Şimdi Ara

Transformers: Age Of Extinction (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
12
Favori
69.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. film büyük ihtimal Unicron ile ilgili olacak. Devam filminde savaş Cybertron'da geçerse gözlerimiz bayram eder.
  • Trkcell sari kutu imax icin gecerli sanirim ? Ayrica akasya avm unalan duraginin hemen karsisinda mi yoksa uzuncayir yolu gibi uzunn yurume mesafesinde mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

Beyler Çok Çok Büyük Süprizler Var Sinemadan Çekilmiş Birsürü Videolar Var İsteye PM Olarak Atarım Size Şöyle İzah Edeyim Gördüğünüzde Şok Olabilirsiniz Taaa Nerelerdeki Karakterler Var İsteyene PM ile Youtube Linkleri Atılır SON 1 GÜN OLDUGU İÇİN VE ÇOK AĞIR SPOLİER OLUCAĞI İÇİN BURADA PAYLAŞAMAM .

pm atar mısın?
  • Filmde civiklik orani ne kadar ? 2.ve 3.film kadar var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

RT notu %16'larda sürünüyor ne iş?...

Çok basit, film beklenildiği gibi patlak çıktı. İzleyenler doğru dürüst bir hikayenin olmadığından, dövüş sahnelerinde neyin neyle, kimin kiminle dövüştüğünün belli olmadığını söylüyorlar.

RottanTomatoes'daki skor zaten direkt sinema eleştirmenlerine ait, 1-2 si hariç hepsi yerden yere vurmuş. Birisi Stanley Tucci'nin karakteri hariç diğer karakterler robotlardan bile daha sığ ve yapmacık demiş mesela.

IMDB'de oylar 4500'de ve 7.1'den girmiş. Yani 6.0 gibi sabitlenir, kötü evet.

+1 benimde umudum yoktuki o kadar yazdim bictim ama hicbiri olmadi la birkere cizgi filmlerdeki optimus olsa ne guzel olur kim ne derse desin maykil bey bu filmi cekemiyor sonrada olan transformers hikayesine oluyor...

üstteki yorumlara aynen katılıyorum, senaryo kötü, oyunculular kötü.
    Yeni neslin robot ve görsellik beklentisini karşılar ama Transformers kültürünü görmek isteyen 90 ve öncesi doğumluları çok tatmin edecek gibi durmuyor :(
    6/10
    (çokta iyi bir Transformers fanı ve koleksiyoncusu olarak ben açıkçası beğenemedim )

• Filmin 3B 'si güzel mi arkadaşlar? 3 boyutlu izlemeye değer mi?
  • K1NGK4RTAL kullanıcısına yanıt
    hayır imax orjinal altyazılı.
  • 5 bin oy var 6.9 puan. Bu da gol değil sanırım.
  • neyse artık michael bay'den kurtulduk :)
    5 ve 6. filmleri steven spielberg yönetecek diyorlardı baya haberleri çıkmıştı. hatta michael bay bu benim son transformers filmim demişti.
  • filmi beğendim muazzamdı beğenmedim diyenleri anlıyamıyorum optimus primein liderliği beni çok etkiledi grimlocka karşı ve o kılıcı alma sahnesi 5 ve 6 filme kapıyı açık bırakmış
    prime bizim babayı kurtarmak için döndü kurtardı kurtamasına ama iyi kılıç yedi ve ardındnada ikiye böldü lockdownu ve size geliyorum dedi sonunda çok hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forward14 -- 27 Haziran 2014; 14:34:41 >

• Film şimdi güzel mi kötü mü ? çok beğenenler var,hiç beğenmeyenler var. Bazıları da en azından ilk seriden güzeldi diyor bu benim için yeterli.
  • Yaratıcı?????? Unicorn???? İki Kafalı Shockwawe Reis Galvatron Yine Küçük Düşürülen Optimus prime.!

Şimdi geldim ve TF5'de açık biçimde unicorn olucak bu kesinleşti film hakkında en sonda lockdown ölürken yine optimus çaresiz biçimde yardım bekliyordu ayıp! ayriyetten galvatron baba rol yapıyormuş haberimiz yokmuş 2 kafalı shockwawe yeni komutan olucak gibi görsellik 10 numara idi ancak çok açık kapı bıraktılar tf5'e maykıl bay ne demişti biraz uzaya çıkıcaz ve bu gerçek oluyor optimus son sahnede uzaya çıkarken yaratıcı senin için geliyorum yine güzel bir savaş oldu en çok robotlar ön planda idi hiç unutamıycagım bir film oldu ancak son sahne hatta son 8 dakka lockdown'un ölmesi vb gibi olaylar çok yapmacıkdı lockdownu optimus değilde cade tessa bee shane öldürmüş gibi oldu opti sadece yok etti tf5 büyük ihtimal unicorn abiyi görücez.

Puanım 10/7

Unutmayacağım replikler

Optimus: Senin Ruhun Yok!

Galvatron: Ruhum olmadığı gibi korkumda yok.

Galvatron: Şimdi öl!

----------------

Galvatron: Yeniden doğduğumda intikamım feci olacak prime

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Filmde civiklik orani ne kadar ? 2.ve 3.film kadar var mi?

Yok daha doğrusu ilk sahneler hariç insan görme olasılığı çok düşük
  • TF5 Hakkında

Beyler bu filme gitecek olanlar aksiyonu bol savaşı bol ancak sonu yarım biten bir film oldu şöyle izah edeyim 300 spartalı yarım bittmişdi 300 spartalı bir imparatorluğun yükselişinde tammamlamışlardı bundada aynısı olacak 5. filme çok konu bıraktılar sayalım.

1- yaratıcı kesin var unicorn

2- galvatron

3- hot rod(rodimus prime)

4- büyük bir savaş optimusun ölümü

vb vb iyide oldu çok vakit var büyük ihtimal 2016'da çıkacak

Gitmeyenler için tavsiye
    hani ben konu ile içli dışlı oldugum için mesela galvatrona prototip denmesini optimusun insanlar olmadan lockdown tarafından az kalsın öldürülmesini saçma buldum ancak şunu diyeyim amerika ordusu yok nest yok insanlar yok süper bir film kesinlik ile gidin.

• Film 1,2 ve 3 ün toplamından daha iyi olmuş. Detayları akşam yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasya acibadem 14.30 seansindaydim, seslerde bi problem vardi konusmalar zor duyuluyordu.

Isteyenler iade aldi isteyenler izlemeye devam etti.

• elimde tüm cinemaximumlarda imax 3d her saatte uygun kodlar var satın almak isteyen ulaşsın kaçmaz bu film
  • Verilen paraya %100 değecek bir film. filmin devamı olacağıda anlaşıldı zaten
  • filmi 14:15 de marmarapark imax de izledim film ilk 10 dakikası sıktı açıkca ama 2. yarısı nefes aldırmadı fazla soze gerek yok 1,2,3 toplam filmlerden iyi film olmuştu ama Hound için bişi soylemem lazım bitmeyen silah yapmışlar. Imax bu filme çok ama çok yakışmış normal IMAX izlemeyen çok ama çok pişman olur benden solemesi .

filmin en iyi sahnesi bumblebee nin KSI binasında can't touch this şarkısını çalması idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C84241B05 -- 27 Haziran 2014; 18:42:31 >
  • Filme gitmedim ama ne konusunun olmadığı fragmanlarından o kadar belli ki. Bu da Michael Bay'in ne kadar kötü bir yönetmen olduğunun kanıtı. IMDB notu da 7.1 ile başladı şimdi 6.9 olmuş. 6'ya doğru gider bu. Zaten ilk film iyiydi. 2 ve 3 tırt. 4 de tırt çıktı. O kadar sağlam hikâyesi olmasına rağmen doğru düzgün bir film çıkarılamıyorsa burada suç yönetmendedir. Şu filmi Zack Snyder çekseydi keşke. En azından hikâyesi de olurdu hem de daha sağlam efektler görürdük. Malûm yerlere düşmesini beklemek benim açımdan en doğrusu. Efektler güzel dahi olsa para verilip izlenebilecek bir film değil.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.