Şimdi Ara

Trendyol Ryzen 5 1600 565TL Tekra Bilişim. (2.Revizyon) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
6.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi pahalı, hdd düşüşü sdd yaygınlaşmasından dolayıdır. Zaten psu da ucuz alınırsa 1 yılda cortluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

aynı paralari veriyorsun ? cidden mi ? teknolojinin ucuzlamasi, üretim maliyetlerinin düşmesi vs. geçip bir de millete öğretmenlik mi tasliyorsun :D

Alıntıları Göster
    Bu kafayla nasil yasiyorsun merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Bir araba alırsın iyi bakarsan 20 yıl kullanırsın. Ev alırsın çürük değilse 50 yıl oturursun.

Ekran kartı alırsın 2 sene sonra çıkan oyunlarda zorlanır olur seni elindekini satıp daha güçlüsünü aldırtır. 1998 den beri pc kullanıyorum genelde piyasadaki çoğu aaa oyunu oynadım.

Bu sektör sömürü sektörüdür paranızı bunlara kaptırmayın. Fiyat performans diye birşey yok pc sektöründe. En dip fiyattan bile alsan yine kazıklanmış oluyorsun.
    Sende 2 sene sonra cikan oyunlari oynama somuru olmaz bu sayede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu kafayla nasil yasiyorsun merak ettim

Alıntıları Göster
    ya git boşunu başka yerde yap birader, mahmuta anlatır gibi mi anlatayım illa tüm anahtar kelimeleri verdim zaten aklını kullan da ne demek istediğimi anla.
  • https://www.trendyol.com/amd/ryzen-5-1600-soket-am4-3-2ghz-3-6ghz-16mb-6-12-65w-14nm-islemci-p-2573157?boutiqueId=377141&merchantId=105013

arkadaşlar bu linkteki üründen mi bahsediyorsunuz? 14 nm yazıyor ama? bir de bunda fan olup olmadığından bahsedilmemiş. Acil bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. 100 tl indirim kodum var, almayı planlıyorum.
  • Hocam 14nm yazması onemsiz. Tedarikci şieketle konuştuğumda onayını aldım. Urunde elimize ulaştı made in china yazıyor. Fakat ram halen ulaşmadığı icin deneme şansım olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkisi eski nesil mi ? Bugün yeni aldım .

Trendyol Ryzen 5 1600 565TL Tekra Bilişim. (2.Revizyon)

• Yeni nesil hocam.
    Sol altta 2017 yazıyor ve made in china yazıyor. 2.revizyon işlemciniz hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    1816SUS 2018in 16 cı haftasında uretilmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenvirüs -- 30 Kasım 2019; 18:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenvirüs

Yeni nesil hocam.
    Sol altta 2017 yazıyor ve made in china yazıyor. 2.revizyon işlemciniz hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    1816SUS 2018in 16 cı haftasında uretilmis.
    Eminmisiniz ona göre bandrolü yırtıp kutuyu açacam sonra iadede bıdı bıdı yapmasınlar yok kutu açıldı falan.
    Made in china yazanlar kesin revizyonlumu oluyor? Eğer revizyonluysa bu güzel haberin içimi rahatlatacak.

• hooper113 kullanıcısına yanıt
    Hocam birinci revizyonda 2016 yazıyor ve malezya yapımı.
    1. Revizyon
    2. Revizyon

Made in China yazan, Sonu Sus veya Sut ile biten ve sol altında 2017 yazan versiyonlar 2.revizyon die geçiyor.

• xmenvirüs kullanıcısına yanıt
    Evet yabancı forumda araştırdım ilk seri olanlarda malezya yazıyor ,sağol teşekkürler.

• hooper113 kullanıcısına yanıt
    Lafı olmaz hocam, güle güle kullanın. Söylediklerimi kendinizde teyit etmişsiniz ne mutlu bana.

• Bende Tekra firmasına n11 üzerinden yazıp işlemci koduna baktırtmıştım söyledikleri işlemci revizyonlu modeldi fakat ellerindeki tüm işlemciler revizyonlu mu kesin olarak belli değil diye düşünüyorum onlar da bunu söylediler. Tabi konuyu açan arkadaş tüm işlemcileri kontrol ettirdiyse bilemem Kuponla 468 liraya satın aldım inşallah revizyonlu gelir

• Espheni E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 518 TL ye aldım die seviniyordum. Siz nasıl 468 aldınız? 100/50 kuponla trendyoldan aldım :)
    Tüm ürünleri kontrol ettirmedim fakat ellerindeki ürünlerin aynı anda alındığını söylediler. Yani stoklarında 50 ürün varsa tek seferde almışlar.
    Eğer ürün 12nm çıkmaz ise koşulsuz iade edebilirsiniz.(468tl 14nm için bile çok iyi fiyat)

İç ses : 200/100 kuponla trendyoldan dicek sanırım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenvirüs -- 30 Kasım 2019; 22:0:44 >
  • quote:

Hocam ben 518 TL ye aldım die seviniyordum. Siz nasıl 468 aldınız? 100/50 kuponla trendyoldan aldım :)
    Tüm ürünleri kontrol ettirmedim fakat ellerindeki ürünlerin aynı anda alındığını söylediler. Yani stoklarında 50 ürün varsa tek seferde almışlar.
    Eğer ürün 12nm çıkmaz ise koşulsuz iade edebilirsiniz.(468tl 14nm için bile çok iyi fiyat)

İç ses : 200/100 kuponla trendyoldan dicek sanırım. :)
    Anladım o zaman hepsi 12nm büyük ihtimal. 300/100 kuponla aldım hocam çok iyi denk geldi

• Espheni E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim parçalar tamamlandığında o.c denemelerine başlıyacağım. Umarım güzel bir çipe denk gelmişizdir.

• quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim parçalar tamamlandığında o.c denemelerine başlıyacağım. Umarım güzel bir çipe denk gelmişizdir.
    Sağolun hocam size de hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Espheni

Bende Tekra firmasına n11 üzerinden yazıp işlemci koduna baktırtmıştım söyledikleri işlemci revizyonlu modeldi fakat ellerindeki tüm işlemciler revizyonlu mu kesin olarak belli değil diye düşünüyorum onlar da bunu söylediler. Tabi konuyu açan arkadaş tüm işlemcileri kontrol ettirdiyse bilemem Kuponla 468 liraya satın aldım inşallah revizyonlu gelir
    Çok iyi fiyat olmuş.

• Sanırım tükenmiş.
    B450M S2H Anakart satın aldım. İşlemci olarak ne almalıyım ? Bir kaç sitede 560 liraya Ryzen1600 hala var fakat 12nm mi değil mi emin olamadığımdan almadım. Yardımcı olabilirmisiniz ?
    Edit : Bide anakarta uygun DDR4 ramde alıcam. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impacto -- 1 Aralık 2019; 14:55:9 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.