Şimdi Ara

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
3
Favori
25.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    akşam irtibata geçecegim sizinle.
  • Yer varsa bende katılmak isterim, breach liginde oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CH0PPER -- 8 Kasım 2017; 0:18:4 >
  • Merhaba

Ortalama kaç kişi akşamları online oluyor guild de? Şu an bir guilddeyim ancak 1-2 kişi online genelde. Sohbet sıfır ve tek oynamak sıkıcı oluyor
  • mdede80 M kullanıcısına yanıt
    lig basında ve sonunda cok farkediyor ama sanırım su sıralar en az aksamları 20-30 kişi oluyor rahat.
  • Her türlü sorularınız ve guild başvurularınız için:

Discord adresi : discord.gg/V92Gppv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müsaitse katılmak isterim. Son zamanlarda breach ligde oynuyorum. IGN: Petramian
  • Araniza katilmak isteri monline sürem yüksek. InsomniumFerum
  • sa guilde katılmak isterim breach lig KocaKari nick 83lvl witch
  • Bu ligide alnımızın akıyla yavaş yavaş sonuna getiriyoruz. Her lig olduğu gibi bu ligin sonundada inaktif(3 hafta veya üzeri) olan oyuncular üzülerek söylüyorumki guildten ihraç edilecek. Sizde bizim aramızda yer almak istiyorsanız ;

Oyun içinden ulaşabileceğiniz officer arkadaşlar : Coxining, Satanciae, MrZibidy, Druen, AwpElite, NieZsCh0wA, Rend4s

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldour -- 10 Şubat 2017; 19:20:0 >

• Ben oyuna yeni başladım ama lig değil normal karakter açtım daha öğrenme aşamasındayım.
    Şu an lig sanırım bitecek yeni lig karakteri açmak anlamsız olur diye düşünüyorum.
    Ama akşamları normal karakterle ara sıra giriyorum, steam id thedreamon.
  • Breach'de level 94'de Shaper'ı indirince başka oyunlara yöneldik. Bu saatten sonra sadece level atlamak için oynamak zulüm. Bir sonraki ligi pas geçeceğim herhalde ama 3.0.0 ile katılmak isterim guilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldour

Bu ligide alnımızın akıyla yavaş yavaş sonuna getiriyoruz. Her lig olduğu gibi bu ligin sonundada inaktif(3 hafta veya üzeri) olan oyuncular üzülerek söylüyorumki guildten ihraç edilecek. Sizde bizim aramızda yer almak istiyorsanız ;

Oyun içinden ulaşabileceğiniz officer arkadaşlar : Coxining, Satanciae, MrZibidy, Druen, AwpElite, NieZsCh0wA, Rend4s

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdede80 -- 16 Şubat 2017; 8:21:1 >

• OnyTheTS

Herkes ekleyebilir, map dönecek ve bilgi transfer edebileceğimiz arkadaşlara ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldour

Bu ligide alnımızın akıyla yavaş yavaş sonuna getiriyoruz. Her lig olduğu gibi bu ligin sonundada inaktif(3 hafta veya üzeri) olan oyuncular üzülerek söylüyorumki guildten ihraç edilecek. Sizde bizim aramızda yer almak istiyorsanız ;

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ

oyun içinden iletişim nasıl yapılıyor

• Birliğinize bende katılmak isterim. Genelde mesai sonrası, akşam saatlerinde ve hafta sonları oyuna bağlanıyorum. Yetkililer ile iletişime geçerim akşam :)
    İyi forumlar dilerim.
  • arkadaşlar bu konulara biraz yabancıyım, her lig için geçerli mi guild? eğer öyleyse bende katılmak isterim, legacy ligindeyim.
  • up
  • Vay be 4 yıl olmuş. Nice senelere harbingera bekleriz herkesi.

• Harbinger'da ben de dahil olmak istiyorum. İlk mesajda ismi geçen arkadaşlar ile irtibata geçiyoruz değil mi?
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Bana hesap ismini söyle davet göndereyim. Oyuna girince kabul edersin.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.