Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78977898789979007901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 275 lik crucial aldım birde yüksek eski 500lük hdd var onuda sistemden atmak istiyorum 750 liği görünce onu aldım(275liği aldığım fiyattan satıcam) ama hatamı yaptım acaba 2tb hdd alıp 275 ssd ilemi devam etsem bilemedim siz nedersiniz. 2TB barracuda alırsam da oyunlarda çok problem yaşamam inşallah illa oyun oynanıcak sonuçta
  • ssd ve ram 1 dolar düşmezse Türkiye fiyatı ile ssd 60 lira ram 80 lira fark ediyor.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Logitech, G710 dan sonra bana göre çok kötü klavye modelleri çıkarmaya başladı.

G710 u çerçevesiz tasarım yapsaydı K70 gibi, satış rekorları kırardı.

Şuan piyasada aktif satılan tüm Logitech klavyelerin benim gözümde 50 Liraya Gaming adı altında satılan dandik klavyelerden farkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar amazon app i tele yukledım. 5 dolar için indirim alabilmem için biri davetiye gönderebilirmi ? ilk defa yapıcam amazondan okudum ama acemiyim :)
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    bu yeni nesil daha mı hızlı oldu hocam getiri olarak
  • Şimdilik sadece bir adet Lexar 256GB usb bellek aldım. Her yıl artırarak alıyorum; iki yıl önce 64, geçen yıl 128'lik almıştım. Seneye 512'lik çıkarsa artık onu da alırım :)

Ürünün linki:https://www.amazon.com/gp/product/B00S5V5PTC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Henüz hangi 7.1 kulaklığı alacağıma karar vermedim, duruma göre bir adet alacağım bakalım bugün. Kablolu veya kablosuz.
    Herkes HyperX Cloud'un diğerlerinden belirgin derecede daha iyi olduğunu söylüyor ama o indirime girmedi sanırım. Ayrı DAC istemese Sennheiser'ın 350'si inanılmaz bir indirimde şu anda. Ancak bana göre bir ürün değil. Stereo bir ürün isteyenler kolay kolay daha iyi bir ürün bulamaz.

• yanıyoruzzzz amazon reisssss

BF1 PS4 - 34 DOLAR
    PS4 CAMERA - 36.8 DOLAR
    STAR WARS BATTLEFRONT PS4 - 15.98 DOLAR
    DİVİSİON PS4 - 15.98 DOLAR

bu sene hızlı basşladık umarım yarına para kalır :)))
  • c922 i arıyorum bende yarım saattir 87 dolar gözüküyordu bitmiş galiba
  • o deilde güç kaynağı indirimi neden yoh ./
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hocam 275 lik crucial aldım birde yüksek eski 500lük hdd var onuda sistemden atmak istiyorum 750 liği görünce onu aldım(275liği aldığım fiyattan satıcam) ama hatamı yaptım acaba 2tb hdd alıp 275 ssd ilemi devam etsem bilemedim siz nedersiniz. 2TB barracuda alırsam da oyunlarda çok problem yaşamam inşallah illa oyun oynanıcak sonuçta

Dostum çok fazla oyun varsa sistemde(400 500gb) ve bunları aktif olarak oynuyorsan, HDD alma büyük boyutlu SSD alman doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2016; 14:35:7 >
  • G430 35 dolar
    G35 40dolar bence eklenebilir.

G910 harbi yaniyorr.
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane aldım :D
  • CLOUD 2 alacak olan varsa, Amazon.com'dan Sennheier PC350D almalarını tavsiye ederim onun yerine. CLOUD 2'yi kendim kullanıyorum ve çok başarılı bir kulaklık, ama kendi ses usb kartı rezalet, yani böyle bir kulaklık kullanıyorsanız mutlaka harici bir ses kartı almalısınız. Hele anakartınızdaki realteklere bu kulaklıkları bağlıyorsanız paranızı kulaklık alarak çöpe atıyorsunuz demektir.
  • Amazon.de yi beklemeye devam ediyorum inatla.. kargo zaten ücretsiz, 75 euro altı vergi indirimi ve sağlam indirimler gelirse bomba fiyatlar olabilir.

• Sound Blaster Z PCIe Gaming Sound Card with High Performance Headphone Amp and Beam Forming Microphone
    57.64$
    https://www.amazon.com/Blaster-Performance-Headphone-Forming-Microphone/dp/B009ISU33E

1 YIL SONRA TEKRAR İNDİRİMDEEEEEEE, ALEVİ BURAYA KADAR GELDİ !!!

Dipçik : kullanıyorum çok memnunum.

• medusa96 kullanıcısına yanıt
    Sennheiser PC 350 iyi olabilir hocam kullanma fırsatım olmadı am Hyper X Cloud II baya bir iyi.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de az önce camelcamel bildirimini gördüm hemen aldım g proyu

@Guhong01 Hocam benim de kartta para yok atmadım içine daha, ama siparişi geçtim bu gift olayı nedir o yüzden ben de bekliyorum bana da yardımcı olur musunuz?

• 3.3890 görende 3.00'e indi sanacak. Yapmayın böyle lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dolarlık kod alabilir miyim acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 78977898789979007901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.