Onbaşı
23 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sürücülerden herhangi birsini tıkladıgımda birlikte aç ekranı karşıma geliyor ve sürücünün içine girebilmem için hiç bir şeçenek yok orda lütfen bana yardım edin acaba virüs mü var bilgisayarımda?
Driver larımı nasıl güncelleyebilrim nerden HD 3870 ekran kartım war ve gigabayt 970FX anakart yardım edin lütfen
driver larımı nasıl upgrde edebilirim bi sitesi warmı HD 3870 ekran kartı 9500 phenom gigabayt 970fx anakart nerden ve nasıl
Ankartım gigbayt 970 fx işlemci 9500 quad ekran kartım asus EAX3870 ram 2 gb ocz psu 600 watt asıl sorunum ise ekran kartı ile ilgili problemim vardı ( media playerda ses var görüntü yok,msnden atıyor kamera açınca,oyundan atıyor,) ama ati 7.2 yi yukleyince geçti şuan ki sorunum ise sistemim 2.500 ytl degerinde ama istedigim verimi alamıyorum (sistem başlarken eski pc me göre geç başlıyor,bazen donuyor crysisda kasıyor) yani çıldırmak üzereyim neden böle yapıyor bi profesyonel yokmu net bi cevap verecek!!
arkadaşlar amd9500 işlemci asus EAH3870 ekran kartı anakartım gigabayt 970fx 2gb ram ve bana bi tane power supply tavsiye edin birazdan almaya gitcem lütfen!

arkadaşlar asus'un EAH3870 modelini dün aldım ama çok problem yaşıyorum anakartım gigabayt970fx işlemcim amd phenom 9500 ram 2gb asıl sorunum ise bu kartı taktıktan sonra pc kendi kendine reset atıyor donuyor kamera çalışmıyor film izleyemiyorum 4 kez fortmat attım ama düzelmedi çıldırmak üzereyim 3 milyarlık pc topladım ama sonuca bak ya
Hakkında
Forum İmzası:
†ü?κε? δø?uκ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 1.900 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 82 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.