Şimdi Ara

trendyol 100-30 çek işbankası maximum mobil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
7
Favori
8.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ​9-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Trendyol'dan tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişinizde;

• Kampanyaya Maximum Mobil’den katıldığınızda 30 TL İndirim !

Katılmak için:

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir Kampanya katılımının ardından müşterilerimizin Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kodu iletilecektir.

Unutmayın, 30 TL indirim sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı,Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ,İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanmak için Maximum kart sahiplerinin indirim kodunu ,satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girmeleri yeterlidir.30 TL indirim,alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç 100 TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir. Kampanyamızdan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL indirim kazanabilir.Kampanyamız diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Trendyol.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=trendyol-erkekler-kulubune-ozel-30-tl-indirim&IdCampaign=MTc5NQ==-ISB

• illa harcama yaptıracaklar

edit...sadece erkek kıyafetlerinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 9 Ekim 2017; 17:0:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod verebilecek varmi

• Yüzde 30 çok iyi oran. Kampanyaya katılıp şifremi aldım. Denedim şifre çalışıyor, gayet sağlam kampanya :D
    Edit: 8 tl kargo ücreti var yuh. İndirimin nerdeyse 3’te biri kargoya gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceh.meh -- 10 Ekim 2017; 11:49:23 >
  • katılıp şifreyi alsam alışverişi başka banka kartı ile yapsam olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • hayrına biri kod verse.

edit: pm den bekliyorum sizi çay a sohbete. ha bi de sigara olabilir. ama çakmağım yok. yine kayboldu çakmak ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 9 Ekim 2017; 20:52:11 >
  • Kampanyaya katıldım ama sms gelmedi kod için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Kampanyaya katıldım ama sms gelmedi kod için ?

bana da gelmedi hocam, yarım saattir bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Kampanyaya katıldım ama sms gelmedi kod için ?

bana da gelmedi hocam, yarım saattir bekliyorum.

banada gelmedi ayrıca n11 ede katıldım onadada bir şey gelmedi paso sorun yaşıyorum bu bankayla...en iyisi paraf mis...
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    7 TL'ye sinema hatrına kullanıyorum ben de. Yoksa enpara'ya geçesim var.
  • Katıldık ama gelmedi biraz Tebi Parafı örnek alsınlar gerçekten bir kampanya yapıyorsan adam gibi yap yada beceremiyorsan hiç yapma sinir ederler adamı.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    7 TL ye bilet olayı nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

katılıp şifreyi alsam alışverişi başka banka kartı ile yapsam olur mu?

Olur. İş Bankası Size Sadece Kod Vermiş Oluyor. Alışveriş Ayrı Konu. İstediğiniz Kartla Alabilirsiniz

• Hotiç fiyatlarına bakın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    şu kampanya ->https://www.cinemaximum.com.tr/kampanyalar/maximum-seans
  • 2 kart ayrı kişi ikisindende katılmamıza rağmen kod gelmedi.

• Biraz evvel katıldım . Kod bana da gelmedi arkadaşlar...
  • bana 1 saat sonra geldi
  • ben de katıldım ama henüz kod gelmedi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.