Şimdi Ara

Tropico 6 El Prez Edition - Translate Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
18.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tropico 6 El Prez Edition - Translate Türkçe Yama

İNDİR

Kurulum Şifresi: Tropico6tr_Sage

Kurulum

Setup Dosyasını "Tropico6" Klasörü İçine Atın ve Kurun

NOT: V17 Sürümü Uyumludur

17.06.2022 Tarihinde birkaç hatayı düzenledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sagee -- 17 Haziran 2022; 21:56:58 >

• Teşekkürler.

• Eline sağlık

• Elinize sağlık
  • Xbox'ta da kullanılabiliyor mu?

• Game Pass sürümünde (v.16) sorunsuz çalışıyor. Kurulumu boş bir klasör oluşturup oraya yapın. Ardından da XboxGames\Tropico 6\Content\Tropico6\Content\Paks konumuna yeni oluşturduğunuz klasörde bulunan PAK dosyasını taşımanız yeterli. Emeği geçen herkese teşekkürler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 21 Ocak 2022; 22:28:44 >

• Discorddan verilen çeviriye göre(...Tropico6\Content\Localization\Game\tr\Game.locres) daha kaliteli.

• malesef çeviride ufak gibi gözüken gidişatı etkileyen hatalar mevcut. ilk başta sorun etmiyosunuz ama oyunun ilerleyen dönemlerinde vermeniz gereken kararlarda anlamadan yanlış karar vermek bütün emeklerinizi çöpe atıyor, bir binanın çalışma modunu değiştiriken neye nasıl etki ettiğini verip eksilttiği değerleri anlamadan modu değiştirmek yada sizden istenilen bir görevi anlamadan onaylamak birden iyi giden herşeyin ters dönmesine yol açıp oyununuzu kaybetmenize yol açıyor. ama piyasadaki en iyi kullanılabilir çeviri bu, umarım bir gün %100 çeviri gelir.

• v17 güncellemesi gelecek mi?

• Merhaba yamada birçok hata vardı. Birçoğunu ve önemli hataları düzelttim fakat data.locres dosyasını bir türlü pak dosyasına dönüştüremedim. Siz dönüştürüp buraya ekler misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaya42 -- 17 Nisan 2022; 4:15:59 >
  • ckaya42 C kullanıcısına yanıt
    Tabiki dosyayı dm den iletirseniz paketleyip yayınlarım. Emeğinize sağlık teşekkürler.
  • Sagee kullanıcısına yanıt

• ckaya42 C kullanıcısına yanıt
    Mobil den bakarken ilk yazdığınız cevapta linki görmemişim :) gün içinde paketler iletirim dosyayı
  • Sagee kullanıcısına yanıt

tamam dört gözle bekliyorum. inat ettim türkçe oynuyacam yoksa anlaşılmıyor çoğu şey =)

Birde yeni versiyonda bazı { } terimler farklı ve cümlede de değişiklikler var. : ... : , { ... } ve ( ... ) işaretleri dışındaki metinleri makine kolay çeviriyorsa =) tekrar güncellerseniz tavatır olacak Tropico 6 El Prez Edition - Translate Türkçe Yama 

• Yamayı v17 ye güncelledim

• Eline koluna sağlık kardeşim yama hatasız.Bende bile çalıştı Tropico 6 El Prez Edition - Translate Türkçe Yama Tropico 6 El Prez Edition - Translate Türkçe Yama 

• Emeği geçenlere teşekkürler.

• Emeği geçenleri ellerine sağlık...

Oyundaki görevlerde yapılması istenilen şey ve tarih kısmı görünmüyor, görevi kabul edersen görünüyor.

Bu konu hakkında da düzenleme yapabilir misiniz.

• Merhaba, ben Türkçe yamayı xbox pc ile indirdiğim orijinal oyuna aynen talimatlardaki gibi kurdum ancak saçmasapan bir şey çıktı ortaya. Oyundaki kelimeler ve cümleler ya birbirine girmiş ya da direkt yama metin dosyasını bozuyor. Oyunda yeni oyun kısmında bile yeni oyun yerine o kadar farklı ve upuzun bir şey çıkıyor ki Türkçesini bile okuyamadım oyuna bile giremiyorum ana ekranda kalakaldım. Türkçe yamayı nasıl kaldırıcam onu da bilmiyorum oyunu oynayamıyorum şimdi. Bu yama en yeni sürüme uyumsuz mu? Eğer öyleyse yamayı kaldırmamın yolunu söylerseniz ya da yamada bir sıkıntı varsa çözülecek mi bu sürede yamayı nasıl kaldıracağım söylerseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.