Şimdi Ara

Trendyol express taşıyıcı ol (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
291
Cevap
26
Favori
507.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha öncede yazdım

bütün kargo şirketleri yetişemediğinden bu mağazalara kota uyguluyor

kargo şirketlerinde görüyosunuzdur trendyol paketlerini alamaıyoruz diye yazıyı.veya hepsiburada ..

beyaz eşya taşıyan horoz lojistik gibi veya başka şirket kurulabilir.

önü açık bir sektör .

gel al yöntemi geliştirilebilir.

semtinde hepsiburada ürünleri için gel al dükkanı açılabilir.

10 arkadaş panelvanla bir iki ilçeyi komple taşırım diyebilirsiniz

anadoluya ambar yöntemini geliştirerek müthiş paralar kazanabilirsiniz.

bir kamyona ortalama 1000 koli yüklense koli fiyatı 15 tl den 15 bin tl eder.

kamyonlar ambar önlerinde kuyruk . istanbula yük getirmiş geri benzin parasına giderim diyor. 1000 tl ye.

lojistik halen daha aç bir sektör ve fırsat tır.

biz halen daha alışverişimizi dükkanlardan yapıyoruz bunuda unutmayın .ileride daha da önemi artacak bir sektör.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar işveren bende iş arayanım. Bunda etik olmayan ne? Sizden bi vatandaşın numarasını istemiyorum sonuçta.
  • Bunun yerine gidin arabanızı satın ve bir dükkan açın. Yada bir çiğköfte bayiliği falan alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bistüri_ucu kullanıcısına yanıt

Hoca çok güzel bir yorum, kendi adıma teşekkür ederim.

• Bence sirket kurup ortakla girismek daha iyi. Baksana oyle araci alip abd'deki gibi dagitamiyorsun

İlanda kendi şirketini açma uyarısı ve ‘e kadar gorunce tahmin ettim boyle seyler oldugunu
  • Arkadaşlar aracı olanlar bu işe girecek olanlara kiralayabilir ücretiya da paket başı pay alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR.erbatan -- 27 Kasım 2020; 22:49:1 >
  • işi bilmeyen ama yorum yapan arkadaşlar komik olmayın.. tahmin yaparak hesap yapanlar işi kötülemiş.. araştırma yapanlar aldırış etmesin lütfen bunlara.. pandemi dönemi iş bulunmazken bu iş bulunmaz hint kumaşı niteliğindedir..

yıllık ortalamaya vurduğunuzda aylık 10.000tl para yatıyor.. hatta şubesine göre 13-14 bin alanlar var.. gider olarak mazot, bagkur, vergi ve muhasebeci var.. ortalama aylık 2500tl gideriniz oluyor.. en kötüsünü düşerek hesap yapalım. yıllık yatanı aylığa bölersek oralama 7-7.5 kalıyor en düşük dağıtım yaptığınız şubede... genelde sabah altıda başlıyor öğlen 12 ile 3 arasında işiniz bitiyor.. yatıracağınız para 100.00tl den başlıyor.. çalışanların çoğu arabasını sıfırladı.. sizce neden? öğlen 12 de eve gidip aylık 10 bin kazanılabilen bir işten bahsediyoruz kısaca..

• yav he he

• Pollos kullanıcısına yanıt

kardeş banka hesaplarımı mı göstereyim? hayırdır neyi beğenmedin?

• İstanbul için alım durdu diyorsunuzda Trendyol express maşallah Güngören’den Zeytinburnu’na 13 gün teslimat süresi veriyor 😂😂

• kardeş 10.000 gelirin olsa zaten bunun %20si gelir vergisi (2bintl yani) 2500 tl o dediğin masraflar olsa yarısı gidiyor zaten tabi araç bakımı arızası trafik cezası kasko sigorta hariç araç bir arıza veriyor 7-8bin iki aylık kazancını alıp götüruyor hayal dünyasında yaşamayalım

hic bisey bilmedigin cok acik. arkadasim trendyola calisiyor suan kargo basi 4.5 tl aliyor sabah 11 gibi cikip aksam 6 dedimi isi biter. Aylik 7-8 koyuyor cebine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haknkrgz H kullanıcısına yanıt

sende sıfır araç al kardeş? biz sıfırladık rahatız hepimiz onun için.. kasko bende yok gerekte yok. dağıtımda 6 km yol yapıyorum onun içinde kaskoya gerek duymadım... trafik cezası derken   laf olsun diye konuşmaya gerek yok.. bence de kendi hayal dünyanda devam et 

• aynen bende öğlen eve geliyorum genelde 

• 150 200bine sıfır araç alacan ama kasko yaptırmayacan ilginç ben yetkili serviste çalışıyorum şu sıralar bu ve buna benzer işler çoğaldı ben sadece bize harcadıkları paraya bakıyorum konuşmalarına bakıyorum hiç senin gibi konuşan yok para illaki kazıyorlar ama öyle 7bin 8bin değil sürekli trafikte olunduğu için trafik cezasıda bir ihtimal değilmi sıfır aracında garantisi 3 yıldır zaten geneldede garantiden sonra arızalar başlar keşke senin dediğin gibi olsa herkes kazansa ama gerçekte zor

yetkili serviste çalışıyorsan duymuşsundur fiat trendyol indirimini... 145 bin dedikleri aracı 130 civarına arasında alıyoruz şu anda.. ben 40 gün önce 123 bine aldım ful paket doblo maxiyi.. kasko neden yaptırmadığımı yazdım zaten.. benim orada 65 kişi var daha 1 yıldır ceza yiyen duymadım bu işi yaparken. bu arada sanırım kargocuların size harcadıklardan bahsetmişsiniz. paraları trendyolda çalışanlarmı harcıyor yoksa siz bütün kargo işi yapanların genelinden mi bahsediyorsun bende bunu merak ettim? bizim arkadaşların yarısından çoğu sıfır araç aldı sanırım size gelenler trendyoldan değildir :) ben burada işi düşünenlere yardımcı olmak için yazdım.. kimin kaç para kazandığını kendisi daha iyi bilir.. bu işin en üst seviyesi trendyol ve hepsiexpress diye biliyorum.. diğer kargolarla karıştırmayın.. yardımcı olabildiysem ne güzel..

Allah herkesin gönlüne göre versin..

• Trendyol hepsiburada ups migros sanal market vs bu şekilde çalışanlar tabi dediğin gibi şu pandemi döneminde güzel iş ama bu tip işlerle ilgilenen çevremde çok olduğu fazla bir kazanç olmadığını görüyorum seninde dediğin gibi Allah herkesin gönlüne göre versin

diğerlerini geçtim yazdığın ilk iki firmadakilerde kazanmıyormuş yani öylemi :) o zaman sıradaki 10.000 kişiye yer açsınlar işi bıraksınlar bence :) hayır yani benim yalana borcum mu varda kazanmadığım bir rakamı yazayım... yada sizi işe aldırayım da aracılık hizmet bedelimi alıyorum yazdım (ki bu mümkün değil alımlar internet üzerinden yapılıyor) ondanmı yalan söylüyorum? yani benim buradan bir kazancım yok onun için almadığım yada kazanmadığım paranın fazlasını neden yazayım? adamlar sormuş nedir nasıl oluyor diye bende olanı biteni yazdım fazlası yok eksiği var.. daha güzellikleri var onlarıda yazarsam demekki hiç inanamayacaksınız.. neyse hayırlısı diyelim artık  

• Burdan karlı çıkan trendyol olur bence hiç mantıklı değil
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.