Şimdi Ara

Trafikte makas atanlara ve yanlama yapanlara tepkiniz nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben trafikte durmadan ara yapiyorum sizin gibiler asil bize yol vermiyip kaza yapmamiza sebep oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer yakın bi şekilde bana makas atıyorsa kornaya asılıp 30 kez hızlı hızlı selektör yapıyorum.
  • Makas atip geceni makasliyorum.

• Bunlara en iyi ders iç ve dikiz aynasından yolu kontrol edip tam makas atacağı zaman yolunu kaptmaktır.

• O.a, Ç.ş, Brüs diyorum..araçlarda ön kamera kullanımının zorunlu hale getirilmesini ve kamera kayıtlarının ceza verilmesi için yeterli delil sayılmasını diliyorum..Böylece devletimiz makasçı barzolardan topladığı paralarla yeni bir kaynak yaratmış olur da ,normal kullanıcıların yakasını vergi yönünden biraz rahat bırakır
  • 4 camı da açıyorum..müziği de sonuna kadar Fidayda da Ankaralım Fidayda..başlıyoruz birlikte makas atmaya...kopuyoruz sonuna kadar ...şaka şaka ..tehlikeli işler..kınıyoruz yapanları
  • whatsup tan video yükleyip plaka numarasını bildiriyorum. 25 civarı bildirdim, "teşekkür edriz, gereken yapılacaktır" diye yanıt geldi çoğuna.
    Ayrıca kesinlikle önüme geçmesine izin vermiyorum ki strese girsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Trafik yoğunken ve gidecek pek bir yer yokken arkadan abuk sabuk hareketler yaparak gelen biri olunca genelde makasa gireceği pozisyonu hazırlıyorum tam yaklaştığı sırada kapatıyorum löpçük gibi kalakalıyor.

Aynisini ben de yapiyorum ama hakedene makasimi da atarim, yanlis olmasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaza yapmalarını cani gonulden isteyerek, soverek gözden uzaklasmalarini bekliyorum.

• biri senin sağından geçiyorsa demek ki sen sağa geçmelisin.
    yoksa seni bi şekilde geçerler...
  • Bu sabah 1.köprüde sıkışık bir trafikte ortalama 40 ile avrupa yakasına geçerken orta şeritte gidiyorum şerit değiştirme yasağı olmasına rağmen firma logolu bir araç sinyal bile vermeden yakın mesafeden aniden önüme dalınca ben de korna ve selektör ile kendisine hürmetlerimi sundum. Köprü üzerinde bir kaç makas atarak benim sadece 4 araba önüme geçebildi.

Beşiktaş çıkışını geçtikten sonra trafik rahatladı bu araç acelesi olsaydı basıp giderdi, en sağa geçti ve tıngır mıngır gitmeye başladı.

Sonra mecidiyeköyü geçtikten sonra trafik gene sıkıştı baktım makas ata ata geliyordu, kağıthane çıkışını kullanarak defoldu gitti.

Ofise gelince firmanın telefonunu buldum aradığımda; canım trafikte olur böyle şeyler siz dikkatli kullanın kaza maza yapmayın tarzında cevapla karşılaşınca bu zihniyete hayret ettim.
  • Tepki mepki yok helal olsun makasa ve yanlamaya devam.

• Makas attığı kişiye dikiz aynasından bakıp tepkisini ölçtüklerini bildiğim için alkışlayarak bravo, en iyisi sensin ve işaretini yapıyorum bu onları çileden çıkartıyor. Aynı şey sıkışık trafikte şeridinize salça olan, sinyalsiz manevra yapan medeniyetsizler için de geçerli Böyle çek kenara falan yapıyorlar da alkışa devam ediyorum. Direksiyon başında kudurmalarını izlemek keyif verici.

Toplum içinde 2 kelimeyi bir araya getiremeyen, medeniyetsiz cahil tipler o arabanın içine binince karşısındaki kişiyle kendini eş sanıyor hatta çoğu zaman üstün sanıyor ya bu bizim toplumdaki en büyük kaza sebebi.
  • Aynaları cok kullanan biri olarak makas atılacağını anladigim an izin vermiyorum :))

Tehlikesiz atan varsa atsin,ben engel olamam. Fakat aile ve cocuklu arabalara yapilmamasi gereken bi olay.

• Yanlayana birşey yapmıyorum ama önüme makas atana uzunlarımı açarak karşılık veriyorum.

Ben yanlamazsam sen yanlamazsan nasıl dönücek bu dünya

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Sadece ve sadece kendine zarar verecegi cinsten bir kaza gecirmesini diliyorum. Bu sekilde azalarak biterler umarim.

Hayirli gunler.

+ 100
  • Ryzen1200 kullanıcısına yanıt
    üMstAD denk gelirsek benide ağlat bi
  • Hiçbir şey yapmıyorum. Geçip gidiyor çünkü sol şeritte 40 la giden çok öküz var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.