Şimdi Ara

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erol1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
544
Favori
402.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün mega indirim kuponları çıkmadı hafta sonları çıkmıyor mu?

• xLab X kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aktif telegram grubu var mı?

• Trendyol uygulamasını farklı telefon ve hatta yükleyip trendyol yemekten sipariş verdim kendi kartımla 1 dk sonra siparişiniz iptal edilmiştir diye mesaj geldi , daha önce alışveriş yapmışımda onun için iptal etmişler Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] üstüne üstlük kuponda gitti görünmüyor artık , getirde böyle birşey yok mesela

• helsloot kullanıcısına yanıt

Sanal kart vs kullansak problem olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt

o hesaptan artık sipariş de veremezsin banlanmıştır hesap

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt

Banlanmadı kardeş devam

• Merhabalar arkadaşlar bir sorum olacak. Trendyol Man ürünü olan birden fazla giyim ürünüm var alacağım çoğunun fiyatı cazip fakat sanki önceden aralarda trendyol Man trendyolmilla mıydı neydi kupon tanımlaması geliyordu. Bu kuponlar ara ara geliyor beklemelimi yoksa fiyat makul ise alayım mı? Biraz toplu alım gibi olacak beklemek mantıklı mı kupon açısından? Bir de kupon verildiği dönemlerde otomatik fiyatlar yukarı çekilip aslında aynı paraya mı almış oluruz genelde kupon verilince trendyol fiyat arttırıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol bazı hesaplara 100/40 kupon yüklemiş hesaplarınızı kontrol edin. 150'ye 30 tl indirim kampanyasındaki ürünlerle birlikte kullanabiliyorsunuz 150/70 gibi oluyor. Linkteki ürünün altında 150/30 İndirim yazıyor ona tıklayarak kampanya kapsamındaki ürünlere ulaşabilirsiniz.

https://www.trendyol.com/sutas/kasar-peyniri-600-gr-p-34079395?boutiqueId=599330

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu]
    Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu]

• paylaş kazan kuponları yüklenmeye başlamış

• Koleksiyon kuponları geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 28 Şubat 2022; 17:47:21 >
  • mağaza paylaş kuponunu bir türlü mantığını çözemedim arkadaş. burada illegal bir iş döndüğü belli.

takipçi sayısı sabit olan mağazayı haftalar önce not ediyorum. örneğin 75 kişi takip ediyor. kampanya başladığında baktığımda yine 75 kişi sabit duruyor. anlıyorum ki kimse bu mağazayı paylaşmıyor ! bende paylaşıp takipçi getiriyorum en az 25 dediği için en az 35 yapiyorum yani mağaza 110 kişiye ulaşıyor ! kampanya bitiyor tekrar kontrol ediyorum belki bi ihtimal 1 kişi siliyor hadi 5 kişi silsin diyelim. 105 olsa bile 30 takipçi yapar ! yine de buna rağmen yine kupon tanımlanmıyor.

koleksiyonlarda ise sorun yoktu bugün sadece 2 hesabıma hiçbişey gelmemiş. keyifleri bilir. para bizde benım değil onların bizim peşimizde koşması ve teşvik etmesi lazım...

• McCarty kullanıcısına yanıt

ürün ve koleksiyondan 25 geldi. daha önce 2 kere mağaza kuponu gelmeyince artık yapmıyorum onu. mağaza kuponu da gelse 75tl de ekstradan gelecekti

• McCarty kullanıcısına yanıt

Bana da gelmedi mağaza kuponları, hızlı yapılmasa da inanın ben de uğraşmayacaktım. Fakat artık mağaza kuponu için uğraşmayacağım, boşa kürek çekiyoruz onun için. Halbuki o kadar dikkat ettim 25 takipçiyi geçti mi diye.

• Kuponlar aktif değil şuan gözükmüyor. Sorun yaşayan var mı cüzdan kuponları çıkmıyor genel mi problem var herkeste

• Madik1903 M kullanıcısına yanıt

gözüküyor. cüzdana para eklemeniz lazıom

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Normalde düşerdi sepette sonra para atardım cüzdana. Cüzdan da para mı olması lazım alışveriş tutarı kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madik1903 -- 28 Şubat 2022; 22:36:16 >
  • Madik1903 M kullanıcısına yanıt

web de kupon gözüküyor. mobilde durumu bilmiyorum. kuponlarım kısmında gözküyr mu

• Trendyol cashbak yapan kart var mı

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.