Şimdi Ara

[Trabzonspor 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
7.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrWrong

aynı sorun bizde de var. bazen çıkıp resital yapıyorlar acaba diyorsun ertesi hafta yokları oynuyor.

Alıntıları Göster
    bunu yakalamak önemli de işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

bunu yakalamak önemli de işte..

Alıntıları Göster
    aynen yakalayınca şampiyon oluyorsun. yada en kötü 2.
  • Ahaa gene yendik yaa
  • yata yata puan alacaktı futbolun kocaman katili

bir futbol zevkimiz var onu da türk futboluna bir kara leke olan aykut kocaman elimizden almaya çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #BaharGeldi

• Hehe tutmadı ama TRABZONSPOR bu !!!!

Belki de açılsalardı daha fazla yeriz diye korkmuş olabilir
  • Geliyoruz...
  • Yetenek(Abdülkadir), takim savunmasi ve sistemi yendi. Abdülkadir Türk futbolunun gordugu en buyuk yetenek olabilir. Daha eskileri bilmem ama benim aklimin yettigi, gordugum en yetenekli türk futbolcu Sergen'di, Abdülkadir ondan da yetenekli bence -total yetenekten bahsediyorum Sergen'in frikikleri, daha skorer olmasi vb. karsi cikmiyorum bunlara- Ekstra calismazsa zaten yetenekliyim derse bile avrupanin en iyi 50 futbolcusundan biri olur en iyi donemlerinde. Bundan asagisi olmasi icin ciddi caba sarfetmesi, kendini dagitmasi lazim. İs ahlaki yuksekse ve dogru zamanda dogru yerlerde olup iyi hocalarla calisirsa Ballon D'or adayi bile olur. 25-26 yaslarinda Real'de goruyorum ben Abdülkadir'i. mevkinin en iyi oyuncularindan birisi isen Real, Barca, Juve, Bayern, Chelsea ve son yillarda City ile Psg'den birinde oynarsin kariyerinin bir doneminde. Bunlardan birini hic goremediysen o seviyeye cikamamissindir ciksan illa ki alirlar cunku.

Bugunki macta 15 ikili mucadeleye girip 12'sini kazanmis. Agirlik merkesinin yere yakin olusu ve cabuk ayaklara sahip olmasi sebebiyle top kapma yetenegi de yuksek. Ayagindan topu almak inanilmaz zor zaten. Rakipler de alamiyor top hep ayagina yapisik gibi oldugu icin ve faul yapiyorlar, bazi izleyenler de hemen yere birakiyor kendini olarak algiliyor. Hayir rakipler faullu mudahale yapmadan yanina yaklasip topu kapma tesebbusunde bile bulunamiyorlar cogu zaman.

Kanattan ortashaya gecince esas iyi ozellikleri ortaya cikacak. Turkiye liginde yaratici oyuncu eksiginden dolayi kanatta faydali oluyor ama avrupada topu alip dagitmasi, dribling ile rakip yari sahaya gecmesi daha degerli olacak. Suanki kadar gosterisli isler yapmaz ama cok daha efektif ve buyuk takimlar icin degerli hale gelecek. Modric'in gol asist istatistiklerine baksan bu adam ne is yapiyor dersin ama izleyince anliyorsun ne yaptigini. Abdulkadir de avrupaya gidince merkezde oynatacaklar kanatta degil yani. Esas o zaman baslayacak kariyeri. Ama asist sayilari dusup iki milli macta kotu oynayinca istanbul takimi taraftarlari altyapilarinda oynayan henuz a takima cikamamis yada en iyi ihtimalle yeni cikmis bir oyuncularinin ondan daha iyi oldugunu savunacaklar, en son trabzon formasi ile izleyenler ise ne bicim kanat oyuncusu bu gol atamiyor yorumu yapacaklar. İyi ayaklara sahip olmasi en belirleyici ozelligi olan Caglar Söyüncü icin kazma stoper yorumu yapiliyor her milli mactan sonra. Abdulkadir icin suan yapilan Messi benzetmeleri de bir o kadar yanlis. Modric ve Verratti olmali Abdulkadir ile kiyaslanacak ve benzetilecek isimler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Futbol anlamında gerçekten çok iyiyiz.Maşallah,nazar değmesin.Önümüzdeki Beşiktaş maçı çok önemli hale geldi,deplasman olması zorluk seviyesini yukarıya çekiyor ama yine sistemli bir oyunla,herhangi bir oyuncumuz sakatlık yaşamazsa 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum.

• Erzurum-Malatya maçı başladı. Erzurum kazanırsa alt taraf ile arayı açmaya başlarız.
  • hem antalya yendi hem malatya. saçma oldu bu hafta

bjk maçında puan kaybedersek 3 maçlık emek boşa gitmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

hem antalya yendi hem malatya. saçma oldu bu hafta

bjk maçında puan kaybedersek 3 maçlık emek boşa gitmiş olur.
    Hiç bir şey boşa gitmez. Vodafone Arena'da BJK'ye puan kaybetmek olağan bir durum. Muhtemelen beraberlik ya da galibiyet bekliyorum ben ama mağlup olsa bile hiç bir şey boşa gitmez. 2. yarıyı kayıpsız götürürsek bu sene çok güzel anlar yaşayabiliriz
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta eksik Galatasaray az daha puan alıyordu oradan.Hafta içi Avrupa maçları var,bizim takım da maşallah iyi gidiyor.Herhangi bir sakatlık vs olmazsa ben kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.Gerçi hesap kitap yapmak mantıksız oluyor büyük maçlarda,hiç beklenmeyen sonuçlar da çıkabiliyor.Ben yine de umutlu olmaya devam edeceğim fazla abartmadan.Oradan 3 puan almak bizi uçurur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Geçen hafta eksik Galatasaray az daha puan alıyordu oradan.Hafta içi Avrupa maçları var,bizim takım da maşallah iyi gidiyor.Herhangi bir sakatlık vs olmazsa ben kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.Gerçi hesap kitap yapmak mantıksız oluyor büyük maçlarda,hiç beklenmeyen sonuçlar da çıkabiliyor.Ben yine de umutlu olmaya devam edeceğim fazla abartmadan.Oradan 3 puan almak bizi uçurur.
    Erzurum ve Malatya maçlarından 3 puan çıkartsak, hakkımızın yendiği Ankaragücü maçını 3 puan ile bitirsek aman aman aman aman

• nk061 kullanıcısına yanıt
    derbileri deplasmanda oynayacağız ben 2.yarıdaki derbi galibiyeti beklemiyorum açıkçası.

istanbul takımları toparlanmasını iyi biliyor. galatasaray 1 forvetle, fener de 3 oyuncuyla duman edebilir bizi.

neyse ümitsizliğe yer yok öyle de böyle de şampiyon olamıyoruz zaten en azından zevkini çıkaralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

derbileri deplasmanda oynayacağız ben 2.yarıdaki derbi galibiyeti beklemiyorum açıkçası.

istanbul takımları toparlanmasını iyi biliyor. galatasaray 1 forvetle, fener de 3 oyuncuyla duman edebilir bizi.

neyse ümitsizliğe yer yok öyle de böyle de şampiyon olamıyoruz zaten en azından zevkini çıkaralım
    İşin güzel tarafı şu ki ne GS ne de FB tek 1 oyuncu alacak durumda değil. Önce satmaları gerekiyor bildiğim kadarıyla

Ayrıca öyle olsa bile devre arası transferlerinin ne kadar faydalı olduğu ortada hocam. Ben bu sene takımımızın iyi olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor-Konya maçını izlerken bir an Barcelona-Espanyol maçını izliyorum sandım

• Necip'in sarısını atladı hakem. Arka tarafa biraz daha dikkat etmemiz gerekiyor. Bjk hızlı çıkıyor. 2.yarı Tony-Olcay değişikliği gelmeli

• Abdülkadir'i izlemesi büyük keyif.
  • maçı hiç haketmedik. bizimkilerin bi tarafı ayrı oynamaya başlamıştı.

ayrıca 4'e 2 pozisyonda topu rakibe kaptıran futbolcuyu da kovalayın gitsin.

beşiktaş 1 puan kazandı, biz 2 puan kaybettik.

kanser olduk kanser

• 2-2 kötü bir skor değil. Ancak her ne olursa olsun isterse Sosa olsun isterse başkası olsun Trabzonspor deplasmanda da olsa bu kadar baskı yememeliydi diye düşünüyorum.

Batuhan'ın tecrübesizliği bizi 3. golden etti. 4e 2 yakaladık salak bir pas verdi ve oradan gelen ataktan da korner oldu zaten golü yedik. Pası düzgün verse 3 olacak fişi çekecektik.

Hayırlısı olsun. 4. sıradayız. Hiç kötü değil. 2 takviye ile 2. yarı ilk 3 içerisinde kalırız.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.