Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78987899790079017902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selimguc

quote:

Orijinalden alıntı: finitura

merhaba arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim ürünün kapşonu çıkıyormu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    saygılarımla
    https://www.amazon.de/Columbia-Herren-Cascade-Ridge-Softshell/dp/B00KMVEMLA/ref=pd_ybh_a_20?_encoding=UTF8&refRID=4CKNGK5QFRJ4Y0YJ9BAM&th=1&psc=1

Evet çıkıyor, çok şık ve güzel bir ürün zaten bir çok kişi aldı forumdan. Değerlendirin.

Hocam 180-74kg small olur mu acaba bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LEPA Liquid Cooler Cooling LPWAC240-HF $57.99 + $14.52 dip fiyat iyi soğutucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeBur_

Sennheiser PC 350 iyi olabilir hocam kullanma fırsatım olmadı am Hyper X Cloud II baya bir iyi.

sennheiser sipariş etiim ama 7.1 değil stereo oyun için hyper x 2 daha iyi olmaz mı?
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    m bedene seçince Türkiye'ye gönderimi yok diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lori2

logitech G303 ler 25$

https://www.amazon.com/gp/product/B00TKFD51M/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Geçen sene bu fiyattan alanlar burayı bayram havasına çevirmişlerdi. Almak isteyipte alamamış olanlar kaçırmasın. Logitech G303 fare 25$

• Hocam biraz fazla olmuş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Arkadaşlar Columbia Cascade Ridge II Softshell teslim alan oldu mu acaba? Kalıbı hakkında bilgisi olan? Bir süredir popüler bir ürün ama S mi alsam M mi alsam karar veremedim. Sonra elden çıkarmakla uğraşmayayım

https://www.amazon.de/gp/product/B00KMVEMLA/ref=od_aui_detailpages00?ie

bende bilemedim.
    XL sipariş verdim 180cm 105Kg ölçülerim henüz bugün gönderilecek konumuna geçti ürün.
    Gelsin göreceğim bakalım. :)

• Hocam playstation veya x box da hala indirim var mı sayfadan kaldirmissiniz linki varsa atabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sound Blaster Zx ile Samsung 850 Evo 250gb aldık bakalım bu senede , ekran kartında hala kara veremedim, 480 ile 1060 arasında gidip geliyorum. Monitör aoc g2460pf
  • ruhhastasi kullanıcısına yanıt
    ben s almaya çalışıyorum hocam :(

• ya ben bunu birşeyler ıspatlamaya veya sevinmeye yazmadım sabah 3.42 idi haberi gördüm yazdım neye muahahaha onu anlamadım.
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Hocam nakit sıkıntım olmasaydı ah limitleri çok zorlardım daha. Ben bir kendime bir de arkadaşa aldım. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 24 Kasım 2016; 14:37:40 >
  • Sizce k70'ler daha da düşer mi ? Vergi değeri altına gelir mi yani ?
  • Arkadaşlar merhaba, acil yardımızını isteyeceğim.

Yarın için birkaç bilgisayar bileşeni alacağım, bonus card kullanıyorum. Alışveriş yaptıktan sonra işlemlere yansıyınca işlem taksitlendirme yapabilirmiyim harcamalar için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 24 Kasım 2016; 14:42:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Bende aynı cevabı aldım. Sistemsel bir hata var diyorlar

Gözden kaçırdığınız nokta promosyona uygunsak geri vereceklermiş 10 doları ki biz uygun değildik sistemdeki bir açığı kullanarak aldık. Kısacası kullanan kullandı kullanamayan soğuk su içsin (ben dahil).

Bana gelen cevabın orjinal metni:

"We're investigating incidents where customers validly received a promotional code and were unable to redeem the code. We're working to identify those customers to provide them with a replacement code
    If you were eligible for the promotion you’ll receive a replacement code in the next 1-2 business days."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebza -- 24 Kasım 2016; 14:38:42 >
  • briareus B kullanıcısına yanıt
    hiçbir kulaklık gerçek 7.1 değil ki zaten. sürücüler ile 7.1 efekti yaratılmaya çalışıyor ama bence hikaye. Özellikle DOLBY 7.1 şu ana kadar kullandığım en kötü oyun performansını veriyor. O yüzden asla 7.1 dolby kulaklıları tercih etmenizi önermem. Kendim Creative Sould Blaster Z ile Cloud 2 kullanıyorum, stereo hali 5.1 surround dan daha kaliteli ses veriyor. 5.1 ya da 7.1 sadece ses dağıtarak arka plana atıyor, yani öyle ahım şahım birşey beklemeyin. 7.1 / 5.1 dolby vs sadece pazarlama stratejisi başka birşey değil.
  • herşey yanıyor noluyor :D
  • Intel Core i7 6700K 4.00 GHz Unlocked Quad Core Skylake Desktop Processor, Socket LGA 1151 [BX80662I76700K]

$299.99 + $60.25 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details

https://www.amazon.com/dp/B012M8LXQW/ref=psdc_229189_t2_B01FJLAITC
  • Merhabalar ben yeni gordum konuyu cogunlukla bakmaya calistim ama eger daha onceden bulanlar varsa ben monitor almak istiyorum bide m2 sata 256 lik ssd pek bulamadim ve hangi markalae iyi bilmiyorum daha once yuksek miktarli yurt disi alisverisi yapmadim ekran olarak aoc marka istiyorum ama daha iyi fiyat performans varsa yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Amazon.de yi beklemeye devam ediyorum inatla.. kargo zaten ücretsiz, 75 euro altı vergi indirimi ve sağlam indirimler gelirse bomba fiyatlar olabilir.

Almanyadan kargo ücretsiz mi oluyor gerçekten? Ne zaman başlıyor de için bf?
  • 
Sayfa: önceki 78987899790079017902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.