Şimdi Ara

Tramer kaza exper raporu km bilgisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 model i20 1.2 benzinli araç aldım km 128000 binde PTT den km sorduladım tutarlı ustaya gösterdim orjinal motor saat gibi dedi 2013 7 ayda 39114 de muayene kaydı var buraya kadar sorun yok. park halinde kaza kaydı var tramerde 900 TL kadar. Exper raporlu sordulaması yaptım 2014 7 ay yani tam bir yıl sonra far ve işcilik geldi çok özemsiz ama km bilgisi 39114 yani tam bir yıl geçmiş ve muayene ile aynı km şimdi adam km çekse tam niye aynı kmye düşürsün garip geldi acaba exper son muayene km sini yazıp geçmiş mi olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 2 Ocak 2019; 23:58:13 >

• ?!?! Normal bir durum değil...
  • Bethesta kullanıcısına yanıt
    Bana da normal gelmedi hocam başta ama sigortacım olabilir ne hatalar oluyor dedi. Çok da üstüne düşmedim sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamiri yapan yer, sigortaya durumu bildirirken araç kilometresini de iletiyor. Kilometreye bakarken muayene kağıdına bakıp söylemiş olabilir.

Aradan geçen 1 yılda kilometre düşürmeye gerek duyacak kadar yol yapan birisi, bu işe tenezzül edecekse o kadarda enayi değildir heralde aynı kilometreye çekecek kadar. Belliki ortada bir hata var, takılmayın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.