Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85378538853985408541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur

Ben z623 ü sepete attım 96.90 görünüyor?

Sepete atınca durum şu şekilde; 96,90 gözükmüyor.
    Sepet Alt Toplamı
    EUR 108,34
    Tahmini Gönderim ve Paketleme Ücreti ÜCRETSİZ
    KDV öncesi toplam
    EUR 108,34
    KDV
    EUR 0,00
    Toplam
    EUR 136,41
    Promosyon Uygulandı
    -EUR 11,44
    İthalat Ücreti Depozitosu
    EUR 28,07
    Tahmini Sipariş Toplamı
    EUR 124,97
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuza07

Bir hafta, 10 gün girilmez artık bu konuya.

Bir sürü alış veriş yapan oldu. Yok kargom şurdan çıkmadı, yok kargom burda neden 34 dk bekledi, yok evime ne zaman teslim olacak, yok para neden çekilmedi..

Konu sahibine, sabır sıhat versin..

YÖNETİM YÖNETİM YÖNETİM bir şeyi ortaya çıkartmak kadar onu YÖNETMEKTE çok önemli, ben yetkilerim dahilinde elimden geleni her zaman yapıyorum ama bir yere kadar tabi...

Her şeyin bir çözümü var, UYGULARSAN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Kasım 2016; 22:11:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Arkadaşlar ve özellikle sayın @MühendisMurat kafamda deli sorular şimdi bende blueray player yok ama 2 3 senelik bir blueray writerim var gayette güzel çalışıyor bundan normal masa üstü pc ile bişey oynatsam wifi veya herhangi bir şekilde salondaki tv den yayın alabilirmiyim yoksa en kestirmesinden bitane blueray playermi alak

Steamlink alın hocam en temizi. Bende evin üst katında masaüstü PC kurulu alt katta hem arada oyunları yansıtmak hem de filmleri izleyebilmek için sipariş verdim. Şuan stock dışı ama yapacak birşey yok elbet girecek stoklara.

Ayrıca android tv vs alayım da filmleri ordan izlerim demiştim de eli ayağı düzgün bişey çin sitelerinde bile neredeyse bu steamlink fiyatına yakın. Bunda hem oyunlarını da yansıtır oynarsın.

Varsa 5 dolar amazon app kampanyasını da ekledin mi 23.76 dolar gibi bir fiyata geliyor kargo dahil.
    https://www.amazon.com/gp/product/B016XBGWAQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfyilmaz -- 28 Kasım 2016; 22:12:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

quote:

Orijinalden alıntı: EczDarkJackal

Şu işe yaramaz timberland botum

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B000VX4WKU/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

ne yazıkki geldi bende hiç beğenmedim. Hemen iade işlemini başlattım fakat sadece bizim karşı ödeme seçeneğimiz var ve iade bedeli olarak max 8.9 euro ödenir yazıyor. Peki bu koca kutu 8 euro ya oraya gider mi? Bana saçma geldi daha önce iade yapan var mı? Ptt ile mi gönderecez?

Hocam tipini mi sevmediniz yoksa rahat filan mı değil

Benden hala para çekilmedi bunun bir benzerini 58 euroya sipariş geçmiştim.

Kötüyse iptal edeyim başım ağrımadan

Hem tipi hem rengi kötü ayağı çok küçük gösteriyor şişman bir bot. Hemde kalıbı dar 1 numara kesin büyük almak gerekiyor. Bu arada kendi soruma cevap veriyim şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm istediğim kargo firmasıyla göndermemi söylediler ücretin tamamını beyan etmemi ve o tutarın tamamının iade edileceğini söylediler siz etikette yazan tutara bakmayın dedi. Ayrıca logitech ipad kılıf almıştım dikkat etmemişim mini için olanıymış dedim bunu da kutuya koysam olur mu? Cevap tam amazonluk oldu siz bunu hiç iade etmeyin ben hesabınıza parasını yatırıyım dedi
    Helal olsun amazon Türk yamyam eticaretcilerine resmen ders verdi yine.
    Bu arada son iyi haber gümrük ticareti limiti kesin olarak 150 euro ya çıktı bu saatten son türk eticareti biter benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

https://www.amazon.de/Medisana-88939-MC-825-Shiatsu-Akupressur-Massagesitzauflage/dp/B00G8Z8HY2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480360036&sr=8-1&keywords=medisana+mc+825

İmkaniniz varsa mutlaka alin derim. Ben cok memnunum.
    Omur bolgesi
    Sirt bolgesi masaji var ustelik bunu sicaklik ile yapinca iyi geliyor.
    Bacak ve bel kismida şişirerek masaj yapiyor.

• Merhaba öncelikle herkese kolay gelsin Amazondan 3 parça ürün sipariş ettim yola çıktı fakat farkettim ki kargo vergi fazla hesaplanmış. Bu fazla ücretin iadesi için amazona bir şey dememe gerek var mı? yoksa ürün bana ulaştıktan sonra fazla çekilen ücret kartıma geri iade edilir mi ?
  • Fiyat dip ama bu paralar bu modele verilirmi orası ayrı bir tartışma.

ASUS ROG STRIX Radeon Rx 480 8GB OC Edition 264$ + kdv-kargo

https://www.amazon.com/dp/B01J3TZJOA/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=TG4VDIBETP86&coliid=I3PAQXA11RY26T&psc=1
  • Indirim kuponu olan varsa verebilirmi?

Simdiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    İyide hocam onlar yurtdışında kargoları orangutanlara değil normal insanlara taşıtıyorlar. Nerden bilsinler bizim burdaki sistemi? Onların kargo görevlileri normal insan, burdakiler neanderthal.
  • 7.1 degil ama onlara tas çıkartır. 77 usd ye bunu aldıgıma hala inanasım gelmiyor.fiyatı gene yukarı cekmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

son olarak 3.68 kur ortalaması ile işlem yapmışlar. galiba mesai saatleri dışında olduğumuz için. bankanın kuru şu an yüksek olur. ayrıca garanti. bildiğin kazıkçı. mesela az önce yaklaşık 800 liralık işlem olmuş hemde yurtdışından. insan bari bi mesaj atar.

komik cidden. daha bugün mail attılar. tahmini varış süresi 14-16 aralık diye. siteden baktığımdada güncellenmişti. şimdi perşembe yazıyor. şu an hepsiburadadan alsam eminim perşembe elimde olamaz.

Sanırım bu fahiş kurlarda Garanti başı çekiyor, İşbankası ile ikisi ilk üçün gediklisi, üçüncü kim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Kasım 2016; 22:14:23 >
  • https://www.amazon.de/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Vanille/dp/B000GISU1M
    Bence alınabilir gümrüğe takılırsa zaten amazona geri dönüyor ve para iadesi yapılıyor. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. En fazla 1 ay paranız amazonda kalır.

• Hep bişeyler soruyoruz madem alıp denediğim iki ürünüde ben yazayım sepete eklemelik kargo parası çıkmasın diye

şu bereden aldım siyah olanından cok sıcak tutuyor acayip yumuşak ve güzel bir ürün tavsiye ederim 5 eurohttps://www.amazon.de/gp/product/B0095FKUI8/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

ayrıca iphone 6 plus veya 6s plus kullanan varsa spigen liquid crystal kılıf var sitesinden kontrol ettim orjinal spigen marka kaliteli bir kılıf 5 euro bildiğiniz üzere türkiyede çakma spigen kılıflar 30 40 tl iken süper fiyat
    https://www.amazon.de/gp/product/B010MVR3FG/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archeuscaine -- 28 Kasım 2016; 22:14:37 >

• 5$ uygulama indirimi siparişi iptal edince hemen yeni bir siparişte kullanılabiliyor mu yoksa yanıyor mu?

• mcdilsiz M kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun link var mi?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    innial kart birinden baya yüksek cekmisler %10 alıyormus galiba
  • Hesaplı ps4 bulan varmı arkadaşlar birde ingiltereden alsak fiyat harici bir değişik işlem oluyormu

• https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yurt_Disi_Alisverislerinde_75_Euro_Gumruk_Siniri_150_Euroya_Cikiyor-85509.htm

Haberi okuyun amazonu kıskanmış bizimkiler sanırım :) olsun 150euroya tamamlarıZ.

• Vay anasını. Ramlerde yaprak kıpırdamadı. Daha da düşmesin zaten. Bir daha BF beklersem eşşek arıları kovalasın beni. Daha ne BF ne CM... Hepsi bitti hikaye. Mouse klavye kulaklık bayramı oldu. Başka bir halt olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 85378538853985408541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.