Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
21
Favori
120.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosla ile ödeme yapıp ürün iptal eden veya cüzdana geri atıp kaç gün içinde geldiğini deneyimleyip söyleyebilecek olan var mı?

• N11 kampanya yaptığında herkes faydalanıyo. Trend yol bı kampanya yapiyo yok cüzdan ac yok sukadar parayı şuraya ekle yok oradan onu al bunu alma hadi çık işin içinden cikabilirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stark64

Sepet 297 de kaldı arkadaşlar sepet doldurmak için kargo bedava ürün var mı acaba

Aldığınız Butiklerde Olan En Ucuz Ürünlere Bakarsanız Kargı Çıkmaz ya da Kullanacağınız veya Değerinde Satabileceğiniz Uygun Ürün Olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam hayır sizin sepet 300 tutacaksa 200 hatta 3/5 TL daha fazla yükleyin yani 200/205/210 gibi.

hocam size sormadan yaptım sepet 370 tlydi 370 yükledim, şimdi cüzdanda 105 TL kaldı malesefTRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN 

neyse trendyol "bu alışveriş yapmayı bilmiyo keriz galiba" diye bana başka cüzdan indirimleri falan gönderir belki, onda kullanırım

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 15 Kasım 2020; 13:45:25 >
  • Parayı karta geri yükleyebilirsiniz

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Hocam est. rica ederim, keyifli alışverişler:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bana da tanımlanmıs ama trendyol kactır cakallık yapıyor ya. 100/40da da vardı iş bitince sepette olay kendiliğinden artıyor üzerine kargo parası ekleniyor. indirim 75 liralık indirime dönüştü. bu cok sinir bozucu bir durum. yukarıda 340 liralık alısveriş yapmıs oluyorum 320 ye gelmesi gerekiyor hadi kargo ile 10 liradan 330 a gelmesi gerekiyor ama su an 249 gözüküyor sepeti onaylayınca 259 oluyor 30 lira fazladan ödüyorum. Bunun neden nedir acaba 100/40da da aynı seyi yapıyor bana illa 10 20 kitliyor.

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN
  • Cüzdan aktif değil kol böreği gelmiş

• 13 kasım gece 01 gibi iade istedim. 14 kasım gecesi 04te iadem gelmiş. Trendyol iadesinde sıkıntı çıkartırlar diye tekrar 100 lira atacağım trendyol cüzdana. Tosladan 30 lira iade bekliyorsanız çekmeyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

13 kasım gece 01 gibi iade istedim. 14 kasım gecesi 04te iadem gelmiş. Trendyol iadesinde sıkıntı çıkartırlar diye tekrar 100 lira atacağım trendyol cüzdana. Tosladan 30 lira iade bekliyorsanız çekmeyin bence

Yok hocam ondan sormadım öncelikle yanıt için teşekkürler. Tosla ile sepet tutarı kadar atmak gerekiyor ya ben de bir kartla 200 diğer kartla 100 atacağım 200 attığım karttan 30-40 artacak olursa geri atacağım ondan sordum geri iadede sıkıntı oluyor mu diye.

• evet işte indirim 40 lira ama sepete 10 lira yansıyor ya 40 lirayı dusun ya hiç düşmeyin 10 15 nedir ya

• stark64 S kullanıcısına yanıt
  • dikkat edin ama cüzdanla ödeme yaparken sepetteki indirimlerin bir kısmı değişiyor başta hediye verdikleri 30 tl geri gitti bende cüzdanla ödeme yapınca.

• Trendyol nasıl tuttu hayret. Kargo sistemi saçma sapan, kupon sistemi saçma sapan. Her ürün en az yüzde 50 indirimli, kuponların en az yarısı yanıyor. Her satıcıya kargo ödemek vesaire saçma sapan sistem.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

cidden mi ? ama sanal kart olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turker_Doruk

dikkat edin ama cüzdanla ödeme yaparken sepetteki indirimlerin bir kısmı değişiyor başta hediye verdikleri 30 tl geri gitti bende cüzdanla ödeme yapınca.

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN
  • august landmesser kullanıcısına yanıt

Sen sanal kartı giriyorsun,iade sanal karta bağlı esas kartın ekstresinde görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.