Şimdi Ara

Trine™ (ÇIKTI) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
20.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melih81

1.06 patch ile türkçe altyazılı oynama imkanınız var. ben indirdim. zevki 5 katına çıktı :D

Gerçekten çok zevkli oldu.1.7 update çıkmış yükleyin türkçe oynayın
  • türkçe yamayı nereden yüklicez?
  • oyunun kendi patchinde turkce dil seceneği eklenmiş direk sitesinden yeni patchini nidirin
  • ben de oyunun 572mb [CPY] sürümü var oyunu kurduktan sonra üstüne patch yapılmıyor. 1.7patch indirdim oyunun bulunduğu klasörü gösterdim bana demo versiyona patch yapılmaz gibi bir şey dedi. Ne yapmalıyım? Oyunun orjinal olması mı gerekiyor?
  • [CPY] sürümü ne oluyor bilmiyorum ama demoysa yamasını yapamazsın zaten. Tam sürüm olması gerekiyor. Ben posta gazetesinden almıştım, ona yama oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashc -- 20 Haziran 2010; 15:32:32 >
  • Cpy'yede oluyor skidrow steam 1.7 var torrentde direk klasörüne atıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

ben de oyunun 572mb [CPY] sürümü var oyunu kurduktan sonra üstüne patch yapılmıyor. 1.7patch indirdim oyunun bulunduğu klasörü gösterdim bana demo versiyona patch yapılmaz gibi bir şey dedi. Ne yapmalıyım? Oyunun orjinal olması mı gerekiyor?

CPY'ye 1.3 güncellemesi olmuyor sadece.1.3 güncellemesi için multi6 sürümünü indirmeniz gerekli.Onun dışında SKIDROW'un steam patchleri CPY ile tamamen uyumlu

Bu arada oyun harika olmuş.Torchlight 1 Trine 2.İkisi de benzer grafiklerde , ikisi de ufak boyutlu.Ama ikisi de son zamanlarda oynadığım en keyifli ve en zevki oyunlar.
  • Tamam hallettim, yardımlarınız için teşekkürler, sonunda türkçe oldu. Steam Patch yapılacakmış ve bilgisayarda Steam olması gerekiyormuş.
  • 3 kişi bitirdik dün gece baya zevkli oluyor
  • merhaba arkadaşlar. Geçen gün bi gazete promosyon olarak bu oyunun cd'sini vermişti. aldım.
    TRİNE yazıyor. yani 2.si değil.

bi bölümde takıldım. Storm hammer nasıl kullanılır söyleyebilirmisiniz. Duvar var sanırım onu kırmam gerekiyor. Kaldığım bölümün ismini ve resmini ss alıp koyarım akşam. teşekkürler
  • Mouse scroll tuşu ile silahı değiştir. Eğer bu şimşek çıkaran vuruşu soruosan, mouse'un sol tuşuna basılı tutup bırakman gerekio
  • çok teşekkürler kardeşim. oyun sahiden süpermiş
  • Selam arkadaşlar ben de internetten yükledim oyunu steamsiz. Türkçe yamayı nerden kurcaktık .Nette baktım bulamadım sizde varmı sitesi yardım ederseniz çok sevinirim
  • bu akşam bir solukta bitirdim böyle ufak ve 2D ( 3D aslında ama ileri geri var) oyunların hastasıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

ben de oyunun 572mb [CPY] sürümü var oyunu kurduktan sonra üstüne patch yapılmıyor. 1.7patch indirdim oyunun bulunduğu klasörü gösterdim bana demo versiyona patch yapılmaz gibi bir şey dedi. Ne yapmalıyım? Oyunun orjinal olması mı gerekiyor?

arkadaşlar aynı sorun bende de var :S o yazdığınız patchleri (steam skidrow) felan anlamadım.link verir misinz bana acaba? amacım 3 kişi oynamak.2 kişi oynayabiliyoruz 1i gamepadden 1 i klavye + mouse dan. amma lakin diğer oyuncu için klavye+mouseyi bağladığımda görmüyor.patch yükseltmem gerekiyormuş.o yüzden yükseltmem gerekiyor.her türlü yardımınıza açığım teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaea

bu akşam bir solukta bitirdim böyle ufak ve 2D ( 3D aslında ama ileri geri var) oyunların hastasıyım

bende hastasıyım arkadaş ya bir bakamadım ama Trine'ye akşam bir el atayım o zaman.Bu kervanda ben de olmak istiyorum yer açın ...
  • çok sevimli ve eğlenceli bir oyun.

ikincisini de beklemekteyiz
  • Ben aldım ama oyun açılmıyor. Steamden başlat diyorum sonra çözünürlük ayarları ekranı geliyor ayarlayıp start trine 2 diyorum ve hiç bir şey olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

Ben aldım ama oyun açılmıyor. Steamden başlat diyorum sonra çözünürlük ayarları ekranı geliyor ayarlayıp start trine 2 diyorum ve hiç bir şey olmuyor.

Trine 2 daha cıkmadı diye biliyorum... 12 Aralık diye biliyorum cıkış tarihi eğer öyleyse o tarihte açılacaktır oyun... Bu sebeble açılmıyordur... Bende yanlış biliyorsam kusura bakmayın artık
  • Oyun dün yayınlandı ama ben giremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.