha gelmedi. Nasıl kalitesi falan?
  • kamerconkarli K kullanıcısına yanıt
    2 adet ince kalem pil çıkıyor

• Bence mouse güzel orta büyuklükte pil performansını ilerde göreceğiz

• Tükenmiş.

• Çok küçük bir mouse değil, orta boy sayılır ve ele oturuyor.Plastik ve mat boya kaliteli hissettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 17 Ekim 2017; 21:21:17 >
  • Küçük boy sayılacak bir fare. Üst dokusu güzel. Yanında dandik iki adet AAA pille geldi, kenarda bekleyeceğinden akar diye takmadım. Dpi ayarı yok elbette, bu benim en çok aradığım şeylerden birisi ama bunun bilincinde aldığım için eleştiremem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kablosuz mouse un kutusunu gördüğüm anda kaliteyi hissettim. Mouse un dokusu çok güzel elde yumuşak bir hissiyat bırakıyor. Gündelik işler için harika, ağır kaliteli de bir duruşu var ulaşalı yarım saat oldu ama tavsiye ediyorum.
  • Alamayan üzülmesin.Kaç gündür kargom şubede bekliyor,dağıtıma çıkarılmıyor.Şube telefonlarına da müşteri hizmetlerine de ulaşılmıyor.Şikayetvar'a baktım.Şikayetlerin çoğunda kargo dağıtmama sorunu var.
  • Ben de aldım güzel bisi çıktı bu fiyata ise efsanenin yandan carklisi

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanhalim

Trust hollandalı bir firmadır kesinlikle çin değildir ve ürünleri kalitelidir

Bu ürünlerin hepsi zaten çin de üretiliyor, hollandalılar kalitesiz bile olsa mallarını iyi pazarlıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.