Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.872
Cevap
237
Favori
780.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Siliyoruz derken hocam? Sanirim sen samsungdan port romlar kullaniyorsun ben cm tabanli romlardan bahsediyorum. O yuzden kamera hakkinda problem olur mu dedim uygulamalari farkli ya.

he pardon hocam cmdende silersin gereksiz uygulamayı. ben samsung orjinal romu kullanıyorum.
  • Tamam hocam sagolun.

Cm tabanli rom kullanan biri rom tavsiye edebilir mi? (I9500) exynos oldugundan cok rom cikmamis sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 14 Mayıs 2014; 21:54:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

hocam siz hangi launcher kullanıyorsunuz ?

Öncelikle geç cevap için kusura bakmayın talihsiz bir olay atlattımda iki gündür forumda değildim. Şuan bir sıkıntı yok.

Yandex Shell ' e bayıldım rehberi felan var jet gibi. üstüne birsürü ek özelliği var havadurumu widget'i efsane. sinema filmlerinin yer aldığı widget var neyse ben susayımda resimler konuşsun herkese öneririm bir kereliğine mutlaka deneyin sıkılırsanız silersiniz.

akşam yüklemeyi deneyeceğim hocam sağolun

size de çok geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 15 Mayıs 2014; 9:24:42 >

• Arkadaşlar telefonuma s5 tema yükledikten sonra bidaha telefonum açılmadı. Yaklaşık bir haftadır öyle duruyor. Şimdi rom atmak istiyorum ama imeiyi uçurmadan nasıl rom atarım bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
  • EVREKA63 E kullanıcısına yanıt
    Telefon açılmadı derken recovery'e yada downloading moduna alabiliyor musun cihazı?

Eğer bunları yapabiliyorsan, telefonunda en son hangi versiyon yüklü ise, mesela 4.3 romu. Öncelikle recovery ile wipe yapmak lazım, daha sonra download moduna alıp Direk aynı romu odin ile kur. Hiç orginal recovery kullanmadım ama onda da wipe seçeneği olması lazım.

Bu iki özellik çalışmıyor ise belki pil ölmüştür yada daha kötü birşey olmuştur o konuda bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadric

Telefon açılmadı derken recovery'e yada downloading moduna alabiliyor musun cihazı?

Eğer bunları yapabiliyorsan, telefonunda en son hangi versiyon yüklü ise, mesela 4.3 romu. Öncelikle recovery ile wipe yapmak lazım, daha sonra download moduna alıp Direk aynı romu odin ile kur. Hiç orginal recovery kullanmadım ama onda da wipe seçeneği olması lazım.

Bu iki özellik çalışmıyor ise belki pil ölmüştür yada daha kötü birşey olmuştur o konuda bilgim yok.

Recovery moduna girebiliyorum ,Wipe de yapmıştım, Akşam eve gidip aynı romu kurmaya çalışacağım, Umarım düzelir, Teşekkürler
  • arkadaşlar S5 Tema Paketini sadece GT-I9300 sahipleri yüklesin !!
  • Arkadaşlar benim telefonum s3 4.3 bilgisayarım yok telefondan root yapamazmıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: RstSmz

Arkadaşlar benim telefonum s3 4.3 bilgisayarım yok telefondan root yapamazmıyım

Aynen arkadaslar benimde

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaKurt

quote:

Orijinalden alıntı: RstSmz

Arkadaşlar benim telefonum s3 4.3 bilgisayarım yok telefondan root yapamazmıyım

Aynen arkadaslar benimde

maalesef telefondaki yöntemler çalışmıyor
  • Xperia sp bile güncelleme alıcak

Benim için kesin olarak bitti samsung yazıklar olsun ya yazıklar olsun lanet olsun böyle firmaya vermeyin güncellemeyi çok ararsınız bizim gibi kullanıcıyı.

Helal olsun SONY'ye.

Samsung paraya doymuyor güncelleme verirsek gelir azalcak s5 satamiyacaz sony'den örnek al ekonomik olarak kötü durumdayken bile hiç düşünmeden destekleyen cihaza güncellemesini veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 15 Mayıs 2014; 20:39:34 >

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Hep destek tam destek
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    bu konuda samsung sınıfta kalmıştır açık ve net.

açgözlülüğün sonucu nereye varacak hep birlikte göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

bu konuda samsung sınıfta kalmıştır açık ve net.

açgözlülüğün sonucu nereye varacak hep birlikte göreceğiz.

canlı sohbette söyledikleri beni zaten iyice yoldan çıkarttı samsungun güncelleme vermek gibi bir zorunluluğu yokmuş
  • Hocam merhabalar s3 kullanıcısıyım ve burdaki herşeyi yükledim yani tema sonra googy Root hepsi ama tel Reset atmaya başladı bazen 10 dk açılmıyor bende hepsini sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim

• Merhaba Abi Umarım Rahatsız Etmiyorumdur. Ama Sana Bişey Sormak İstiyorum. GALAXY S3 İçin GALAXY S5 Theme'sı Çok Dikkatimi Çekti. Bende GALAXY S3 Kullanıyorum Ve Konundaki GALAXY S5 Theme'sını İndiriyorum ( 107,69MB ) Değerinde Bir Dosya Bu Merak Ettiğim Konu Şu Bu GALAXY S5 Bir Theme Sanırım Ve Theme'lar Sade Kullanılamaz Desteklediği Bir LAUNCHER Şart Desteklediği LAUNCHER Ne? ADW LAUNCHER - GO LAUNCHER EX Gibi Hangisini Destekliyor? Yoksa Theme'yı Olduğu Gibi Kullanabiliyomuyuz? Cevap Yazarsan Sevinirim Saygılarımla ..

• quote:

Orijinalden alıntı: J3yPRinCe

Hocam merhabalar s3 kullanıcısıyım ve burdaki herşeyi yükledim yani tema sonra googy Root hepsi ama tel Reset atmaya başladı bazen 10 dk açılmıyor bende hepsini sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim

wipe + yeni rom + wipe

googymax ' i yükleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Davut420042

Merhaba Abi Umarım Rahatsız Etmiyorumdur. Ama Sana Bişey Sormak İstiyorum. GALAXY S3 İçin GALAXY S5 Theme'sı Çok Dikkatimi Çekti. Bende GALAXY S3 Kullanıyorum Ve Konundaki GALAXY S5 Theme'sını İndiriyorum ( 107,69MB ) Değerinde Bir Dosya Bu Merak Ettiğim Konu Şu Bu GALAXY S5 Bir Theme Sanırım Ve Theme'lar Sade Kullanılamaz Desteklediği Bir LAUNCHER Şart Desteklediği LAUNCHER Ne? ADW LAUNCHER - GO LAUNCHER EX Gibi Hangisini Destekliyor? Yoksa Theme'yı Olduğu Gibi Kullanabiliyomuyuz? Cevap Yazarsan Sevinirim Saygılarımla ..

içinde anlatım var zaten kardeş.

launcheride yüklüyorsun theme' ide

• hocam peki bişey daha sorsam fransa romunu **** mi bi fark var mı veya hani bizim için eksik bişey anladınız ya işte değişiklik filan :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3yPRinCe

hocam peki bişey daha sorsam fransa romunu **** mi bi fark var mı veya hani bizim için eksik bişey anladınız ya işte değişiklik filan :))

yok eksik birşey yok memnunum şuan ben hala kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.