Şimdi Ara

Tr ye Geçilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: roadrover123

quote:

Orijinalden alıntı: Nietzsche*

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar biz Tr ye geçmeyi düşünüyoruz Sürekli adc supp oynarız sizce geçilirmi 2 kişi rankedı taşıyabilirmi yada kaç oyunda bir feeder geliyor söylerseniz sevinirim normal maç statları elo sıfırlanıyormu yoksa direk bronze a falan mı atıyor

Karşim sen bana hesabın nickini ver ben glandal ile konuşur seni altın 2ye aldırırım

sağol karşim eksik olma

Ayıp ediyorsun bir telefonuma bakar yane ayıqs. Sen iste elmas 1de yaparım da arkadaşlara haksızlık olmasın diye altın yapın dedim

tmm karşim ben elmasa çıkarım altın yaptır yeter qnq

Tammam sen gel trye arıyım altın yapsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Milyonlarca tr'ye geçeyim mi konusu mevcut forumda konu açmadan şöyle bi aşağılara baksanız.

bakmadım kardeşim konu açtım sorun varsa şikayet et yada block at kapansın konu

Sizin iyiliğiniz için söylüyorum, burda konu açıp milletin cevabını bekleyeceğinize hazır cevaplanmış konular mevcut.

oyunda olduğum için açiyim dedim oyun sonunda geçerim diye
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar biz Tr ye geçmeyi düşünüyoruz Sürekli adc supp oynarız sizce geçilirmi 2 kişi rankedı taşıyabilirmi yada kaç oyunda bir feeder geliyor söylerseniz sevinirim normal maç statları elo sıfırlanıyormu yoksa direk bronze a falan mı atıyor

Karşim sen bana hesabın nickini ver ben glandal ile konuşur seni altın 2ye aldırırım

sağol karşim eksik olma

Ayıp ediyorsun bir telefonuma bakar yane ayıqs. Sen iste elmas 1de yaparım da arkadaşlara haksızlık olmasın diye altın yapın dedim

tmm bide 30 günlük ıp boost atsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sağol karşim eksik olma

tmm bide 30 günlük ıp boost atsın

Ip boost senin köpeğin olsun sen istediğin skin ve champleri pm at konuşur hallederim

• Silverden sonrası okadar kötü değilmiş tabi ben daha unraked ım arkadaşımın bilgilerinden yola cıkarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokcrysis

Silverden sonrası okadar kötü değilmiş tabi ben daha unraked ım arkadaşımın bilgilerinden yola cıkarak

Öyle zaten. Bronzeda saçma sapan playerlar oluyor. Silvera çıkınca bayağı bayağı düzeliyor.

• Bence de tek çekilmiyor.Hani belirli bir sistem yok oyunda.Jungle nadir.Her lane offtank-adc-apc gidebiliyor.Bugün bir oyunda Bot Lane'ye voli-karthus gittiler.Karşıların da Diana-Elise vardı.Mesela Mid diyorum.Adam Apc alıp pickliyor.Neden diye sorduğum da sen Mid dedin sen alma diye ben senden önce pickledim diyor.Tabi bunlar istisna demek isterdim ama değil.Yine de şansın varsa gelmez.Ranked yine de daha sağlıklı bence meta mevcut en azından.Normal oyunlar da ise baktın aklı başında bir oyuncu var ekle durumu anlat zaten birlikte öyle yada böyle oyuna girersiniz.
  • abimle geçtik trye 2 maç attık 1i ranked biri normal meta iyiydi bizim takımda da 1 tane oyunu bilmeyen vardı ama feedlemek için oynamıodu biraz noobtu zaten tek maçta silver1 e geçtik galiba east deki division a götürüyor direk suanlık memnunum pek degisik adamla karsılasmadım abartılcak kadar yok diyebilrm .d (şuanlk)
  • GEÇMEYİN
  • Çoğunlukla annem geldi konuları level 20 -10 arası yaşanan şeyler ki bu durumlar westdede var. Adam annem çağırdı filan demiyor direk quit atıyor afk kalıyor yeni oyuncu sonuçta oyunun mekaniğini mantığını bilmiyor normal bir durum.
    Bakalım bende çok kötüledim tr yi bende geçeceğim. Hayırlısı ne ise o olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozieekus -- 9 Nisan 2013; 10:07:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Çoğunlukla annem geldi konuları level 20 -10 arası yaşanan şeyler ki bu durumlar westdede var. Adam annem çağırdı filan demiyor direk quit atıyor afk kalıyor yeni oyuncu sonuçta oyunun mekaniğini mantığını bilmiyor normal bir durum.

ben gayet beğendim win lose oranın iyiyse sonuçta iyi adamlar geliyo daha trolle rastlamadım inşallah rastlamayız :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Çoğunlukla annem geldi konuları level 20 -10 arası yaşanan şeyler ki bu durumlar westdede var. Adam annem çağırdı filan demiyor direk quit atıyor afk kalıyor yeni oyuncu sonuçta oyunun mekaniğini mantığını bilmiyor normal bir durum.

ben gayet beğendim win lose oranın iyiyse sonuçta iyi adamlar geliyo daha trolle rastlamadım inşallah rastlamayız :)

Bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Talha59

quote:

Taric ile 16win 1 lost oynadım suana kadar. Bu hafta 4 win 4 lost aldım taric ile. Çoğunluklu premade girdim.Premade azcık işi bilseniz bot bitiyor ama ama ama şurası çok önemli üste bir adam geliyor ki daha dün bunlardan 2 tanesiyle karşılaştım 3 dkda 3 kere ölüp topa gitmeyip haritada dolaşan tipler var bu adam oyun sonu sıkılıp çıktığınıda görmüşlüğüm vardır.

Onlar varya onlar onlain ben ... Cok cektiriyolar

• Solo geçmezsen sıkıntı yok ama solo geçince örnek vereceğim olaylara hazırlıklı ol ona göre geç

ÖRN: Last pick -ADC Alıp mid geçeceğim diyenler
    -Jungle giderken nereye gidiyorsun gel şuraya napıyorsun orda
    -Supportlar İgnite ile başlayıp first blood u senden çalıyorlar bazen
    -FARM Olayı hiç yok 50 dakikada 30 farm yapanlar var oyunu kill oyunu sanıyorlar
    -Canı az olan rakip kaçıyor ve sizin takımdaki ADC onu alacağım diye 5 kişinin arasına girip ölüyor ve dedi ki
    '' NEDEN DALMIYORSUNUZ GERİZEKALILAR '' BÖYLE TEAM OLMAZ OLSUN rengar ( BEN ) report nedeni de şuymuş ben onu korumamışım
  • Dün weste geçtik arkadaşımla.Gayet memnunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esquse

Hocam hata yaparsın her 1 oyunda mutlaka oluyor feeder

iyiymiş westteki gank atmayan junglerlar , boyuna ölen bot lane'i düşününce tr'deki 1 feeder bence makul.
  • solo girmedikten sonra sorun yok. TR gayet güzel. Eleştiri yapanlarda biraz daha seviye lütfen abartıyorsunuz artık. west te herkes çok kültürlü anasını satıyım. bu kadarda nefret etmeyin kendi vatandaşlarınızdan
  • Bronzdan ciktiktan sonrasi kolay.

• 2 kişi ranked taşıyamaz.
  • Tr ye gectim gayetde memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.