Şimdi Ara

Trendyol express taşıyıcı ol (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
26
Favori
507.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahis sirketi kuracaksin
  • yldrmftmgl Y kullanıcısına yanıt
    5 yasini gecmemis beyaz panelvan istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Howercraft -- 15 Eylül 2020; 14:16:27 >
  • 29 yaşın altındaysan şahıs şirketi açıp girebilirsin bu işe. İç karartan mesajlara takılma. Devletin teşvikleri güzel. 3 sene vergiden muafsın. 1 sene bağkur primini devlet ödüyor vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 17 Eylül 2020; 14:50:56 >
  • Sevdiğim bir arkadaş düşünüyor bu işi; bir sözleşme örneği elinde olan var mıdır?

• Howercraft H kullanıcısına yanıt

Merhabalar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

İlk 2 ay herhangi bir araçla çalışabilirsiniz demişsiniz ticari araç almadan kendi aracımla çalışabiliyor muyum bu 2 aylık süreçte ?

• ben kendi şirketime ait şartlara uygun araçla src belgeli birini çalıştırabilir miyim?

yoksa şirket sahibinin bizzat çalışması mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swonz -- 26 Ekim 2020; 15:56:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

ben kendi şirketime ait şartlara uygun araçla src belgeli birini çalıştırabilir miyim?

yoksa şirket sahibinin bizzat çalışması mı gerekiyor?

ben toplantılarına geçen günlerde katıldım. bana dedikleri birinci dereceden akraban dağıtım yapabilir.

kendi sitelerinden başvuru yapılabiliyor. uygun araçları olanları ve şirket sahibi olanlara öncelik veriyorlar diyebilirim.

başvuru yapıp toplantılara çağrılırsanız katılım sağlayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. benden hariç epey insan vardı toplantı için gelen. zaten grup grup alıyorlar tek tek almıyorlar. brifing gibi geçiyor toplantı.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Başvurduktan ne kadar süre sonra çağırdılar hocam? Bir de ne düşünüyorsunuz, yapılır mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FPessoa

Başvurduktan ne kadar süre sonra çağırdılar hocam? Bir de ne düşünüyorsunuz, yapılır mı hala?

başvuru yaptıktan sonra sanırım 1 hafta -10 gün sonra aradılar. toplantıya çağırdılar.

halihazırda uygun aracınız varsa,şirket kurabilirseniz yapılabilir neden yapılmasın. en önemli kısım bence araç. malum araç fiyatları uçtu gitti.

bu tip işlerde en büyük problem araç yenileme durumları. yoksa her türlü kurtarır/kazandırır bence. ancak araç yenileme durumu/zamanı tekrar yatırım yapmak gerekiyor.

Anladım hocam, teşekkürler bilgilendirme için.
  • Günlük 100 paketten aşağı kurtarmaz.
  • şirket kurmak sorun değil bağkur ödemek muhasebe de ama illa ki ticari araç ve src k 1 istemeleri zor benim 2009 fiat punto aracım var bölgem de rahat rahat dağıtım yapabilirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

şirket kurmak sorun değil bağkur ödemek muhasebe de ama illa ki ticari araç ve src k 1 istemeleri zor benim 2009 fiat punto aracım var bölgem de rahat rahat dağıtım yapabilirdim

sen dağıtım yaparsın da adamlar max 5 yaşında van araç istiyor. punto olmaz.

• Merhaba arkadaşlar bende taşıyıcı olmaya karar verdim ve araç alıcam ama karar vermedim.

Normalde Ford Courier almak istiyorum ama paketler ne kadar büyük olabilir bagajı yeter mi bir fikrim yok açıkcası.

Doblo ile arasında kaldım ?

• ben sürekli başvuru yapıyorum ama dönüş alamıyorum binek aracım var src belgelerim mevcut ama hala dönüş alamadım en yakın ne zaman işe giren oldu ?

• Bu işi Antalya'da yapan var mı acaba bilgi alabileceğim
  • emre.krcm E kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız bro
    Hocam malum işsizim şuan. Ve uzun süredir bu işi araştırıyorum bir kaç şubesine gittim ama yetkili bir ile görüşemedim. Pandemi dolayısı ile işe alımlara istanbul merkez bakıyormuş. Biz birşey yapamayız diyorlar. Kendi sitelerinden defalarca başvuru yaptım ama arayan soran yok. Rica etsem sizden sizi arayıp görüşme için arayan numarayı benimle paylaşabilir misiniz ? Şansımı birde öyle denemek istiyorum. Paylaşabilirseniz çok memnun olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hido20

Hocam malum işsizim şuan. Ve uzun süredir bu işi araştırıyorum bir kaç şubesine gittim ama yetkili bir ile görüşemedim. Pandemi dolayısı ile işe alımlara istanbul merkez bakıyormuş. Biz birşey yapamayız diyorlar. Kendi sitelerinden defalarca başvuru yaptım ama arayan soran yok. Rica etsem sizden sizi arayıp görüşme için arayan numarayı benimle paylaşabilir misiniz ? Şansımı birde öyle denemek istiyorum. Paylaşabilirseniz çok memnun olurum..

dostum öncelikle hayırlısı olsun. inşallah istediğin gibi bir iş bulabilirsin en yakın zamanda.

internet sitelerinden başvuru yaptım bende,birkaç kez yaptım.ayda bir yaptım diyeyim.

şirketin kuruluysa,aracın varsa ve uygunsa(panelvan fiorino doblo vs) internetten başvuru yaparken bunları belirtiyorsun zaten, alım yapacakları zaman çağırıyorlar.

ancak alım zamanları sanırım kampanya dönemleri.çünkü kampanya dönemleri epey yoğun oluyorlar.

dediğim gibi şartlarını düzenleyip her ay ya da 15 günde 1 başvuru yapabilirsin internetten.ihtiyaçları olduğunda iletişim kuruyorlar,çağırıyorlar.

telefon numarası paylaşmam etik olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.