Şimdi Ara

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.693
Cevap
545
Favori
400.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalksin zaten 5tl verecek onu da 50tl sipariste dusecek anlami var miydi?
    Ben yemekde verdiği memnuniyet yorum 5tlsini bile kullanmıyorum 40/20 verirse ancak onu da neye göre veriyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 28 Ocak 2022; 4:0:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mert1940 M kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan kuponsuz bisey almıyorum mega kuponlardan 10 ciksa bile en az 25tl kullanıyorum en fazla da o cikiyordu zaten hep oyle biraz uyguna geliyordu
    Artik hb.dan kargosuz alip gecerim soylentiye göre 3tl 5tl kargosuz sipariş güzel biseymis denemedim gerci daha kargoculari düşünüp 😊

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hızlı market cüzdan iade %10 muydu eskiden hocam hic alışverişim olmadi kaçırdık mi?
    Ben trendyolda bir tek yemek %10u seviyorum umarim onu düşürmezler

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Eskiden öyleydi galiba tam emin değilim.

• hızlı market bazı hesaplara 50 ye 20 kupon yüklemiş kontrol etmenizde fayda var.kuponların son kullanım tarihine dikkat etmeyi unutmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakılıç -- 5 Şubat 2022; 23:52:28 >
  • trendyol'da cüzdana para yüklediğimizde bankanın puan kampanyalarından yararlanabiliyor muyuz?

• Trendyol'da 8-11 Şubat indirimleri için TWS kulaklık mouse gibi elektronik bildiğiniz güzel indirim var mı?

• Trendyol iyice manyadı arkadaşlar sakın tuzağa düşmeyin. Benim takip ettiğim birkaç ürün tam da sözde kampanyanın başladığı anda yüzlerce tl zamlandı yok böyle bir şey. Zam kampanyası bu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 8 Şubat 2022; 12:13:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu seni özledik kuponları falan?

• tsfirtina kullanıcısına yanıt

Zam yapıp tekrar indirim yapanlar değişmez düzen yıllardır böyle.

• Mega'larda bugün yine 1000 ve 100 TL gösterdi ama elletmedi...

25 TL alabildik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten saliselik çalışıyor

• Beyaz ekran. Kupon ekranını bile göremedik.

• Favorilediğim ürünlerin fiyatı arttı arkadaşlar, cüzdana birsürü para yüklemiştim. Geri karta yüklesem bir sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BondMax kullanıcısına yanıt
    alışverişten sonra kalan 2 lirayı bile karta geri aldığım oldu sorun olmuyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beko64 kullanıcısına yanıt

Aynı fiyat olsaydı bile ben almayı düşünüyodum hocam. Bunlar direk zam yaptı. Yani arttırıp indirse bişey demicem.

Herhalde kampanya günleri ayağına milletin doluşacağını ve bunu fırsata çevirip fiyat arttırımı yapıyorlar.

HADİ trendyol binlerce 100-200 tl kupon verse anlarım da bu düpedüz sahtekarlık. HANİ nerde bunlara ceza !

Verdikleri cezalar bunlara devede kulak hocam ama siz yine de ekran görüntüleriniz varsa şikayet edin biz sustukça zam yapıyorlar habire bu düzen böyle olmaz. Arttırıp indirmekten kastım da fiyatı arttırıp yüzde bilmem kaç indirim yaptık deyip yalan söyleyen daha yüksek fiyattan satanlar için sözde indirim yani.

Trendyoldan ziyade satıcıların çakallığı. Soru sorduğum ürüne, önce fiyat arttırıp öyle cevap veren satıcı gördüm ben. Fiyat arttıran onlar. Sonuçta ürünleri trendyol satmıyor. Ama trendyol da burada bir önlem alabilir. Misal kampanya başlamasına son 3 gün kala fiyat arttıramazsın gibi bir kural koyabilir tabi de, onlar da gelecek komisyona bakıyor öncelik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beko64 kullanıcısına yanıt

Evet hocam anlıyorum. Yazışma yaptım tedarikçi firmaların fiyat belirleme hakkı var diyorlar. Firmayla görüşüyorum trendyolla konuşun diyor 

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.