Şimdi Ara

Transcend Hafıza Kartı İyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Transcend hafıza kartı almaya düşünüyorum fiyat olarak makul geldi ama kalitesi konusunda kuşkularıma var. Kullanan bilen arkadaşlar tavsiye eder mi? Özellikle f/p olarak.

• Lexar alman'ı tavsiye ederim f/p olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transcend ve Lexar : Her iki marka da iyidir. Tavsiye ederim. Sandisklerin piyasada bol bulunan modellerini tavsiye etmem. Yazma hızları çok yavaş. Toshibalar da fena değildir.
  • karacaayt K kullanıcısına yanıt
    Transcend 16gb hafıza kartı kullanıyorum ve gayet memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım yazma hızı da gayet iyi.
  • Aslında teknoloji marketlerinde yada sanal marketlerde buda bizden olsun denilen marka, yani bize bedavaya geldi bizde size kıyak yapıyoruz. Öyle olunca da piyasası düşüyor. ben kendim düğün fotoğrafçısıyım bazı anlarda seri çekim yada video gerekiyor şimdiye kadar bir tanesi arıza yaptı yani en iyi kart arıza yada hız konusunda sıkıntı yapmaz diye bir şey yok. İnsanların en mutlu anlarını çekiyoruz, nişan kına bunlar çok önemli şeyler telafisi yok yani işin özü hayati şeylerde bu kartı kullanmayın derim ben. 46 Sanat
     Transcend Hafıza Kartı İyi mi?

• İyi sıkıntısız bir marka. kullan biri olarak çok rahatlıkla önerebilirim.
  • Ben geçen gün Ankamall avm'den Lexar 16gb 1000x uhs-ıı hafıza kartını 54 liraya aldım yazma hızı 150mb sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.