Şimdi Ara

Trendyol yemek 40 TL ye kadar %50si bizden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
7.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyol yemek işine de el atmış %50 indirim yapıyor.Fiyatlar getirdeki gibi çok şişirmeli değil gibime geldi.Şu an her ilçede yok.

• boş boş konu açma, hangi şehirlerde geçerli ilçelerde

• eskişehir de geçerli her gün var yemeksepetinde sipariş vermeyeli aylar oldu

Konu Trendyol Muş özür getir yemek var Eskişehir de. Geçerli olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 19 Ocak 2021; 1:58:45 >
  • Her şehre yayilirsa rekabet açısından avantajlı fiyatlar olabilir.
  • Çok yaratıcı bir kampanya olmuş.

• Yaklaşık 3 aydır istanbulda aktif. ilk başta limitsiz %30'du. şuan arkadaşında dediği gibi 40 TL ye kadar %50si bizden modeliyle ilerliyor.

• Getirin çincon versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

eskişehir de geçerli her gün var yemeksepetinde sipariş vermeyeli aylar oldu

Konu Trendyol Muş özür getir yemek var Eskişehir de. Geçerli olan

bunu duydugum güzel oldu

ben de bi göz atayım :)

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    Hocam bayadir evde yemek yapmıyorum. Eskisehir de bide baya lokanta getir e geçti baya uyguna geliyor.
  • quote:

Hocam bayadir evde yemek yapmıyorum. Eskisehir de bide baya lokanta getir e geçti baya uyguna geliyor.

hocam bu indirim sadece ilk seferde mi oluyo , normalde trendyol üyeliğim yok ama şimdi indirip bakacağım,

ben arada sırada tantuni söylüyorum sadece yemeksepetinden onun dışında dışardan pek yemem ama bakalım uygun fiyat denk geldikçe denerim bi şeyler :D

Her sipariş de 40 TL ye kadar yüzde 50 oluyor 8 TL diyelim tantuni 4 TL geliyor günlük sinir vs yok yarım kilo baklava alıyom mesela 15 TL geliyor. Getir yemek hocam ama benim dediğim konu Trendyol Muş fark etmedim.
    Bilmeden buraya yazmış olduk. Trendyol varmı bilmiyorum Eskişehir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 19 Ocak 2021; 1:57:59 >
  • quote:

Her sipariş de 40 TL ye kadar yüzde 50 oluyor 8 TL diyelim tantuni 4 TL geliyor günlük sinir vs yok yarım kilo baklava alıyom mesela 15 TL geliyor. Getir yemek hocam ama benim dediğim konu Trendyol Muş fark etmedim.
    Bilmeden buraya yazmış olduk. Trendyol varmı bilmiyorum Eskişehir de

aa ben getir e de bakayım o zmn baya iyi fırsatmış bu

trendyolda da şimdi indirdim ilk 3 siparişe dedi bakalım

edit: bizim evin orda olmuyomuş :/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Hava koşullarından dolayı geçici olarak bazı bölgelerde çalışmıyor sanırım şuan

getir yemek kesin vardır ama. Getir market kısmı şuan çalışmıyor ama yemek kısmı çalışıyor daha bugün verdim sipariş.

Önceden tosla getirde yüzde 25 var dı onla yüzde 50 birleşiyordu muazam güzel indirim oluyordu bu ay kaldırmış tosla getirde yüzde 25 indirimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Çok yaratıcı bir kampanya olmuş.

Çok yaratıcı acaba nereden geldi akıllarına
    Niye getire özeniyorsun yap 100 liraya kadar %50 millet gelsin sana aynı kampanyayı yapıp kurulu düzeni bozup niye gelsin millet sana
  • quote:

getir yemek kesin vardır ama. Getir market kısmı şuan çalışmıyor ama yemek kısmı çalışıyor daha bugün verdim sipariş.

Önceden tosla getirde yüzde 25 var dı onla yüzde 50 birleşiyordu muazam güzel indirim oluyordu bu ay kaldırmış tosla getirde yüzde 25 indirimi.

aynen çalışıyor hocam ben de bugün baktım %50 diyodu üzerinde tantuninin

yemeksepeti yerine artık buna başlarım ben de :D

• Getir Ankarada 30 tl ye düşürmüş %50 yi
  • yirthan kullanıcısına yanıt

iyi bisi degil mi

• Tuyuh kullanıcısına yanıt
    30 tl ye kadar yani 15 tl indirim.
    Daha önce 40 tl ye kadardı 20 tl indirim yapıyordu.
    %50 indirim yapan firmaların fiyatları zaten 10~15 tl fazla hiçbir avantajı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

bunu duydugum güzel oldu

ben de bi göz atayım :)

Alıntıları Göster
    Getir yemek Eskişehir'de 30 TL'ye kadar %50 indirimli hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.