Şimdi Ara

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
25.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: druen

milletin derdi başkalarını ne çok germiş arkadaş! bu guildde şimdiye kadar binlerce insan geldi geçti. biraz tecrübesi olan herkese kapımızı açtık. 2-3 adam hile yapmış vs. ne gerilmişsiniz bu kadar.

olay kısaca şu: çekemeyenler motor taksın. adamın guildinde 10 kişi var 7 tanesi inaktif. bizim guildde 110 kişi var çekemeiyor. gelmişler burda hayallerinde dahi göremeyecekleri güzel bir oluşuma laf atıyorlar. millete giren çıkan nedir, noluyor da çatlıyorsunuz. adam oyun oynadığı vakitten daha çok burda yazı yazıyor. beğenmeyen çıkar guildden. hile yapanı da tespit ettiyseniz raporlayın banlansın. ne uzatıyorsunuz. üstte ki yazmış guilde girmenizi tavsiye etmem diye. neymiş birisi hile yapıyormuş. sanki guilde gireni soyuyor hileci. bu neyin kafası. karalama kampanyasına , iftiraya devam edin. nasıl bir kıskançlık nasıl bir haset bu anlamadım ki. bu ülke bu sebepten kaybediyor. "ben iyi durumda değilsem başkası da kötü olsun" mantığı.

yürü be başkan
  • druen kullanıcısına yanıt
    Valla lig her zamanki gibi şahane geçiyor. Son 2-3 güncellemede baya geliştirdi kendini oyun. 3.3 yamasıyla beraber skill reworkler geliyor eski skiller falan düzenlenicek. Uber furyası aldı başını gidiyor herşeyin Uber'i çıktı. Uber elder aşırı zor bir fight olmuş belli buildler harici yapamıyorsun. RF Juggernaut, Spectre Necromance, Blade Flurry Juggernaut tarzı buildler yapıyor genelde deathless olarak.

Bizler buradayız valla sen yoksun. Oyun kapanana kadarda bırakmayı düşünmüyorum oyunu her zaman herkesi bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldour

Valla lig her zamanki gibi şahane geçiyor. Son 2-3 güncellemede baya geliştirdi kendini oyun. 3.3 yamasıyla beraber skill reworkler geliyor eski skiller falan düzenlenicek. Uber furyası aldı başını gidiyor herşeyin Uber'i çıktı. Uber elder aşırı zor bir fight olmuş belli buildler harici yapamıyorsun. RF Juggernaut, Spectre Necromance, Blade Flurry Juggernaut tarzı buildler yapıyor genelde deathless olarak.

Bizler buradayız valla sen yoksun. Oyun kapanana kadarda bırakmayı düşünmüyorum oyunu her zaman herkesi bekleriz

yaşlandım galiba eskisi gibi saatlerce oynayamıyorum oyunları. eskiden akşam otururdum sabaha kadar tık demezdi. şimdi 2 saat duramıyorum, gece 00:00 oldu mu uykum geliyor

bu lig bitsin bi, belki ezbere buildlerden birini yaparım oynarım.

çok karıştırdılar ya oyunu. yeni uniqueler ile o kadar çook fazla kombinasyon oluyor ki. her 1 item 5-10 tane build akla getiriyor. basit oyun arıyorum.

evet evet yaşlandım artık...

• Bozacının şahidi şıracı ;)
  • Selamlar arkadaşlar , uzun süredir bilgisayarım yoktu , yeni bir bilgisayar alınca Diablo 3'ü bitirdim alternatifleri ararken bu oyuna rastladım , yaşım 43 . 1-2 saat oyanamakla level 5 e kadar geldim , oyunun mantığını tam anlamadım ama bu rehberi en kısa zamanda okuyup anlayacağım , herkese iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.