Şimdi Ara

Trafikte Neye Korna Çaldığınıza Dikkat Edin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
8.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mytohology

Hem adamı sıkıştırıyorsun,hem arabadan inip artislik yapıyorsun hemde bunu hakliymis gibi foruma koyuyordu.Bence sen dikkat et böyle gidersen birgun seni cok temiz döverler.Haksız durumdayken el freni çekip artizlik yaparsan, mazallah birgün forumda "agzim burnum dağıldı,tecrubeliler yardım" diye konu acmak zorunda kalirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Haksız araç kamerasındaki kişidir.
    Dayak yemesi ve trafikten men edilmesi gerekir:)
    orta şeritten ne diye sol şeritteki adamın onune zıplıyorsunuz.
  • Arkadaşın yolunu gasp etmişsiniz. Buna kimi tepki gösterir kim bişey demez (istanbulda alışmıştır bu duruma).

Arkadaki sürücü buna tepkisiz kalmamış tepkisini göstermiş. Sizin burda yapmanız gereken "kusura bakmayın,özür dilerim" diyip yolunuza devam etmeniz olacaktır.

Ama siz durup magandalık yapmayı tercih etmişsiniz ve doğru bişey yaptığınız sanarak birde videosunu yüklemişsiniz. Ve buraya pişkin pişkin "Trafikte neye korna çaldığınıza dikkat edin" diye konu başlık açmanız karakterinizi belirten bir gösterge olmuş.

• Bi ara forumda tuvnera mıydı neydi nefret ettiğim bir üye vardı gerek saçma sapan yorumları gerek saçma sapan hareketleri, ölücülüğü ile insanlığınızdan utanmanızı sağlayan bir karakterdi seni de 2. sıraya yazdım trafik canavarı.
  • Keşke sadece ölücü olarak kalsaydın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben böylelerini fark ettiğimde arayı açıyorum heveslendirip gaza basıyorum sıkışıp kalıyorlar.
    bir de haklılar gibi napıyorsun demezler mi. adam 10 araç geçiyo ben yol vermeyince atar yapıyo.
  • hem haksiz hem de arabadan inmis. Bigun ayni durumdayken kaza yapti birisi. Arabadan indi anlasamadilar. Sikistiran adam kufretti diger adam oyle bir kafa koydu ki yerden kalkamadi. Zerre uzulmedim.

• adamın önüne kırıyorsun hocam benim önüme kırsalar sıkıştırsalar bende kornaya abanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 7 Mart 2016; 1:34:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be ne yiğitler var hem adamı sıkıştırıyor hemde haksızken el frenini carttt diye çekip aşşağıya iniyor

İnince ne dediniz çok merak ediyorum.Hakkını gasp ettim ama susacaksın ulan falan mı?Yaptığınız gerçekten çok ayıp herkes sizin gibi yaparsa ne olacak yolların hali bi düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Videodaki aracı kullanan siz misiniz?

• tam bir cahil ve boş insanın(!) yapacağı hareketleri yapmışsın tebrik ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Bi ara forumda tuvnera mıydı neydi nefret ettiğim bir üye vardı gerek saçma sapan yorumları gerek saçma sapan hareketleri, ölücülüğü ile insanlığınızdan utanmanızı sağlayan bir karakterdi seni de 2. sıraya yazdım trafik canavarı.

Bu o iste hocam.tuvnera nickle sinirsiz ban yedi.bu nick le geri geldi.blokla gitsin.karakter denen bisey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Bi ara forumda tuvnera mıydı neydi nefret ettiğim bir üye vardı gerek saçma sapan yorumları gerek saçma sapan hareketleri, ölücülüğü ile insanlığınızdan utanmanızı sağlayan bir karakterdi seni de 2. sıraya yazdım trafik canavarı.

Bu o iste hocam.tuvnera nickle sinirsiz ban yedi.bu nick le geri geldi.blokla gitsin.karakter denen bisey yok.

Aaa ciddi mi cidden şaşırdım desem yalan söylemiş olurum. Bu kadar aynı olacağına ihtimal vermemiştim çünkü. Nerede bir ölü var o konuda görüyorum nickini çünkü. Saolun hocam uyarı için.

• hem dışardan giriyorsun hem adamı ekarte etmeye çalışıyorsun....

bahanen de yok burada boş yere tepki topluyorsun..

ben kendini suçlu görüp görmediğini merak ettim aslında.. amaç ney
  • Türkiye'de özellikle İstanbul gibi binbir çeşit insanın yaşadığı yerde kalıba güvenip her kornada el freni çekmek çok büyük bir hatadır,
    Öyle manyaklar var ki arabada pompalı tüfek,çivili sopa taşıyor canınızdan olursunuz.

Burda ki sorun kimin hatalı olup olmadığı değil ani öfke patlamaları trafikte cinayet sebebi,İzmir'de dolmuşçular adeta mafya çetesine dönmüş durumda trafikte yolun sahibi onlar siz kiracısınız.
  • Ben ve mitsubishim o adamin yerinde olsaydim senin sol tarafini traşladiydim. Kaldirima cikarmastim seni. Asagi inseydin bi de dayak yerdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Videodaki kadının Hakan demesi, kadının konuşma tarzından yabancı uyruklu olmasının anlaşılması ve bunu gibi birkaç detaydan çıkardığıma göre Tuvnera bu. Biz senin arabayı nasıl kullandığını önceden de biliyoruz, burada da haksızsınız ne yazık ki.

Hocam meslek nedir ? Özel ekip falan mı

Milli istihbarat siber güvenlik uzmanlığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

banını açtırmış ama bu üyelikten devam ediyor gene de
    http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=16315

• Orasını biliyorum kırmızı sanki uzun süre yanmıyor ve sıra olmuyor o kadar, çağrıdan mı çıkımıştınız acaba . Dönüş yönüne yanaşmak lazım nereye dönülecekse. Hatalı dönmüşsünüz, kaza durumunda da muhtemelen haksız taraf olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 6 Mart 2016; 13:42:26 >
  • sen arabadan indin diye kendini yürekli sanma, torpidoda silah taşıyan çok insan var. bu 1

sen orada hatalı bir iş yapmışsın, sağda kalmışsın, solundaki adam sana tolerans göstermelidir, ama göstermek zorunda değildir. bu 2
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.