Şimdi Ara

Train to busan (busan treni) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son zamanlarda 9gag'de habire bu filmle ilgili paylaşım yapılıyor.hiç kore filmi izlmedim,önyargılıyım ama fırsat bulursam yakın zamanda izlemeye çalışıcam.
  • film iyi beyler çökün
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Uzak doğu filmlerine asinayim, zombi filmlerini de beğenen biri olarak film gerçekten çok güzel. 5.dakikadan aksiyon başlayıp filmin sonuna kadar devam ediyor. Filmi tarzına uzak değilseniz ogneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam teşekkür ederim.

• Kore filmlerini severim eskiden baya takip ediyordum kore sinemasını sonra sadece aşk filmleri kaldı hepside aynıydı bakalım bu zombili film nasıl çıkıcak,indiriyorum şuan tavsiye için teşekkürler
  • Kore filmlerinin hastası değilim, hatta sevdiğim de söylenemez. Aynı şekilde zombi filmlerini de sevmem, çok değişik, çok marjinal ve kendi alanında çok iyi olmadıkça. Ancak bu filme gelen övgüler neticesinde filmsizlikten ailecek izledik. Zombi filmlerini sevenler için oldukça iyi olmuş diyebilirim, ancak ben pek sevemedim. Yalnız birkaç sahnesi epey iyi olmuş.
    Tren kazası-devrilmesi, zombilerin balık istifi gibi birbirlerinin üzerine çullanma sahneleri güzeldi. Zaten bu balık istifi olma sahneleri World War Z'deki abartı sahneleri andırıyor ancak onun kadar abartı değil. Bir de bu filmde zombiye dönüşme süresi nereden ve nasıl ısırıldığına bağlı olarak değişiyor ancak yine de oldukça hızlı. Tabi World War Z'de yanlış hatırlamıyorsam 12 saniye gibi kısa bir sürede zombi oluyorlardır.
    Bir de epey klişe sahneler olduğundan kimin şerefsizlik yapacağı, kimin öleceği, kimin fedakâr olacağı, kimin bir aptallık ve/veya sakarlık yapıp bir çuval inciri berbat edeceği gibi durum ve olayları önceden rahatlıkla tahmin edebiliyorsunuz.

İlk defa bir Güney Kore filmini az da olsa beğenebildim. Sonuç olarak idare eder bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Ocak 2017; 9:23:59 >

• İzlemeyen kesinlikle izlesin diyorum. Kolay kolay film beğenmem lakin bu başka.

Fragmanı beğenmemiştim hatta kore filmi oluşundan dolayı ıyy dedim ama şuan da iyi ki izlemişim diyorum.

Kaç yaşında adamım bir the impossible filminde bu kadar etkilenmiştim bir de bunda.

İnsan olduğumu hala duygularımın olduğunu hissettirdi film bana

• Arkadaş adamların üzerine zombi koşuyor sanki normal bişeymiş gibi karşılıyorlar.Oyunculuklar berbat, diyaloglar saçma sapan.Yarısına gelmeden dayanamayıp kapattım.
  • Hafta sonu izledim gerçekten güzel film yapmışlar zombi filmlerini sevmeyenler bile sevecektir
  • FiréLord kullanıcısına yanıt
    İzliyorum hocam?
  • Oyunculuğa bakmadan izleyin hocam daha iyi olacaktır :)
  • Kac yasındasınız hocam? Yorumunuza güvenip fılmı ızlemeyı düşünüyorum

• FiréLord kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Kac yasındasınız hocam? Yorumunuza güvenip fılmı ızlemeyı düşünüyorum

26 yaşındayım, duygusal anlamda çok güzel film. Ben çok beğendim lakin üstte ki yorumlarda beğenmeyen arkadaşlar da var. Kişiden kişiye değişiyor yani, sonra gelip bana saldırmayın hocam
  • Filmi beğenmeyenler var fakat yapılan yorumlar çok abartı gibi geldi. Benim üzerime zombi gelse ben ne oluyor kamera şakası sanardım.
  • aldım listeme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakarak hemen izledim. Ama öyle abartıldığı kadar, iyi bir film değildi açıkcası.
    Yine de idare eder. izleyen pişman olmaz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluray çıktı
  • Yıkıcı ve durdurulamayan bir virüs Güney Kore'yi vurur. O esnada Seul'den Busan'a gitmekte olan bir hızlı trenin yolcuları hayatta kalma mücadelesi verir.

ne yalan söylim fragman beni izle diyor. aldım listeye.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.