Şimdi Ara

Trafikte Neye Korna Çaldığınıza Dikkat Edin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
9
Favori
8.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba doblocu enişte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Keşke arkadaki arabadaki eleman sizi bir güzel dövseydi
    Merhaba

• kro..
  • Aynı durumda beni orda çok sıkıştırmış olsaydınız size videodaki adamdan daha uzun korna calardim en az 30 sn boyunca yanında da selektörle birlikte. Hele bi de bana saldırmaya kalksaydiniz en az yarim saat kendine gelemezdiniz.

• arkadaki temiz bir dayak atsaydı belki bilinçlenme yaşanırdı. zorla aracın önüne atlamak yerine 2 sn beklemek çok mu zor.
  • İzmit'de santral yokuşu başlangıcındaki ışıklarda da aynısını yapıyorlar sırf yol vermemek için öndekinin tamponuna giriyorum.
  • Bir gün o arabadan indigine pişman ederler merak etme.

Her mesaja merhaba yazıp dikkat çekmeye çalışmak
    Banlandigi halde tekrar tekrar başka niklerle buradan kopamamak.
    Yanındaki kıza artislik olsun diye arabadan inmek..

Hepsi tek birşey söylüyor. Ben fark edin.. beni önemseyin.. Trafikteki magandalarin içinde bulundukları eziklik bu arkadaşlar.

• Keşke hiç ehliyet vermeselermiş ve keşke dayak yeseymişsin.
  • sağından geçiyorsun haklıymış gibi gelmiş konu açmış yazık...
  • Ya hala ayak yapıyor işte ben Hakan değilim, ben arabadaydım şoförü tuttuk kolundan bindirdik falan diye palavralar. Hayır bu işi bu kadar saklama azmi nedir anlamadım
  • Bunların hepsi kültür ve eğitim eksikliğinden kaynaklanıyor. Çok görmemek lazım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelim. Video yarıda kesilmiş. Dayak yemişte olabilir. İyi düşünün, iyi olsun.
  • Merhaba.
    Arkadaşlar tuvnera nedir isminin hakan olduğunu nerden anladınız biriniz söyleyebilir mi
    Merhaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

Merhaba doblocu enişte

Sanada merhaba liseli

• Açık ve net söylüyorum orada sana yol vermezdim vurursanda iner sorgusuz suhalsiz ağzını burnunu dümdüz eder basar giderdim.Ondan sonra ister dava et ister polis çağır ister mahkemeye ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 6 Mart 2016; 1:04:50 >
  • sen şimdi kendini haklı mı görüyorsun soldan gelen ben olsaydım keşke ordaki kaldırıma çıkarırdım seni
  • önermiyorum ama bazen barzoluk yapanlara bu tarz kaynak girişler yapıyorum yalnız sen adamı baya sıkıştırmışsın kim olsa o kornayı çalar.
  • Videodaki kadının Hakan demesi, kadının konuşma tarzından yabancı uyruklu olmasının anlaşılması ve bunu gibi birkaç detaydan çıkardığıma göre Tuvnera bu. Biz senin arabayı nasıl kullandığını önceden de biliyoruz, burada da haksızsınız ne yazık ki.
  • Niye yapıyorsunuz böyle şeyler? Uyanık mısın sen?
  • Trafikte en muzdarip olduğum konulardan biri korna ve selektör olayı.

Ama videodaki olayda kazanın olmaması tamamen o uzunca kornaya basan vatandaş sayesinde. Bir de şekil yapıp aşağıya inmeler filan olmamış.
    Haklıyken bile araçtan inmeyin karşınızdaki adamın ne olduğunu bilemezsiniz. Hele ki sizinki gibi haksız bir durumda hiiç inmeyin. Ters adama denk gelirseniz pok yoluna gidersiniz. Kardeş tavsiyesi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.