Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99959996999799989999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık'ın 21inda sipariş verdiğim HyperX Cloud 2, bugün geldi. I-Parcel ve Yurtiçi kargo ile geldi. Yurtiçi firmasi kapıma geldiğinde zili çalmadan önce arayıp: "Evde misiniz?" diye sordu. Ürün gayet sağlam şekilde kutulanmış. Memnun kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssd yi kullanan var mı performansı nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryDeviL

waredealstan kulaklık almak istiyorum durumu çok iyi yazıyor amazon fullfield güvenebilirmiyim ki ?

Güven sonuna kadar. Acceptable aldım iki tane, onlar bile sıfırdan farksızdı sadece kutuları biraz aşınmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahat01

The north face kaz tüyü erkek mont m beden MERHABA indirimi ile sepette 57 Euro ya geliyor. İhtiyacı olanlar düşünebilir. Türkiye fiyatlar 695 TL.

https://www.amazon.de/g...sc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Rengini çok beğendim, modelde çok iyi durmuş.

• arkadaşlar 2 gündür ON HOLD durumunda kargo su anda incelemede biliyorum ama 2 gün sürmesi normal mi?
    https://store.donanimhaber.com/ed/95/54/ed9554295af6ee0791ec59cd3a46a67c.png

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.de üzerinden 20 Aralıkta aldığım ürünün ücretini o gün çekmişti ve kargoya hazırlanıyor yazmaktaydı, dün kargoya vermeden önce tekrar ürün ücreti çekildi ne yapmalıyım arkadaşlar ?
  • Redamazhri R kullanıcısına yanıt
    240 gb si var

Sata 2 de kullanıyorum

Güzel sorun yok

Uyguna fiyata alınabilecek bir ürün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Amazonda Einhell akülü vidalama 39 Euro 2 adette lion bataryası ile beraber bedava valla DİKKAT DİKKAT SICAK ALARM !!! KAÇIRMAYIN 10 EURO MERHABA İNDİRİMİ İLE DAHA DA UZUCA GELİYOR

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-Lithium-Ladeger%C3%A4t-Koffer/dp/B00MNYKKM4/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1483010308&sr=8-14&keywords=ak%C3%BCl%C3%BC+vidalama

İlk başta Nikel pilli sanmıştım ama RESİMLERE YAKINDA BAKINCA Lİ-İON PİLLİYMİŞ BU FİYATA BUNDAN İYİSİ YOKTUR AYRICA TORKUDA İYİ 33NM !!!

DİKKAT DİKKAT BÜTÇESİ KISITLI OLANLAR !!! BU ÜRÜNÜ KAÇIRMAYIN KARGOYU BEDAVA YAPMAK İÇİN YANINA UÇ TAKIMI EKLEYİN , + BİR DE 10 EURO LUK MERHABA İNDİRİMİNDEN FAYDALANIN 34.76 USD'YE GELİYOR !! SADECE 2 ADET BATARYASI O FİYAT EDER BELKİ DAHA FAZLA ; TL olarak 125 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 29 Aralık 2016; 15:0:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SrcnAkty

amazon.de üzerinden 20 Aralıkta aldığım ürünün ücretini o gün çekmişti ve kargoya hazırlanıyor yazmaktaydı, dün kargoya vermeden önce tekrar ürün ücreti çekildi ne yapmalıyım arkadaşlar ?

https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us?skip=true&initialIssue=cu_clouddrive&ref_=cd_home_ftcu

Buradan gerekli yerleri işaretliyorsun ve en sonda telefon ile iletişime geçin diyorsun seni Türkçe konuşan yetkili birisi arayacak ve ona derdini anlatabilirsin.

• Kargo sorularindan bunaldiniz biliyorum ama mecburen sormam gerek.

Amazon.de den aldigim bi urunu ptt ile geri yolladim 1-2 hafta evvel. Ptt sitesinden yada track17 den bakinca turkiye cikisindan sonrasini goremiyorum. Amazona geri gittigini nasil ogrenecem yada su an nerede oldugunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

amazon ücretsiz ürün yolluyorsa üstünde ücret yazmaz
    ben onu sormuştum cevap burda
    soru gümrük vergisi 30 euroya düşerse ek vergi ödeyecekmiyim ? di

Senin kadar sıkıntılı adam gördükleri için başlarından savmışlar.

0 tutarlı ürün olamaz , 0 tutar yazması bir işe yaramaz. Gümrük muadilini bulur ona göre vergi uygular.

Sadece UPSin tek müşterisi sen değilsin, okuduğunu bir anla ilk önce. YOĞUNLUK VAR! Herşey sırayla , süreler uzayabilir. Sana kimse 5 dk ürünü cekicez diye söz vermedi. Kendini farklı bir yere koyup da özel muamele bekleme.

Anlamadıysan tekrar tekrar okuyabilirsin.

• Bu nasıl bir güzelliktir, erkeğin tektaşı G900 Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

arkadaşlar benim kargo durumu bu şekilde bunlar ne anlama geliyor şuan ne yapmışlar

http://www.pts.net/ptstrack.php siteye gireceksin ve amazondan verilen takip kodunu yaz buraya ref2 kodu verecek o kodu da yurtiçi kargodan sorgulayacaksın. Bu konunun ilk sayfasında iyice detaylı anlatıyor.

• kuki.67 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Kendim aldığım günkü kadar sevindim fotoları görünce.
  • M.2 SSD ucuzunu gören, duyan, yakınlarda alan var mıdır?
    Tavsiye var mıdır?

Şimdiden teşekkür
  • geldi abisi, kutusu efsane yalnız mücevher kutusu gibi biraz uzun gibi ama alışırım heralde

• Amazon'dan kirk yilin basinda bir urun alalim dedik, pisman etti urun tatil nedeniyle gec kargolandi. Simdi gecikme diyor. Ups Çalışma koşulları nedeniyle paketiniz gecikebilir. / Teslimat yeniden planlanacak. [MILANO/IT] kalmis bu sekilde.
  • UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Bitmeden yakala fırsatı varmı hala? Bem sepette 10 euro indirim var ama o sanırım merhaba indirimi değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Kendim aldığım günkü kadar sevindim fotoları görünce.

Sağolun hocam teşekkürler sizde güle güle kullanın
  • furky41 kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 99959996999799989999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.