Teğmen
11 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Beach Life'nin Türkçe Modunu yapma kararını uzun bir süre önce aldık. Şu anda Türkçe Modunu tamamlıyoruz!

Beach Life'nın Türkçe Yaması gibi olacak!

Beach Life'nin Türkçe Modunu yapma kararını uzun bir süre önce aldık. Şu anda Türkçe Modunu tamamlıyoruz!

Beach Life'nın Türkçe Yaması gibi olacak!

Tropico 4 Türkçe Yaması Bitiyor!

Birkaç ay sonra, yazın en güzel mevsiminde koktely'linizi içerken, Tropico 4'ü Türkçe olarak oynayacaksınız. Yamanın gelmesine az kaldı!

Detaylı Video İstiyorsanız:
http://www.dailymotion.com/video/x1xio1x_tropico-4-yamasina-az-kaldi_videogames

girerek ayrıntılı videoyu izleyebilirsiniz!

Birkaç ay içinde Tropico 4 Türkçe Yama sizlerle!..

Birkaç ay içinde Tropico 4 Türkçe Yama sizlerle!..

Benim oyun dünyası ile tanıştığım ilk oyunumdur.
Sega Game'nin Alex Kidd denilen bu oyunda az zamanım geçmedi.2 sınıfta kalmama neden oldu. Okuldan atıldım.Yeni okula geçtiğimde Artık bilgisayarlar gelmişti ve Alex Kidd Hoşşakal dedim. Ta ki onu yeniden bulana kadar.....

Benim oyun dünyası ile tanıştığım ilk oyunumdur.
Sega Game'nin Alex Kidd denilen bu oyunda az zamanım geçmedi.2 sınıfta kalmama neden oldu. Okuldan atıldım.Yeni okula geçtiğimde Artık bilgisayarlar gelmişti ve Alex Kidd Hoşşakal dedim. Ta ki onu yeniden bulana kadar.....

Tropico 4'ün en uzun videosu ile karşınızdayım. Videoyu detaylı anlatmak istedim.Uzun olmasının nedeni hem editör bölümünü hemde oynayış bölümünü yaptım.

Türk oyun şirketlerimiz olsaydı da yada gelişmiş olsaydı da bizlere oyundaki karakteri Cüneyt Arkın olan Mafia 2 gibi oyunlar yapsalardı,varsayarak bu videoyu sizlere yaptım.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 165
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 24.338 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.