Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.873
Cevap
237
Favori
780.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: EVREKA63

Merhaba arkadaşlar s5 tema yükledim telefonu yeniden başlattığımda açılış sesi geliyor ama sonra telefon tıkanıyor ve açılmıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Dün geceden beri telefonsuz kaldım.

Orjinal romu baştan kur.

Bu arada yandex shell i yükledim mükemmel ötesi touchwiz den çok daha görsellik içeriyor hemde daha hızlı. Resimleri eklerim akşam üzeri. Bu touchwiz amma yavaş bir launcher miş uğruna kitkat çıkmadı be. Ah samsung ah...

kitkatı salla portlanıyor son aşamada xda'da siz 4.2.2 yazılımını deneyin aşırı akıcı yağ gibi çok hoşuma gitti geç uyanma sorunu yok ram kullanımı az imei gitmedi bende

I9300XXUFME3_I9300OJKFME1_ILO

denemenizi öneririm murat hocam siz deneyin tecrübelisiniz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EVREKA63

Merhaba arkadaşlar s5 tema yükledim telefonu yeniden başlattığımda açılış sesi geliyor ama sonra telefon tıkanıyor ve açılmıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Dün geceden beri telefonsuz kaldım.

Orjinal romu baştan kur.

Bu arada yandex shell i yükledim mükemmel ötesi touchwiz den çok daha görsellik içeriyor hemde daha hızlı. Resimleri eklerim akşam üzeri. Bu touchwiz amma yavaş bir launcher miş uğruna kitkat çıkmadı be. Ah samsung ah...

Murat hocam rom yüklesem yine geçen seferki gibi imei uçacaktır büyük ihtimalle. Nasıl yapsam acaba. Yine telefoncuya yedirecez bi 50 lira daha.

• EVREKA63 E kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin telefon normal s3 değil herhalde o yüzden uymadı tema...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş benim s3 te 4.3 turkey rom yüklü nb6 yapım numaralı ve bir çok sorunum war acaba senn dediğin fransa romu güzelmi yani sorun war mı hiç bide rom atsam şebeke sorunu olur mu türkçe dil desteği war mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1905123

kardeş benim s3 te 4.3 turkey rom yüklü nb6 yapım numaralı ve bir çok sorunum war acaba senn dediğin fransa romu güzelmi yani sorun war mı hiç bide rom atsam şebeke sorunu olur mu türkçe dil desteği war mı

türkçe var

sorun yok

• Abi Bu kodlar nerde yaziyor telefon hakkindaya girdim ama burada yok galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1905123

kardeş benim s3 te 4.3 turkey rom yüklü nb6 yapım numaralı ve bir çok sorunum war acaba senn dediğin fransa romu güzelmi yani sorun war mı hiç bide rom atsam şebeke sorunu olur mu türkçe dil desteği war mı

türkçe var

sorun yok

KArdeş artık 4.4.2 gelmeyecegı kesınlestı soyle guzel bır seyler yaparsın sanırım ızım 4.3 lere ben mesela fransa 4.3 rom kullanıyorum şarj konusunda super kernelı degıstırırm herhalde googymax 2.3.1 yaparım sen ne dersın ?
  • quote:

Orjinal romu baştan kur.

Murat hocam orjinal rom'u kurarken telefonun imeisini tekrar uçurmamam için özellikle rom atma süresince hangi kısmı düzgün ve dikkatli yapmalıyım. Teşekkürler.
  • Fransa romu ve root işlemi. 3-4 günlük kullanım.Ekran otomatik parlaklık, 2 adet 40 dk lık hd dizi,WhatsApp,twitter,facebook,net sört.1 saat 3g ve yoğun wifi ile durum.

https://store.donanimhaber.com/92/68/5a/92685afe5e82dabce3341699a5d44a7a.png

https://store.donanimhaber.com/34/2a/f8/342af8b235ac0e34750aa692c47e4d67.png
    TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srsy -- 11 Mayıs 2014; 18:28:30 >

• Arkadaşlar Bu galaxy s3 de ekranını pc görüp telefona gelen mailleri mesajları arama kaydı v.s pc nasıl görebilir kontrol edebilirim lg g2 de gördüm güzel birşeye benziyor
  • Tmobile galaxy s3 cihazına rom atarken.getprop ro.bootloader hatası alıyorum rom telefon ile uyumlu sorun ne olabilir

• hocam siz hangi launcher kullanıyorsunuz ?
  • Ace 2den s4e gectim ama touchwize alisamadim roma gecmek istiyorum hem gereksiz programlar falan da gider en azindan ama kamera performansinda azalma olmaz degil mi?

• ERSOY94 gibi nasıl yapabilirim ben de telefonumu ? Telefonum s3 4.3 versiyon rootlu gogymax kernel yüklü ve s5 teması yüklü bunların hepsini kaldırıp fransa romuyla birlikte telefonumu nasıl rootlayabilirim ????

• GoogyMax 2.3.1 Her telefona uyumlumu verdiğiniz linkte ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

hocam siz hangi launcher kullanıyorsunuz ?

Öncelikle geç cevap için kusura bakmayın talihsiz bir olay atlattımda iki gündür forumda değildim. Şuan bir sıkıntı yok.

Yandex Shell ' e bayıldım rehberi felan var jet gibi. üstüne birsürü ek özelliği var havadurumu widget'i efsane. sinema filmlerinin yer aldığı widget var neyse ben susayımda resimler konuşsun herkese öneririm bir kereliğine mutlaka deneyin sıkılırsanız silersiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Ace 2den s4e gectim ama touchwize alisamadim roma gecmek istiyorum hem gereksiz programlar falan da gider en azindan ama kamera performansinda azalma olmaz degil mi?

yok hocam niye azalsın alakasız şeyler hatta daha serii girer gereksizleri silersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Mayıs 2014; 20:28:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canreyiz

ERSOY94 gibi nasıl yapabilirim ben de telefonumu ? Telefonum s3 4.3 versiyon rootlu gogymax kernel yüklü ve s5 teması yüklü bunların hepsini kaldırıp fransa romuyla birlikte telefonumu nasıl rootlayabilirim ????

kardeşim ilksayfada herşey anlatılıyor zaten bir zahmet edip baksaydın ya

quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

GoogyMax 2.3.1 Her telefona uyumlumu verdiğiniz linkte ?

hayır sadece GT-I9300 için başka telefona yüklemeyiniz !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Mayıs 2014; 20:29:46 >
  • Gözle farkedilir bir performans artışı olur mu ki? (Oyun ve arayüz) Ayrica gene ace 2deki gibi stabil rom araya araya felak olmayalım?(sanki touchwiz stabilmiş gibi konuştum ama...)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Gözle farkedilir bir performans artışı olur mu ki? (Oyun ve arayüz) Ayrica gene ace 2deki gibi stabil rom araya araya felak olmayalım?(sanki touchwiz stabilmiş gibi konuştum ama...)

olmazmı hocam biz boşunamı siliyoruz
  • Siliyoruz derken hocam? Sanirim sen samsungdan port romlar kullaniyorsun ben cm tabanli romlardan bahsediyorum. O yuzden kamera hakkinda problem olur mu dedim uygulamalari farkli ya.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.