Şimdi Ara

TRT 4K Kanalının İnanılmaz Görüntü Kalitesini Bizde İstiyoruz!! İmza Kampanyası!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten çok başarılı bir yayını var Trt 4K 'nın. Youtube'daki 4K videolardan daha net ve canı.

TRT 4K televizyon kanalı ülkemizde Turksat uydusu üzerinden test yayınına başlamıştır. Ancak Teledünyada bu kanal yok!

Bu nedenle müşteriler olarak TRT 4K kanalı Turksat, Teledünya djital platformunda yayınlanmasını istiyoruz.

Lütfen abonesi olsanız da olmasanız da imzalayın, farkındalık yaratalım, ülkemizde 4K'nın yaygınlaşmasına katkıda bulunalım.

Link;

• Youtube 4K Videoları ile karşılaştırman mantıksız Çünkü onlar H264 ve Düşük Bitrate ile Kodlanıyor.

TRT 4K H265 Kullanıyor. Bitrate 25-30 Mbps. ve Saniyede 50 Kare.

Teledünya Uydu ile mi çalışıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

Youtube 4K Videoları ile karşılaştırman mantıksız Çünkü onlar H264 ve Düşük Bitrate ile Kodlanıyor.

TRT 4K H265 Kullanıyor. Bitrate 25-30 Mbps. ve Saniyede 50 Kare.

Teledünya Uydu ile mi çalışıyor ?

bilmiyorum ki hocam, yani teledünyaya gelmesi imkansız mı görünüyor?
  • Hocam diğer konuyada yazdım burayada yazıyorum.

Kullandığınız televizyon 4K desteklese bile bu Teledünya'nın verdiği NETA, Next ve Pozitek marka kutular 4K desteklemiyor. Modül kullanıyorsanız durum değişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha HD yayına geçmeyen bir sürü kanal var, önce onlar halledilsin de, 4K daha bekleyebilir bence.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    TRT Türk de HD yayına geçmeli. Cemaat(FG ciler) kanallarının Türksattan atılmasıyla boşalan frekanslar yeni kanallara tahsis edilebilir. Hem yeni kanallar açılabilir. Hemde FGcilerin tekrar uyduya dönmelerinin önü fiilen kapanmış olur. Bunu kaçırmamalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 24 Kasım 2015; 10:21:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

TRT Türk de HD yayına geçmeli. Cemaat(FG ciler) kanallarının Türksattan atılmasıyla boşalan frekanslar yeni kanallara tahsis edilebilir. Hem yeni kanallar açılabilir. Hemde FGcilerin tekrar uyduya dönmelerinin önü fiilen kapanmış olur. Bunu kaçırmamalılar.

İşte yani, millet kimi izliyorsa onu güzelce izlemeli bence de. Şu Fox tv'yi bir HD olarak getirmediler hala mesela ben de onu bekliyorum.
    FOX HD var diye biliyorum. Sizde sorun olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 24 Kasım 2015; 10:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

FOX HD var diye biliyorum. Sizde sorun olmasın?

Geldi mi ki Teledünya'ya? Ben görmedim, eve gidince bir bakarım tekrardan
    Pardon karıştırmışım, Turksatta vardı. Teledunyayı bilmiyorum. :(

• imzaladım kardeş ama gelse bile öncelikle teledünyanın verdiği kutular 4K destekli değil. destekli olsaydı bile kaç kişini tvsi 4K destekli ki? :) özellikle kalite düşkünlerini baya masrafa sokucak bu 4k işi birde fox tv hd hala gelmedi. kanal d hd desek bir uyduda birde d smart üzerinden izlenebiliyor diye biliyorum.
  • imzaladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.