Şimdi Ara

Trabzon yine mağlup

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım ben anlamıyorum. Senin kenarda Castillo gibi yeteneğin var. Oyunu hızlı oynayabilen bir adam bu. Olcay ısrarı niye ?

Hubocan denen adamın ölüsü Akbaş'ın yerine oynar kardeşim nedir bu Akbaş ısrarı Hayır bu adamın ne başarısı var ki nerede kendisini gösterdi ki bu takımda 11 oynuyor ?

Burak... Ulan kesin şu adamı 11'den işte. Tamam 7 gol attı eyvallah ama adam yokları oynuyor işte. Kes kardeşim kimden korkuyorsun ? Kes koy Roda'yı. Olmadı mı ? 2'li forvete dön, bir şey yap

Galatasaray maçı ciddi anlamda final... O da kaybedilirse

• kucka haftaya var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene kümede kalırlarsa büyük başarı
  • fena maç olmadı. malatya güzel kapandı. umarım uzun yıllar süper ligde olurlar.

bizimkiler de fena değildi.amaaaa;

hem ersunun hem rızanın başına castillo kadar taş düşsün.olcay ve volkan'ın castillo'dan daha iyi olduğunu ne düşündürtüyor bunlara ?

bongonda neden kadroda değil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 21 Ekim 2017; 21:47:1 >
  • adamlar bize patlamaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

fena maç olmadı. malatya güzel kapandı. umarım uzun yıllar süper ligde olurlar.

bizimkiler de fena değildi.amaaaa;

hem ersunun hem rızanın başına castillo kadar taş düşsün.olcay ve volkan'ın castillo'dan daha iyi olduğunu ne düşündürtüyor bunlara ?

bongonda neden kadroda değil ?

Yahu Castillo varken neden Volkan ? Bende buna tutuluyorum
  • Trabzon hata yaptı,en azından 2 hafta daha bekleselerdi Gs macindan sonra hoca degistirseydi.Ersun hocam her türlü cimbomu yenerdi adam aslan gordu mu dayanamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küme düşselerde kurtulsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

küme düşselerde kurtulsak.

Şike yapanın düşmediği ülkede bileğinin hakkı ile oynayanlar düşmez inşallah
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    konuşmayın ya. tape tape diyorsunuz sadri şenerin tapelerini de biliyoruz. geçen seneki bursa maçını da biliyoruz. o leş zihniyetinizin sadece bizim takıma değil, diğer tüm takım taraftarlarına yaptığı holiganlığı görüyoruz. keşke sadece küfür olsa. bi de yok mu şu akıllanmaz tavırlarınız. sözde hakkımı arıyorum diye rezil etmekten başka karınız yok kendinizi. inşallah ihanet ettiğiniz 1461'in yanına düşersiniz bu sene. gerçi sadece ona değil düşmeye oynayan diğer tüm takımlara da ihanet ettiniz.
  • quote:

konuşmayın ya. tape tape diyorsunuz sadri şenerin tapelerini de biliyoruz. geçen seneki bursa maçını da biliyoruz. o leş zihniyetinizin sadece bizim takıma değil, diğer tüm takım taraftarlarına yaptığı holiganlığı görüyoruz. keşke sadece küfür olsa. bi de yok mu şu akıllanmaz tavırlarınız. sözde hakkımı arıyorum diye rezil etmekten başka karınız yok kendinizi. inşallah ihanet ettiğiniz 1461'in yanına düşersiniz bu sene. gerçi sadece ona değil düşmeye oynayan diğer tüm takımlara da ihanet ettiniz.

Bahsettiğin tüm deliller UEFA'ya zamanında gönderildi. Fakat ne hikmetse cezayı biz değil siz aldınız. Ceza almadığınız tek yer Türkiye. O da gayet normal çünkü haklının değil güçlünün adaletinin işlediği bir ülkede yaşıyoruz.

Kamuoyu neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Sen bilmesen de olur hocam, takılma boşver

• Ersun istifa etmedi mi
  • quote:

bi sus be bitmedi şu kendinizi savunmaya çalışmanız. bal gibi şike yaptınız işte neyi inkar ediyosunuz çıkın söyleyin zaten şu saatten sonra sen şike yaptım desende almazlar kupanı korkma.tiksiniyorum şu fenerden gerçekten ne b.ktan bi düzen şu ülkedeki düzen

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Ersun istifa etmedi mi

Kovuldu desek daha doğru olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.