Şimdi Ara

Tradingview Kardeşliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tradingview için ikinci kişi aranıyor. Biraz araştırdım ama netflix tarzı kullanıma uygun olmasına rağmen bu tarz kullanım görmedim. Pro pakete yarı fiyata sahip olabilirken pro+ için 2 katı ödemek gerekiyor ama ekstra özelliklerde geliyor. Eğer bana uyar zaten pro kullanıyorum pro+ geçerim diyen varsa ücreti bölüşürüz eş zamanlı farklı iki ip ye kullanım izni veriyor.

• Black friday %60 indirim oluyor genelde. Bist canlı veri ekleyip ortak olmak istiyen olursa o zaman katılabilirim. Ucretsiz uyeliğime bist canlı veri ekleyebiliyordum bu ayın basında bu uygulamayı kaldırdılar.
  • pro+ üyeliğini alabileceğimiz bir arkadaş veya

premium üyeliğini alabileceğimiz 4 arkadaş arıyorum.

ilgilenen arkadaş varsa mesaj kutumu yeşillendirsin.

• avantajları nedir hocam?

• hafifbilgi H kullanıcısına yanıt

Avantajları internette var. İndikatör sayısı vs. artıyor hocam

• Merhaba hocam

Ben sana binance borsasını öneririm, https://accounts.binance.com/tr/register?ref=R52L8JW5 referansımla kayıt olursan alım satım yaparken hem sen %10 hem ben %10 indirim alıyoruz yani referanslı kayıt olmak her zaman daha iyi linkte yazıyor.

Başka borsaya bakma bile BTCturk Paribu gibi Türk borsaları sürekli hata veriyor. Binance zaten türkçe gir karıştır anlarsın çözersin önce küçük miktarlarla al sat yap yükselen malı alma asla düşen malı kovala.

www.coinmarketcap.com bu sitedende tüm coinleri geçmişlerini hangi borsadan satılıyorlar herşeyi görebilirsin. Bir sorunun olursa yardımcı olurum her zaman.

• Ben ortak olabilirim almaktan isteyen olursa
  • Selamlar.

Tradingview hesap almak istiyoruz 3 arkadaş.

Pre hesaba ortak olmak isteyen varsa yazabilir.

• Premium hesap kullanmak isteyen bir arkadaş arıyoruz. Yıllık ücret premium da 1080 TL gibi fiyata gelmektedir. Tek kişi kullanımı fiyatı premium normalde yıllık 590 dolardır. Düşünen arkadaşlar PM yoluyla ulaşabilirler.
  • Tradingviewvde pro uyelil almanin hiç bir avantaji yok.Eğer işi bilen bir trader yada yazlimci iseniz ucretsi sunulan 3 indikator imkani fazlasiyla yeter.Dedigim gibi işi bilmeniz lazim.3 indikatorluk yere 9 indikator yazmayi bileceksin.bir tek sn lik.anlik veri istersen anlamli olur.Otesi tamamen boş.Webhook desen gecikmeli bir halta yaramiyor.
  • %60 indirim varmış, üye olacak kimse var mı?
  • Echoés kullanıcısına yanıt

merhaba bende almak istiyorum şu an black friday indirimide mevcutken. nasıl iletişime geçelim

• ortak olun 3 kişi aynı anda kullanabiliyor mu yani? sanal kredi kartı ile aydan aya ücretsiz alınıyordu en son papara ile de alınıyordu artık alınamıyormuş.

• Son zamanlarda deneme üyeliği başlatabilen var mı? Sanal kart ile değil sıfır yeni gelen kredi kartıyla denedim onu da kabul etmedi. Ama kartı kabul etmiyor değil karttan 1 dolar çekiyor sonra geri yatırıyor ekranda da bu kartla deneme veremiyoruz ama ödeme yapabilirsiniz gibi bir yazı çıkıyor. Sanki denemeyi süs olsun diye koymuşlar gibi.

• adRenaliN57 kullanıcısına yanıt

Evet ,aynen böyle oluyor.Zaten pro üyelik olsa bile canlı veri olmuyor sanırım.

• BIST canlı veri için ortak olabilirim
  • Ortak olabileceğim grup arıyorum.
  •  

• Arkadaslar calistigim kurumun tw ile anlasmasi var canli veri tanimladigimiz musterilerimiz tw uzerindende ucretsiz canli alabiliyor ilgilenen olursa pm ile ulasabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.