Şimdi Ara

TRANSFER ÖNERİLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALLAH'ın izniyle şampiyonlar liginde iyi sonuçlar almamız için,iyi kadroya ihtiyacımız var.Takip ettiğiniz,gelmesini istediğiniz isimleri paylaşalım,bizde yorum yapalım.
    Benim ilk önerim Basel'den ElYounussi ve kasımpaşalı trezeguet

• Kjaer haberi gerçekse iyi olur.Orta saha için de ndiaye,thomasson,gunnarson gibi isimler olabilir.Açık için Shaqiri ve Trezeguet.Forvet arkası için Cabella olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • van persie
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Bu mesaj silindi.
    Doğru, sizin gibi olmayacak paralara Çin e adam yollayıp durumu kurtarmamız gerekirdi.Malesef yapamıyoruz...
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Seni ilgilendiren nedir? Bu da dünden beri kendini yedi bitirdi, Göztepe'nin kazanacağına o kadar inanmıştı ki yazık.
  • Ujfalusi'nin Semih'e liderlik ettiği gibi Serdar'a liderlik edecek bir stoper lazım. Chiellini'yi imkansız görüyorum ama olsaydı mükemmel olurdu. Bunun dışında Nagatomo'yu almalıyız. Ndiaye geri dönerse iyi olur veya ona benzer hızlı ve dikine oynayan , adam eksilten , defansı da kötü olmayan biri lazım. Eğer Fernando'nun yanında Belhanda oynarsa da , 10 numara için yaratıcı bir oyuncu lazım. Bunun dışında santrafor lazım , Gomis bu sezon tek başına çok yıprandı. Rodriguez'i satarsak yüksek fiyata Fatih Hoca oraya iyi birini bulur bence. Feghouli iyi bir teklif gelmezse ki gelmez bence , 1 yıl daha şans verilmesi lazım. Tolga ilk gönderilen oyuncu olsun saygısız herif.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Sanane. Hangi parayla yapılacaksa yapılacak sanane
  • Belhanda önceden ne yapıyordu ve nasıl isim yaptı bilmiyorum ama Terim'in anlayışında Belhanda'ya yer yok. Bir an önce onu arap kulüplere okutup ondan gelen para ile Terim'in sevdiği bir tarzda 10 numara almalıyız.

Beşiktaş 3 sene önce Sosa ile 2 senedir de Talisca ile 10 numara mevkisinden çok iyi verim aldı.
    Geçen sene Fenerbahçe Gulliano'dan çok verim aldı.
  • Akillanmadiniz ki oglum ne trezegueti?

Jonathan bamba var st.etiennede beles. Alabilirseniz alin. Fenerede gelmesini isterim. Rodrigues v2 olur bu eleman.

Gs'nin yedek kadroyu guclendirmesi lazim. Ve 10 numara veya 8 numara.

Shaqiri tottenhama gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az Gomis kadar iyi bir forvet alınmalı.ŞL'de Gomis'le olmaz
  • soner aydoğdu
  • Emre Mor'u geliştirip iyi paraya satabileceğimizi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.