Şimdi Ara

[Trabzonspor 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
7.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan devam ediyoruz. Hayırlı olması dileğiyle...

• Okay Yokuşlu resmen Celta Vigo'da

[Trabzonspor 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Yolu açık olsun. Kariyeri daha güzel yerlere gider umarım.
  • çok ucuz değil mi 6m euro sonraki satistan pay var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

çok ucuz değil mi 6m euro sonraki satistan pay var mı
    Sözleşmesinde 6M € ya serbest kalır maddesi vardı yoksa 10 civarı ederdi rahat
  • Gitmesine değil bu kadar ucuza gitmesine üzülüyorum. 6 Milyon artık çerez parası oldu. Yönetim nasıl böyle saçma bir sözleşmeye imza attı akıl alır gibi değil.

Okay için hayırlı olsun umarım çok daha iyi yerlere gelir. Onun yükselmesi Trabzonspor'a da fayda sağlar.

Yerine Okay gibi biri değil, oyunun temposunu ayarlayan, şut atan pas yapan bir 8 numara lazım. Ins Onazi Dünya Kupasında iyi oynar 7-8 iteleriz.
  • hayırlı olsun. okay ve milli takım için iyi oldu transfer olması. kendisini daha da çok geliştirir ispanya'da.

bakalım yerini nasıl dolduracaz. büyük ihtimal kucka kalır, onazi satılır, aminu falan alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mierzejewski

Gitmesine değil bu kadar ucuza gitmesine üzülüyorum. 6 Milyon artık çerez parası oldu. Yönetim nasıl böyle saçma bir sözleşmeye imza attı akıl alır gibi değil.

Okay için hayırlı olsun umarım çok daha iyi yerlere gelir. Onun yükselmesi Trabzonspor'a da fayda sağlar.

Yerine Okay gibi biri değil, oyunun temposunu ayarlayan, şut atan pas yapan bir 8 numara lazım. Ins Onazi Dünya Kupasında iyi oynar 7-8 iteleriz.
    Yönetim imza atmadı. Geçmiş yönetimlerin ceremesini çekiyoruz ne yazık ki. 6m€'ya serbest kalır maddesi sebebi ile gitti Okay. Yoksa hangi yönetim Okay gibi genç bir ahtapotu o paraya satar ?

Okay'da gitmek isteyince yönetimin eli kolu bağlandı. Umarım her iki taraf için de hayırlısı budur. Onun yerini ben bu sene Onazi'nin dolduracağını düşünüyorum. Umarım yanılmam.

İnşallah geri 4lüye hatta 5liye yerinde transferler yapılır.

Dualarımız seninle Özkan dede...

• Onazi dünya kupasında kalan maçlarda oynasa da onu da birine itelesek. 12 ye taş gibi iki üç adam alınır.
  • Onazi dünya kupasında kalan maçlarda oynasa da onu da birine itelesek. 12 ye taş gibi iki üç adam alınır.
  • Rodallega'nın alacaklarına karşılık Alanya'ya transfer olduğu söyleniyor.
  • Burada tuhaf olan nedir ?
  • Açıklama bir antrenman sonrası. Dolayısı ile daha çok sohbet tarzında yürütülmüş. Ama dediğinizde haklısınız. Bu sıralar kurumsal olmaktan yana çok büyük sıkıntılar çekiyoruz
  • Trabzonspor, Türk futbolunda her şeyin sütliman gittiği, saf ve sınıfların belli olduğu, hiyerarşinin zerrece sarsılmadan yürüdüğü bir dönemde ortaya çıkıp bütün yerleşik hüküm ve kurumları yerle bir etmiş gerçek bir asi, halis bir oyunbozan ve TAM BİR BAŞ BELASIDIR!”

Bu baş belası, hırçın delikanlı doludizgin gidiyor yolunda...

Tam 51 yıldır!
  • ersun yanala 10 milyon, aykut demire 9 milyon lira ödenmiş bugün. küsüratları da var tabi.

ulan paralara bak be.benim cebimde bırak 10 milyonu, 1000 lira bile yok.

sportif başarı gelmezse gelmesin. yeter ki şu ekonomik sıkıntıları halletsin takım.
  • yeni statda deplasman tribünde rahat maç izleniyormu görüş açısı falan nasıl? ts gs maçına gitmeyi düşünüyorum.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    çaprazda kalıyor. güzeldir. tam karşı çaprazda da ben izlerim genelde. ne kale arkasında ne eski adıyla maraton tribünlerinde pek zevkli olmuyor izlemek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

çaprazda kalıyor. güzeldir. tam karşı çaprazda da ben izlerim genelde. ne kale arkasında ne eski adıyla maraton tribünlerinde pek zevkli olmuyor izlemek :)
    Güney kale arkası üst balkon favorim
  • papy geliyormuş galiba, burak kaldı gözüküyor. Keşke sağ kanat ve umut bulut tipi koşu (koşu dedim bak) yapabilecek bir adam bulsak.
  • Sahadaki futbol gözlerimi kanattı.Ankaragücü kötüydü,biz daha da kötüydük.Haftaya bu şekilde oynarsak Galatasaray'a yeniliriz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.