Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70937094709570967097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z59

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Bu black friday muhabbeti her cuma mi acaba

Aynen her cuma ; cuma namazindan sonra basliyor kismetse.

Burası ile Amerika saatleri farklı ama hocam burada cuma namazı 13:00 gibi oluyor onlarda da 13:00 da başlıyorsa burada gece 22:00 de başlıyor demektir, teşekkürler

Saygilar bizden efendim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Bu black friday muhabbeti her cuma mi acaba

Aynen her cuma ; cuma namazindan sonra basliyor kismetse.

Burası ile Amerika saatleri farklı ama hocam burada cuma namazı 13:00 gibi oluyor onlarda da 13:00 da başlıyorsa burada gece 22:00 de başlıyor demektir, teşekkürler

Saygilar bizden efendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SB Z kartının ses kontrolcü ile gelen modelinin 62 - 66 euroya kadar düştüğü de olmuş . Kara cuma beklemek gerek diyecem de amazon.com Türkiyeye gönderime kapamış bu ses kartlarını .
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Sizce vereceğim paraya değer mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

İlk sayfadaki sıcak indirimlerde;
    Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad, Extended
    15$ - Dip Fiyat (P)

var ama ben linke tıkaldığımda herhangi bir fiyat göremediğim gibi 22 dolardan başlayan fiyatlar filan diye sağda öneriyor. Bu indirim bitti mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

SB Z kartının ses kontrolcü ile gelen modelinin 62 - 66 euroya kadar düştüğü de olmuş . Kara cuma beklemek gerek diyecem de amazon.com Türkiyeye gönderime kapamış bu ses kartlarını .

.com'da açık 2side, gönderilmeyen başka satıcı. kontrolcüyle gelen 87€ olmuş min amazon.de'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrojen16

https://www.amazon.com/dp/B008RJZQSW?th=1

1070'li sistem toplucam sizce bu fiyata almaya değermi ?

Aynı psu'dan bende de var. 1070 ile 60 fps de bile cw yapıyor. kronik sorunlu bir psu. benhttps://www.amazon.com/gp/product/B00VS86NFO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu ürünü şipariş ettim 1 hafta önce 75 dolar ile vergi limitinin altındaydı şimdi yükselmiş. Takip edin isterseniz BF de tekrar düşebilir.

• Aynısını 1 aydır kullanıyorum. Diğer Skecthers ayakkabılarım da 9, bunu da 9 aldım, ama yarım numara büyük geldi.
    Sanırım deri modellerde derinin kalınlığına pay verip kalıbı biraz büyütüyorlar.
  • Tosp1k kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ancak dediğim gibi benim kulaklık USB üzerinden çalışan KABLOSUZ bir kulaklık. Gerçekten fark eder mi yoksa sadece kablolu kulaklıklarda mı fark ediyor?
  • Evet Amerika ile voltaj farkımız var, elektrikli ürün alırken dikkat edersen iyi olur, iyice araştırıp al :)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki hocam bende böyle . Eskiden istanbula gönderilmez demiyordu .
  • Muhendis tesekkurler geldi mous iyide aldik adamsin adam =)

• 5$ Kod lazım yok mu verecek. Bende vereceğim kod verene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar Ses kartı hiç kullanmadım hayatım boyunca...

Logitech G930 kullanıyorum kulaklık olarak. USB'den çalışıyor. Sizce ses kartı bu kulaklığın çıkış gücünü etkiler mi?

g930 kendi ses kartını kullanır kulaklığını etkilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthinka

quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00CQ2YKVU/ref=mp_s_a_1_1?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1478872132&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=tchibo+cafissimo+classic&dpPl=1&dpID=41WTgr3eRcL&ref=plSrch

Beyler bu kahve makinasini alsam gumruge takilir mi? Tr'den 100 tl daha ucuza geliyor.

Aynı ürün tr'den letgo,sahibinden..vs gibi sitelerden bakılarak çok daha ucuza alınır.

link verirmisiniz ? ürün sıfır ambalajında garantili olarak gelecek..

• Kartım bir bankamatik te kopyalayıcı varmış .. Kopyalanmış adam yakalanmış ... Bugün aradılar iş bankası , kartı hemen bloke etmemiz lazım dendi. bende sahte falan kandırıyorlar diye inanmadım söyledim .. Onlarda bilgi istemiyoruz sadece onay veriyorum demeniz yeterli dedi ve 1 saat sonra yeni kartı basmışlar ..

Umarım BF ye yetişir
  • usb 3.0 çoklayıcı öneriniz varmıdır?
  • Fiyat iyimidir bilmiyorum ama bayaği düşmüş fiyati WD 1 TB BLUE suan bestseller liste fiyati 50$ kargo 8$

• egomanyag kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyi fakat uzun zamandir bu fiyatta

• 
Sayfa: önceki 70937094709570967097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.