Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.700
Favori
13.893.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92609261926292639264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar mastercard kampanyasından faydalanmak icin minimum kac euro harcamaliyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Porday

arkadaşlar amazondan elektronik sigara getirtebiliyor muyuz ?

Okuduğunuzu anlama kabiliyetiniz yok mu ?

Konunu başlığında "İLK SAYFAYI OKUMAYANA CEVAP YOK! " diyor.

Yani diyorki konunun en başını açın(anlamadıysanız 1. sayfayı diyoyorum) ve okumaya koyulun (koyulun: başlamak anlamında kullanılmıştır)

İLK: En başı anlamında kullanılmıştır. ((En başı: 1. sayfa anladında kullandım))
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    Hayır bekleyin..
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kendime ve 2 kardeşime kulaklıktan aldım. 25 dokarı geçmesi için, para yok diye bir türlü alamadığım hyper212 de aldım:) İlk başta haber veren erol kardeşimize ayrıca teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8620979A2 -- 13 Aralık 2016; 20:02:00 >
  • Bu flux'ın luxury edition olanını geçen sene 10.99$ a almıştık beklediğimin çok üstünde bir kulaklık valla memlekete vs gideceksem alıyorum mutlaka yanıma performansı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayco39

Arkadaslar mastercard kampanyasından faydalanmak icin minimum kac euro harcamaliyiz?

Alt limit yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: idoer

Bu botu aldım, Türkiye'de 250 TL burda 31 euro MERHABA indirimiyle.
    https://www.amazon.de/d..._386171_38075861_TE_item

Yarısından fazla indirim olmuş gayet sıcak. 40 ve 41 numarası yüksek. 42 ve 43 numarası uygun, 44-45 biraz yüksek. 46 uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Flux olayı bitti mi, üzerine ne eklesem diye uğraşırken indirim görünmüyor gibi şuanda.

bitti hocam 13.99 dolar gözüküyor
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sagol. 31 ocaga kadar galiba degil mi anladigim kadariyla?

• iptal etdiğim siparişi tekrar alınca yine para çekiyormu beyler
  • Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim aşağıdaki 2 karttan hangisi Amazon'da çalışıyor? Ona göre mastercard kampanyasına kayıt edeceğim.
    Ziraat gençkart (kredi kartından ayrı hesap kart olarak bulunuyor)
    Cepteteb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grish

Aldım... Ama çok tırsıyorum ne olabilir maksimum :)

Akşam 2 tane vardı stokta sonra birden kayboldu.
    Bu akşam tesadüfen hiç aramadığım halde önüme çıktı.
    Sipariş geçtim bende.

Satıcıya İngilizce mesaj attım hangi kargo şirketi ile gönderim yapacaksınız diye.
    Siparişin hakkında gelişme olursa alıntı yaparak bilgilendirirsen sevinirim.

EDIT:
    Sonradan mesajı gördüm. Benimki de iptal edilsin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 13 Aralık 2016; 20:9:1 >
  • 1.75 boy 75 kiloyum M beden tam oldu. Evet regular ona göre alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Benim gibi ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

M-Audio BX5 D2 referans monitörü 2 adet kargo bedava vergi dahil 157 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B005F3H6Q8/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Türkiye fiyatı 1.450 TL
    http://www.compel.com.tr/P/2-10-5460

%60 kazanç!

Merhaba,

Bu konuda bilgim yok. Bunları normal speaker gibi kullanabiliyor muyuz, bilgisayar vb. yerlerde

sağlıcakla

Bunlar stüdyo speakerları yani yakın dinleme için idealler. kullanım alanları geniş alanlar veya oyun film gibi aktiviteler değildir. ancak yine de ses çıkan her aktivite için kullanılır. daha çok müzik üreten ve kaliteli müzik dinlemek isteyen kişiler tercih eder. sub olmadığı için bass zayıftır ancak normal speakerlardan çok daha kaliteli ses verir.

benim gönderdiğimi PC ye bağlamak için TRS ve XLR'dan dönüştürücü ile tek kanal stereo kablosuna bağlamak gerekir. biraz uğraştırabilir. veya amfi / miksere bağlayacaksanız olur.

• enigma100 kullanıcısına yanıt
    Peki sizin tahminize göre S beden bana olur mu dersiniz?

• Arkadaşlar 99.99 dolarlık ürüne 50 dolar vergi olması normal mi ? Oran yüzde 20 si olması gerekmiyor mu ? Razer kraken 7.1 v2 takip ediyorum 100 dolarlık ürün 50 doları vergi 10 dolar kargo çıkıyor bunu düzelttirebilir miyiz ?

• kulaklığın fiyatı yükseldi ama gönderirler heralde değil mi ? amazon bu hepsiburada değil dediğinizi duyar gibiyim :D

• amazon.de de kdv düşüyordu artık düşmüyor beyler neden öyle oldu bilen var mı ? bi ayarımı degiştirmem gerekiyor
  • ogzo kullanıcısına yanıt
    hocam adata'da olduğu gibi sıkboğaz etmezse kimse amazonu gelebilir diye düşünüyorum ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 13 Aralık 2016; 20:12:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstenilen bilgiler önceki mesajıma eklenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 92609261926292639264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.