Şimdi Ara

Trafik sigortasi hakkinda bilgisi olan iceri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmadığım park halinde duran 2.bir aracım var 2ay sonra satmayı planlıyorum sigortası yarın son doğru olan
    ....sigorta yapıp 2 ay beklemesi mi
    ....sigortasız bekleyip satacak zaman sigorta yaptırmak mi
    ....sigorta gecikme bedeli ne kadar öderim ne önerir siniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba;

Aracınız kapalı garajda ve hiçbir şekilde bu 2 ay zarfında kullnmayacaksanız yaptırmanıza gerek olmaz ancak kapalı garaj harici bir yerde park halindeyse yada 1-2 defa dahi trafiğe çıkarım dersenzi yaptırmanızda fayda var çünkü fiyat artışı yaşamazsınız. Fiyat artışları sistemde otomatik çıkar burdasn birşey söylemek yanlış olur.
    Eğer yaptırmayı düşünürseniz 0555 0062424, hguven@mapfre.com.tr yada özelden msj yazarsanız yardımcı olabilirim.
  • Kapalı garajda gecikme bedeli ne kadar öderim 2 ay icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlamed -- 30 Nisan 2018; 13:55:31 >
  • Çok yüksek olmaz ancak net bir fiyat vermek mümkkün değil sistem otomatik hesaplayıp çıkartıyor fiyatı
  • Kapalı veya açık garajda bekletilmesi ile, trafikte kullanılması fiyatı değiştirmez hocam.

Aylık %5 gecikme zammı uygulanır, trafik sigortası olmadan polis aracı yakalar ise, hem aracı trafikten men eder hem de trafik cezası keser.
  • Ben her zaman sigortalı olması gerek diyorum. Ancak trafikten çektiyseniz yaptırmasanız daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.