Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

Reis tasavvufa benzemez bu işler sağdan sağdan devam et sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1151292116

Efsane falan değil zaten, çerezlik bir dizi. 2. Sezon iyi gibiydi, beni sarmıştı açıkçası ama finalde fena batırdılar, dram yaratmak için gereksiz kasıp mahvedip bitirdiler. İlk sezonda klasik klişe bir polisiyeydi işte. Hiçbir olayı yok. 3. Sezonda böyle ortalama olur muhtemelen.
    Diriliş ertuğrul izle sen seni aşar bu tür başyapıtlar.
  • 13 Ocak

• şu dizinin 1.sezonuna çerezlik diyen adamla dizi muhabbeti de yapmam , tavsiye falan da almam

oha yani.

varoluşçuluk, din, istismar, aile, iyi-kotu, kurumlar, okullar, fahiseler, rahipler, pedofiller, polisler, yasalar, yurutuculer

hepsini içinde barındıran mükemmel bir sezondu ve çok kaliteli diyaloglara sahipti.

buna çerezlik diyen adam ya trolldür ya da beyniyle izlememiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Ekim 2018; 21:8:42 >
  • Geçenlerde boş zaman dayanamadım birinci sezonu tekrar izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 12 Ekim 2018; 3:21:30 >
  • Başlasa da izlesek. Çerezcileri kuruyemişçiye alalım kalabalık olmasın buralar. Kuruyemişçilerde izlenen dizilerden lazım onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Başlasa da izlesek. Çerezcileri kuruyemişçiye alalım kalabalık olmasın buralar. Kuruyemişçilerde izlenen dizilerden lazım onlara.

Çerez olduğunu sanmıyorum ilk sezonu bu zamana kadar izlediğim en iyi dizilerden biriydi. Karakterleri benimsemek lazım.

• True Detective hele de 1.sezon çerezlikse Game of Thrones bonibondur geri kalan çoğu dizide leblebi tozudur.

MessiTugi'nin paylaştığı son fotolar buram buram 1.sezon kokuyor dizi acayip özletti kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Başlasa da izlesek. Çerezcileri kuruyemişçiye alalım kalabalık olmasın buralar. Kuruyemişçilerde izlenen dizilerden lazım onlara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci sezon yorumları beni o kadar soğuttu ki 2. sezona başlamadım bile. İlk sezonun tadı hala damağımdan gitmedi. Eğer 2. sezonla 3. sezon arasında ciddi bir konu bağlantısı olmazsa ve 3. sezonda 1 in tadı olursa 3. sezondan devam ederim diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

İkinci sezon yorumları beni o kadar soğuttu ki 2. sezona başlamadım bile. İlk sezonun tadı hala damağımdan gitmedi. Eğer 2. sezonla 3. sezon arasında ciddi bir konu bağlantısı olmazsa ve 3. sezonda 1 in tadı olursa 3. sezondan devam ederim diye düşünüyorum.
    2.sezon > 1.sezon

İlk sezondan Rust Cohle'u çıkar geriye ortalama bir dizi kalıyor
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne çerezi yav. Millet oturduğu yerden şu çerez bu çekirdek demeye bayılıyo. 2. sezon ilk sezon kadar güzel değildi bana göre ama çerez kesinlikle değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

2.sezon > 1.sezon

İlk sezondan Rust Cohle'u çıkar geriye ortalama bir dizi kalıyor

İroni mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılmıyorum bence ilk sezon çok daha iyiydi tabi ki cast'ın da etkisi büyük ama 1. sezonun daha iyi olduğunu düşünüyorum
  • İlk sezonda Matthew McConaughey sigaradan nefret eden benim bile canımı sigara çektirmişti efsane bir oyunculuk onun üzerine ikinci sezonun 2 bölümünü zoraki izleyip devam etmedim 1. Sezon efsane.

• 2. sezonun derinliği daha iyi bence ama kıyaslanırsa 1. sezon genel olarak daha iyi rust reyiz effect 3. sezonuda merakla bekliyorum
  • 2. sezona başlamadım bile
  • 2. Sezon çok ağır bıktırıcı başlıyor son 5 bölümle 1. Sezonu geçiyor daha bi iz bıraktı bende 2. Sezon.

• bLind kullanıcısına yanıt
    benim arkadaşım sigaraya başladı onu taklit ede ede
  • İlk sezonun olayları, replikleri, yansıttıkları şeyler bence çok daha üst düzeyde 2'ye göre.

2.sezon klasik Nicolas Cage'in son filmleri gibi klişe bir de ona polisiye katın tamam. Tabi herkesin kendi görüşü bir şey diyemem ama inanın 2.sezonda sıkılarak izledim.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.