Şimdi Ara

Trident av-receiver hakkında ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar abiler herkeze çok selamlar uzun süredir forumu takip ediyorum özellikle ses sistemleriyle ilgili konuları.Size sormak istediğim trident av-receiver almak istiyorum evde 2 adet osawa kolonlarım var büyük olanlardan ve onları araba anfisiyle çalıştırıyorum şu anda ek hoparlör takviyesi yapıcam ileride onun için bitane av-receiver almak istiyorum piyasaya baktım benim bütçeme en uygun olanı evkurda Trident marka av-801 falandı galiba yanlış hatırlamıyosam üzerinde d.digital,dts ve thx ready falan yazıyodu hatırladığım kadarıyla ve 300 watı galiba ve 185 ytl di.Bu anfiyi almamda bi sakınca olurmu skıntı yaratırmı sizce orada dinledim biras tridentin kendi ses sistemiyle ses çok iyidi.Ustalar abiler ne dersiniz anfiyi alimmi 185 ytl bile zor topladım öğrenciyim maddi sıkıntılar oluyo harc hurc derken ne dersiniz bide sizlerin görüşlerinizi alayım dedim yardımcı olursanız Şimdiden Teşekkürler ...

• bence tridente hiç bulaşma 2. el temiz daha iyi bir şey bakabilirsin birde osawa kolonların rms kaç watt kaç ohm sölersen daha iyi olur
  • sevgili arkadaşım inan bana trident için 185 ytl bile çok.Eğer arkadaşlarının evinde denon,onkyo,marantz,yamaha,sony,pioneer marka sinema amfisi dinlersen eve döndüğünde trident in düşmanı olursun.

Erogon91 beyin dediğine katılıyorum 2. elde olsa yavaş yavaş yukarda ismini zikrettiğim markalardan birini al sana tavsiyem bu.

saygılarımla
  • Adam uygun birşey diyor 185 ytl diyor siz gidip binlerce dolarlık cihazlar öneriyorsunuz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JakX

Adam uygun birşey diyor 185 ytl diyor siz gidip binlerce dolarlık cihazlar öneriyorsunuz..

siz önerin bizde bilelim o fiyata
  • abiler biliyorum marantz,sony,onkyo,harman kardon falan ama gerçekten 2. eline bile gücüm yetmiyo onlara çok araştırdım 2. ellerini en düşüğü 400 ytl den satılıyo 185 ytl nerde o nerde.Bikaç yerde okudum trident anfi için fiyatına göre baya bi güçlü ve temiz ses veriyo deniyordu bende dinledim evkurda ses gayet güzel üzerindeki d.digital,dts,thx yazıyor pek inandırıcı gelmiyo özelliklede thx sertifikası 185 ytl lik bi anfide çok zor hiç inandırıcı değil :) tabi size katılıyorum dediğiniz anfilerle karşılaştırmak bile mümkün değil o diğer markalarında neredeyse hepsini dinledim biliyorum önerileriniz için tşk ederim çok saolun ama sadece dediğim kendin dinledim tabi pek fazla kurcalama falan fırsatım olmadı ses gayet iyidi içime sindi yani bide sizlere sorayım dedim kullanan varmı memnun mu bakımından.
    Bu arada osawa kolonlarım 2 tane arkasında 150 w - 4 ohms yazıyor eğer anfiyi alırsam bu kolonların yanına arka uydular ve bitanede center alıcam ileridede bitane sub düşünüyorum ne dersiniz anfi kaldırırmı ben pek fazla anlamam bu konuda..

• eğer ileriye dönük düşünüyorsan biraz daha bekle derimçünkü center rear almayı düşünüyorsun.eğer anfi alırsan rms ve ohm değerlerine dikkat et.çünkü elindeki kolonlar 150w rms gücü olamaz en fazla 20-25w rms güçü vardır.trident anfi kaldırır şüphen olmasın
  • farkındaysan thx dts ready yazıyormuş yani dts ya da thx e hazır diyor,bırak thx sertifikasını dts dolby digital dekoderi bile yoktur onun,kanal başı watt çıkışlarını yükseltmekten başka bir işlevi olmayan bir amfi.onun yerine 5,1 multimedya set alır dvd playera uydu alcısına vs bağlar dinlerdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopdogg

farkındaysan thx dts ready yazıyormuş yani dts ya da thx e hazır diyor,bırak thx sertifikasını dts dolby digital dekoderi bile yoktur onun,kanal başı watt çıkışlarını yükseltmekten başka bir işlevi olmayan bir amfi.onun yerine 5,1 multimedya set alır dvd playera uydu alcısına vs bağlar dinlerdim.

Valla önceki yazdığım yazıdan sonra benimde aklımdan snoopdogg beyin dediği geçti.Bir dvd ve ona bağlı 40 watt lık hazır home theater sistem alırım 185 ytl ye daha iyi olur düşüncesindeyim.Veya risk alırsan doğubank , carrefour, gibi yerlerde seri sonu ürünler veya taşımadan oluşan hafif kozmatik deformasyona uğramış ama ses ve görüntüsü bozuk olmayan cihazlar bakardım

selamlar
  • arkadaşlar görüşleriiz önerileriniz için çok saolun hiç olumlu bişe duymadım sizden bende almamaya karar verdim biras daha sabır dişimi sıkıp iyi bişe alıcam nasipse tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.