Şimdi Ara

Tropico 4 Türkçe Yamasına Az Kaldı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birkaç ay sonra, yazın en güzel mevsiminde koktely'linizi içerken, Tropico 4'ü Türkçe olarak oynayacaksınız. Yamanın gelmesine az kaldı!

• Çalışma çok güzel gözüküyor , elinize sağlık fakat böyle güzel bir çalışmanın çok kötü bir tanıtım yapılması , ilginç konuşma tarzı :) böyle birşeyler yaptık. gibi cümlerler. 777 kerede bunları Türkçe oldu demektense daha yalın bi dil kullanılabilir.

İnternet cafede kolundan yakalayıp getirmişsiniz gibi olmuş arkadaşı.
  • 3 ay oldu gelişmeler nelerdir?
  • Bence yama falan iptal olmuş. Araştırıyorum kaç gündür bulamadım hiç bişey
  • Arkadaşlar çok az kaldı. 1-2 HAFTA SONRA GELİYOR! Yeniden güncellendiği için gecikti. Artık Full Türkçe olarak geliyor. Noktasına kadar! Radyolarına kadar!

Tropico 4 Artık Türkçe!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angela99

Arkadaşlar çok az kaldı. 1-2 HAFTA SONRA GELİYOR! Yeniden güncellendiği için gecikti. Artık Full Türkçe olarak geliyor. Noktasına kadar! Radyolarına kadar!

Tropico 4 Artık Türkçe!

Hanik? Nerde yama?
    Kardeşime Steam den alacağım indirimde şu an. Yaması varsa alırım yoksa beni esir eder abi şu ne abi bu ne diye..
  • Bir aksilik yaşandı ama düzelttik. Sizi biraz daha bekleteceğiz ama çıkacak. Sözümüzde duracağız. Oyunu Türkçe oynayacaksınız. Radyolar bile Türkçe olacak.

• angela? siz ne kadar sahtekar insanlarsınız, blogu kapatıp kaçtınız yıllarca türkçe çıktı çıkacak diye hekesi kandırdınız, hiç mi utanmıyosunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IV.Murat -- 1 Mayıs 2015; 12:30:33 >
  • Sizlere küfür edenlere karşı sizi hep savunmuştum blog sayfanızda.Ancak haklılarmış,tek ben görememişim ne kadar yalancı olduğunuzu.Senelerce kandırdınız bizleri.
  • İyi yapmışlar bu kadar saf varken güzel olmuş =)
  • resmen milleti kandırmışlar , insanların saf ve masum duyguları ile oynamışlar..
  • IV.Murat kullanıcısına yanıt
    Yok öyle birşey blog geçici olarak kapatmak zorunda kaldık.
  • a.ekin kullanıcısına yanıt
    Yahu, o anki durumdan dolayı kapatıldı. Ama şimdi yapılıyor. Ama yalancı değiliz. Kolay mı zannediyorsunuz. Bizim için ne kadar zor bir durum.
  • Canerxy06 C kullanıcısına yanıt
    Kimseyi kandırmadık. Yok öyle birşey, sadece sorunlar vardı. Gİderildi ve yeniden açıldı. Bizm öyle haince düşüncelerimiz olmaz, yok, net!
  • Blok kapanınca doğal olarak üzüldüm ve milletin ithamlarının doğru olabileceğine inanmaya başlamıştım.Özür diliyorum.
  • Blogunuzda ve plus.google'den size yazan Murat Mert'te benim, yanlış bi anlaşılma ile geçtiğimiz günlerde çileden çıkıp bu yorumda bulundum. Sahtekarlık lafımı geri alıyorum. Biliyorum ki yama çıkacak, kolay gelsin.
  • tropico 4 oynayan kaldı mı? gerçi yama çıkarsa ben bi dönüp tekrar aynarım biraz daha.
    tropico 5i çevrilebiliyor mu diye baktınız mı? öyleyse ona yoğunlaşmak daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Tropico 4 Türkçe Yama Gelmiştir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.