Şimdi Ara

Trabzonspor 2015/2016 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Muhammed Demir, hakan arıkan %100 anlaşıldı. Ömer bayram ile de çok küçük pürüzler kaldı anlaşma oranı %95. Haydi hayırlı olsun. Artık erkan zengin gidebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek hoca ile şimdiden anlaşmak lazım. Geçiş süreci falan dinlemeden getirsinler. Önümüzdeki sezona kadar takımı tanır, eksiklikleri ve transfer yapılması gereken yerlere alınacak oyuncuları belirleyip kendi düzenini kurar. Takımda iyi bir revizyon şart. Bazı futbolcular bu kulübün ayarında değil ve malesef hala bizden para kazanıyorlar. Tamam her oyuncumuz Cardozo olmak zorunda değil ama Soner Ayoğdu veya Salih Dursun'un da Trabzonspor'da yeri olmamalı.

Bir yedek kaleci, sol bek ve sağ açık lazım bize. Santrafor bir şekilde ayarlanır. Benim için olmazsa olmaz bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhammet Demir için Gaziantepspor ile 3 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaşıldı.
    İshak Doğan Eskişehirspor ile anlaştı.
    Deniz Yılmaz Gençlerbirliği ile anlaştı.
  • Hami Mandıralı hocamız ile anlaşıldığı söyleniyor bu güzel olur hami hoca yanında Fatih Sultan Tekkeyi de getirecek :) ayrıca yönetimin de Tolunay Kafkas ile de görüşülüyor diye duydum lakin hangi konum içindir tahmin edemiyorum ama hayırlısı olsun inşaallah :) efsanelerle onların görüşleriyle Muharrem Usta istediği yönetimi yapa bilir diye düşünüyorum.
  • eren derdiyok aslında çok iyi iş yapar ts de.

muhammet yerine eren düşünülmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.