Şimdi Ara

Trendyol Büyük Ağustos Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
5
Favori
19.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Ne zaman acilan hocam
    19 unda acmıstım 100/50 gelir diye

bu gelmiş hocam
  • Bilerek ay sonuna mı bekletiyonuz arkadaşım ben anlamıyorum YOK YOK PARA ZATEN SUYUNU ÇEKMİŞ yapsanıza şöyle bi ay başı bu indirimleri
  • Arkadaşlar ne saçma iştir bu ya. Paylaş kazan ile 80 TL’den fazla para kazanmıştım şimdi 20 - 15 - 15 kupon şeklinde vermişler. Cüzdana yatırılacaktı hani? Ayrıca bu ne saçma bir kupondur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    35 35 35 şeklinde gelmiş bana da. Halbuki tamamlamıştım hepsini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada 3 tane 25 gelmiş destek ile konuştum botçu diyor bana bende sildim uygulamayı bir dahada kullanmam trendyol böyle her kampanyada r yapıyorlar

• Kazanılan kuponlarda her üründe geçmiyor. Trendyol’un bir kez daha çöp olduğunu görmüş olduk.

• Arkadaşlar birisi trendyol rezilliği olarak bir konu açsın üste çıkaralım akılları başlarına gelsin her seferinde aynı terane

• cüzdana para olarak değil de indirim kuponu olarak mı vermişler

dün o ihtimali yazmıştım

bunlar trendyol her çöplüğü yapar asla müşteri memnuniyeti vermez
  • Bana 15 10 5 gelmis size yine iyi

• 75 tl ye 25 TL kupon tanımlanmış, hemen kullandık

• Tişört almayı düşünüyorum.
    Kargo ücreti için, çözüm veya önerisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Tişört almayı düşünüyorum.
    Kargo ücreti için, çözüm veya önerisi olan var mı ?
    100tl üstünde ing kartı kullanınca kargo ücretsiz oluyor ama 100tl ye ulaşınca bu çekin anlamı kalmaz. ben temizlik ve gıda aldım
  • cepleri fermuarlı şort alayım dedim o mu bu mu derken kampanya bitti ne akıllı yım ama 😭

• ben ürünü teslim aldıktan sonra 50 TL indirim gelmiş. Şansızlık o ki paketi de açmıştım. Geri gönderip, indirimli fiyattan tekrar satın alsam kabul olur mu ki? Böyle birşey yapan oldu mu Trendyol'da?
  • Şu çakma sattiklari redmi kulakliklar noldu acaba?mahkemelik filan oldular mi ki acaba?

• Sitede 45₺ olarak satılan 50₺ steam cüzdan kodu satın alındığında neden hesapları sürekli olarak askıya alıyorsunuz.

Müşteri hizmetleri yeni hesap açın diyor, yeni hesap açıp aynı ürünü alıyorum yine satışı iptal edip hesabı blokluyorsunuz.

Amacınızı merak ediyorum...

Bu 45₺ ye satılan steam cüzdan kodu hesap bloklamak için bir tuzak mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesla_ -- 26 Ağustos 2020; 0:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla_

Sitede 45₺ olarak satılan 50₺ steam cüzdan kodu satın alındığında neden hesapları sürekli olarak askıya alıyorsunuz.

Müşteri hizmetleri yeni hesap açın diyor, yeni hesap açıp aynı ürünü alıyorum yine satışı iptal edip hesabı blokluyorsunuz.

Amacınızı merak ediyorum...

Bu 45₺ ye satılan steam cüzdan kodu hesap bloklamak için bir tuzak mi?
    bir Trendyol klasiği!

bunu hep müşterinin moralini bozmak kendilerinden nefret ettirmek için özellikle yapıyorlar

kaç kere başıma geldi saattlerce yazıştım Takım liderleriylede görüştüm sonuç değişmedi

varsa yoksa yeni hesap aç yeni hesap aç! mevcut hesapta nasıl bir sıkıntı oluyormuş anlatamıyorlar?

sistemleri bozuk ya her zaman güvenliğiniz için hesabını askıya aldık yapacak birşey yok yeni hesap aç başka çözüm yok

yeni hesap açsak da değişen bir şey olmuyor yeni üyelik de aynı bloke nedeni ile kullanılamaz halde oluyor

bunu oradaki hiçbiri açıklayamıyor Trendyol çok güvensiz bir kapkaç sitesi oldu

Ürürn listelemeleri kimin neyi sattığı hangi ürünü alan neye göre yorum yaptığı satıcıların ne sattığının farkında olmaması
    sattığı ürün kaç adetli ve hangi renkte ebatta kimsenin bilmemesi ürün açıklama ve ünrün görsellerinin hep yetersizliği

ve buna bağlı olarak sipariş iptal iade kargo geç geldi ,kargonun geri çağrılması gibi abukluk sabukluklar
    hep trendyolda bunları 6 aydır sürekli bu dangozlara yazdım anlattım halen çözüm bulabilmiş değiller

bildikleri saçma trendyol bozuk sistemi ile kandırdıkları müşterileri mağdur etmeye devam ediyorlar

yeni hesap binlerce açılmış vaziyette ve hep askıya alınıyor.anlaşılan ellerinde kalan hisseyi de

üye sayısını çok büyük gösterip trendyolu en yüksek fiyattan satıp kaçacaklar

• 75 tl ye 25 TL kupon tanımlanmış 3 hesabıma 3 nüde kullandım ihtiyaç varken iyi oldu 75 tl kar yazdık
  • bak ne yardımsever şu Trendyol

öyle bir güven sarsmış ki Müşteri sormadan edemiyor?

Trendyol Büyük Ağustos Fırsatları
    https://www.trendyol.com/fairy/pg-umut-hijyen-paketi-p-46728984/saticiya-sor?boutiqueId=527502&merchantId=105272

depremzedelere konut yapılır önce vekillere dağıtılır, covit-19 pandemi gelir ayda 8-10 test vekillere ...

eee daha ne olsun vatandaşta soracak

sor ki öğrenesin?

cevap kopyala yapıştır evkibaSinem

• Sağlam bir babayiğit çıkıp bu trendyol sitesinin yaptıkları yanlışları takır takır yazabileceğimiz bir konu açarsa sevinirim. Bu sponsorluk durumlarından dolayı inanıyorum ki, konuyu ya açtırılmaz yada silerler.
    Paylaş kazan kampanyasını yaptılar, kazanmak için şart koleksiyon linklerini paylaşıp kaydettirmek dediler. Bizden belirttikleri şartı yerine getirdik ve karşılığında çek değil cüzdan hesabına ücretler yatırılacak yazdınız.

Cüzden hesabına yatırılacak kazançlar neden çek diyor sunuldu (Habersiz yere neden bu çek diye eklediğiniz kazanlara bide son kullanım tarihi eklediniz haber vermediniz)

Hesaba eksik kazanç yatırılmış dediğimde copy/paste cevap yazmakta nedir şartlarınızda ne yazdıysa biz onu yerine getirdik, kimse bu botu yapan git onu bul veya sistemini ona karşı koruyacak şekle getir. Burada suçlu biz değiliz ki ? Sen kendi sitenin güvenliğini sağlayamıyorsan biz ne yapalım. Sen daha bu bot dediğin şeyi engelleyemiyorsan o kadar kullanıcının kredi kartı bilgilerini nasıl saklı tutacaksın. Bugün o botu yapmışlar dediğin kişi yarın trendyol sistemine girip alt üst ederse bunun telafisi ne olacak, gene kullanıcılarını mı suçlayıp çıkacaksın.

Bir kampanya yaptıysan, o şartlara harfiyen uyulması gerekiyor. 3-5 kampanya, çek vs yaparsınız gene üst sıraya çıkarsınız ama akıllarda yaptıkları kampanyalarda HİLE yaptığınız bence unutulmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prowas -- 28 Ağustos 2020; 17:11:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.